اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

همکاری جدید بایننس و LCX؛ راه اندازی صرافی با قابلیت تبدیل فیات به کریپتو

در تاریخ ۱۶ آگوست، صرافی مخصوص دارایی‌های دیجیتال با نام LCX که در لیختنشتاین قرار دارد، اعلام کرد که قصد دارد با صرافی بایننس همکاری کند و یک پلتفرم صرافی با قابلیت تبدیل کریپتو به فیات را روانه بازار کند. این خبر به طور رسمی از توئیتر آنها منتشر شد.

براساس بیانیه منتشر شده توسط دو شرکت، این پلتفرم در ابتدا تجارت بین فرانک سوئیس (CHF) و یورو (EUR) را با بیت کوین (BCT) و اتریوم (ETH) ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها اظهار داشتند که پس از تأییدیه های قانونی، جفت‌های بیشتری را اضافه خواهند کرد.

در طی این همکاری قرار شده تا یک تیم با تجربه از بایننس مسئول گسترش و توسعه پلتفرم و بعد از آن نگهداری از آن باشد. تیم LCX پشتیبانی لازم برای اجرای این پلتفرم را ارائه خواهد کرد. فعالیت های پشتیبانی شامل پشتیبانی از مشتری، ضروریات قانونی، شناختن مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) است. برای اجرا شدن این پروژه بنا شده تا یک تیم ۱۰ تا ۱۵ نفره در کشور لیختنشتاین مستقر شوند.

چانگ پن ژائو، مدیر عامل و موسس مجموعه بایننس معتقد است که این مشارکت یک معیار جدید برای تکنولوژی بلاک چین را ثابت خواهد کرد. او گفت:

من معتقدم همکاری Binance و LCX یک موقعیت پایدار و قابل اعتماد برای تبدیل پول رایج به ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران حرفه ای  ایجاد خواهد کرد. من امیدوارم Binance و LCX استانداردهای جدیدی را برای قابلیت استفاده و انطباق برای صنعت بلاک چین به ارمغان آورد. 

در ادامه او اظهار داشت که:

ما بسیار خوش بین هستیم که تجربه و شیوه‌های رشد و پیشرفت جدید، موفقیت بزرگی را برای تیم ما در لیختنشتاین به ارمغان آورد.

در همین راستا، مدیر شرکت LCX نیز ابراز خوشحالی کرد و گفت:

سرمایه گذاران حرفه ای نیاز به یک کانال قابل اعتماد برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال دارند که از طریق آن بتوانند ارز رایج خود را به نوع دیجیتالی آن تبدیل کنند. ما مشتاقانه در این سرمایه گذاری شرکت کردیم و به دنبال ایجاد استاندارهای جدید برای صنعت بلاک چین هستیم.  

این خبر در توئیتر سر و صدای زیادی به راه انداخت و بسیاری از کاربران نظرات خود اعلام کردند. غالب نگاه ها به این مسئله مثبت بود و همه منتظر اجرا شدن این پروژه خواهند بود. بر اساس گفته LCX، مایکل آرینگتون، بنیانگذار TechCrunch نیز عضوی از این سرمایه گذاری است.

نظر شما راجع به این پروژه چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا