اخبار خارجی

مدیرعامل بایننس ایراد ایردراپ توکن بیت تورنت (BTT) را آشکار کرد!

دنیای ارزهای دیجیتال پس از روند صعودی اخیر شاهد تغییر چشمگیری بوده است که باعث شد بسیاری از کوین ها نمودارهای صعودی به دست آورند. رشد قیمت ها هم چنین منجر به تغییر رتبه چندین ارز دیجیتال شد. تغییر اصلی پیشی گرفتن EOS از لایت کوین و تبدیل شدن به چهارمین ارز دیجیتال برتر بود. بایننس کوین (BNB) نیز امروز با ۱۵ درصد افزایش قیمت مواجه شد و بیش از ۱۱ دلار معامله شد. در بحبوحه این نوسانات، چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس سخنانی در خصوص آزمایش fetch.ai بیان کرد که منجر به تغییر در مقدار توکن های ایردراپ BTT شد.

مدیر ارشد اجرایی بایننس مدعی شد که خطا از جانب آزمایش کننده ها فقط بر خریدارانی تاثیر گذار بود که در عوض، چند توکن اضافی دریافت کردند. وی هم چنین صراحتا بیان کرد که سرمایه ها SAFU می‌باشند. SAFU یک صندوق دارایی امن برای کاربران است. یکی از کاربران توییتر گفت:

دریافت چند توکن اضافی BTT مشکلی نیست.

ژائو در پاسخ به این کاربر گفت:

همینطور است ولی بعضی از موجودی ها به هم خواهند ریخت. اکنون همه چی مرتب است. سرمایه ها SAFU می‌باشند.

کاربر دیگری درباره خطاها تردیدی نداشت و بیان کرد:

این موضوع توضیح می‌دهد که چطور فروش کم من انجام شد.

چانگ پنگ ژائو خاطر نشان کرد که ذینفعان ثانویه نیز دلیلی برای استفاده از صرافی دارند.

توکن BTT نیز این هفته خبرساز بود. اخیرا اعلام شد که این توکن با چندین استیبل کوین بر بستر صرافی بایننس، جفت ارز تشکیل خواهد داد.
این توکن با دلار آمریکا و استیبل کوین هایی نظیر پکسوس و USDC جفت ارز تشکیل خواهد داد. جاستین سان حامی همیشگی توسعه اکوسیستم ترون و موسس و مدیرعامل بنیاد ترون از تصمیم CZ مبنی بر افزودن چندین جفت معاملاتی بر بستر بایننس تشکر کرد و بیانیه دیگری اعلام کرد. سان در توییتر گفت:

توکن BTT در صرافی MBAex لیست خواهد شد و می‌توانید از ۲۵ بهمن این توکن را واریز و از ۳ اسفند برداشت کنید. جفت معاملاتی های BTT/BTC، BTT/USDT، BTC/MDP در تاریخ ۲۶ بهمن در دسترس خواهند بود.

تلاش های بایننس به منظور رواج ارزهای دیجیتال و ایجاد محیطی جامع و ایمن با حذف توکن های CLOAK، MOD، SALT، SUB و WINGS مشهود شد. بایننس دلیل این کار را متعهد نبودن تیم توسعه این کوین ها، وجود شواهدی در خصوص غیر اخلاقی و‌ کلاهبرداری آ ها و سطح کیفیت فعالیت های توسعه کوین های مورد نظر بیان کرد.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا