اخبار کوتاه

مسابقه ترید توکن‌های AXS و SLP در صرافی بایننس با ۱۵۰،۰۰۰ دلار جایزه!

صرافی بایننس مسابقه ترید توکن‌های AXS و SLP را با ۱۵۰،۰۰۰ دلار جایزه به صورت توکن AXS برگزار می‌کند. جزییات این مسابقه در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


 

صرافی بایننس

مسابقه ترید توکن‌های AXS و SLP در صرافی بایننس با ۱۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

مسابقه ترید توکن‌های AXS و SLP در صرافی بایننس
  • جزییات: این مسابقه از تاریخ ۶ مرداد ماه به مدت ۷ روز برگزار می‌شود. در این برنامه سه مسابقه برای کاربران مختلف در نظر گرفته شده است. بازارهای هدف این مسابقه بازارهای اسپات و مارجین AXSUSDT, AXSBTC, AXSBNB, SLPUSDT, SLPETH است.
  • در مسابقه اول تمام کاربرانی که در این مدت در صرافی بایننس ثبت‌نام کنند و حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات و مارجین توکن‌های AXS و SLP بیشتر از ۱۰۰۰ دلار باشد مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار خواهند بود.
  • مسابقه دوم برای تمام کاربران است. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات و مارجین توکن‌های AXS و SLP رتبه‌بندی می‌شوند. لازم به ذکر است حجم معاملات کاربران در این بازارها می‌بایست بیشتر از ۱۰۰،۰۰۰ USDT باشد. توزیع جوایز این مسابقه به صورت زیر است:
  • نفرات اول تا پنجم به ترتیب معادل ۱۵۰۰۰، ۱۳۰۰۰، ۱۱۰۰۰، ۹۰۰۰ و ۷۰۰۰ دلار ووچر توکن AXS دریافت می‌کنند. به نفرات ششم الی دهم هرکدام معادل ۵۰۰۰ دلار ووچر توکن AXS جایزه اهدا می‌شود. به سایر کاربران واجد شرایط به نسبت حجم معاملاتشان بخشی از استخر جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری اهدا خواهد شد.
  • در طرح سوم این مسابقه از بین تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده بیشتر از ۲۰،۰۰۰ دلار باشد، ۶۰ نفر بر اساس قواعد Challenge Rules بایننس انتخاب می‌شوند و به هر کدام معادل ۵۰۰ دلار ووچر توکن AXS اهدا خواهد شد.
  • جوایز این مسابقه دو هفته بعد از تاریخ پایانی آن در قسمت Reward Center حساب کاربری کاربران در دسترس قرار می‌گیرد. اعتبار ووچرهای دریافتی برای بازخرید تنها ۱۴ روز پس از دریافت آنها است.

صرافی گیت

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های ZCX و USDT به مدت ۷ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی به ترتیب تا سقف ۱۰۰٪ و ۴٪ سود سالانه دریافت کنند. علاوه بر آن امکان سپرده‌گذاری توکن SDAO ۱۰۰٪ سود سالانه به مدت ۱۴ روز در این سرویس فراهم گردیده است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

اطلاعیه صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی پنکیک سواپ در برنامه هفتگی سوزاندن توکن بومی خود، روز گذشته ۵،۶۶۹،۴۵۵ توکن CAKE معادل ۸۳ میلیون دلار را از چرخه گردش خارج کرده است.

این صرافی غیر متمرکز پروتکل Splinterlands را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE می‌توانند توکن SPS دریافت نمایند. صرافی پنکیک سواپ پروتکل Impossible Finance را به استخرهای خود اضافه می‌کند. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن IF دریافت نمایند. همچنین این صرافی فارم IF-BNB را نیز راه‌اندازی می‌کند.

برنامه عرضه اولیه (IDO) توکن YGG در پلتفرم MISO صرافی سوشی سواپ برگزار شده است. کاربران برای شرکت در این برنامه عرضه اولیه ۲۴ ساعت زمان دارند. برای دریافت جزییات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار فیوچرزتاریخ عرضه
بایننسBNB/BUSD
ADA/BUSD
XRP/BUSD
DOGE/BUSD
۶مرداد
۷مرداد
۸مرداد
۱۱مرداد
FTXC98C98/USDC98
کوینکس OOE OOE/USDT
اوکی‌اکسAXSAXS/USDT
Crypto.comPENDLE
SC
PENDLE USDT
ETH/MATIC
گیتSPS
CART 
SPS/USDT
CART/USDT
کوکوینSHFTSHFT/USDT
XDC/BTC
dydxLTCLTC/USD
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا