اطلاعیه صرافیاخبار آلتکوین

دو توکن جدید در لانچ‌پول بایننس؛ توکن‌های SEI و CYBER به زودی به بازار می‌آیند

صرافی بایننس از عرضه ۲ توکن SEI و CYBER در لانچ پول خود خبر داد. کاربران می‌توانند با استیک کردن BNB، استیبل کوین TUSD و استیبل کوین FDUSD این ۲ توکن را به صورت عرضه اولیه و با قیمت تعیین شده دریافت نمایند.

به نقل از بیت کوین سیستمی، لانچ پول بایننس، پلتفرمی برای عرضه و فروش ارزهای دیجیتال با هدف جمع‌آوری سرمایه توسط تیم توسعه آنهاست و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به صورت امن و کم ریسک، درآمد کسب کنند. در این پلتفرم، توکن‌های جدید از طریق سپرده‌گذاری (استیکینگ) ارزهایی مثل BNB به دست آورده می‌شوند که اصطلاحا به آن فارم کردن گفته می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود صفحات مربوط به فارمینگ این دو توکن، پنج ساعت قبل از آغاز عرضه در دسترس کاربران قرار بگیرد.

شرایط شرکت در فارمینگ توکن SEI

پروژه سی (Sei) یک بلاکچین لایه ۱ است که برای معاملات دارایی‌های دیجیتال بهینه شده است. کاربران می‌توانند از ساعت ۳ بامداد ۲ آگوست (۱۱ مرداد) به مدت ۳۰ روز با استیک توکن‌های BNB، TUSD و FDUSD در استخرهای جداگانه، توکن SEI را فارم کنند.

درادامه بایننس توکن SEI را در تاریخ ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) به فهرست معاملاتی خود اضافه و امکان معامله جفت‌های SEI/BTC، SEI/USDT و SEI/BNB را فراهم خواهد کرد.

عرضه توکن SEI در مجموع ۱۰ میلیارد واحد است که ۳٪ یا ۳۰۰ میلیون واحد آن در لانچ پول بایننس بین کاربران توزیع خواهد شد. کاربران برای فارم این توکن در لانچ پول، باید مراحل احراز هویت بایننس را طی کرده باشند. این برنامه از ۲ آگوست (۱۱ مرداد) آغاز شده و تا ۳۱ آگوست (۹ شهریور) ادامه خواهد داشت.

علاوه بر این، از بین ۳ استخر ارائه شده، ۸۰٪ از جوایز SEI به استخر BNB، پانزده درصد به استخر TUSD و ۵٪ به استخر FDUSD تعلق خواهد گرفت.

هارد کپ (حداکثر توکنی که کاربران می‌توانند فارم کنند) در نظر گرفته شده برای هر استخر متفاوت است. حداکثر توکن SEI قابل فارم در هر ساعت برای استخر بایننس کوین ۳۳،۳۳۳.۳۳ واحد، برای استخر ترو یو‌اس‌دی ۶۲۵۰ واحد و برای استخر اف‌دی یو‌اس‌دی ۲۰۸۳.۳۳ واحد در نظر گرفته شده است.

شرایط شرکت در فارمینگ توکن CYBER

توکن CYBER پروژه سایبرکانکت (CyberConnect)، سی و هفتمین پروژه‌ای است که در لانچ پول بایننس عرضه می‌شود. سایبر کانکت یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب ۳ است.

همانند SEI، عرضه توکن CYBER از فردا و در سه استخر جداگانه BNB، TUSD و FDUSD آغاز شده و تا ۳۰ روز ادامه خواهد داشت. در ادامه بایننس در تاریخ ۱۵ آگوست CYBER را به فهرست معاملاتی خود اضافه کرده و معاملات جفت ارزهای CYBER/BTC، CYBER/USDT و CYBER/BNB را آغاز خواهد کرد.

در مجموع ۳٪ (۳ میلیون واحد) از عرضه ۱۰۰ میلیون واحدی طی این برنامه بین کاربران توزیع خواهد شد. کاربران می‌توانند با استیک توکن‌های BNB، TUSD و FDUSD در استخرهای جداگانه، توکن CYBER را فارم کنند.

سهم توزیع جوایز CYBER بین این ۳ استخر مشابه توکن SEI خواهد بود. همچنین حداکثر توکن CYBER قابل فارم در هر ساعت برای استخر بایننس کوین ۳۳۳.۳۳ واحد، برای استخر ترو یو‌اس‌دی ۶۲.۵۰ واحد و برای استخر اف‌دی یو‌اس‌دی ۲۰.۸۳ واحد در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا