اطلاعیه صرافی

رمزارزهای MATIC و SOL به پلتفرم وام‌دهی بایننس اضافه شدند

صرافی بایننس دو رمزارز MATIC و SOL را به پلتفرم وام‌دهی خود با نام Binance Loans اضافه کرده است. علاوه بر آن کاربران تا تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) می‌توانند از تخفیف ۰.۰۵٪  نرخ بهره روزانه روی وام‌های BUSD  و USDT برخوردار شوند.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس از برنامه انتقال پروتکل Spartan پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: این صرافی در تاریخ ۲۲ ژوئن (۱ تیر) موجودی SPARTA v1 کاربران واجد شرایط را به نسبت یک به یک به SPARTA v2 تبدیل می‌کند. پس از پایان یافتن زمان انتقال اعلامیه‌ای برای کاربران ارسال می‌شود. از آن به بعد صرافی بایننس از پروتکل قدیمی Spartan v1 به نام SPARTAOLD پشتیبانی نخواهد کرد و تنها از توکن‌های پروتکل Spartan v2 پشتیبانی می‌کند. در این پروتکل هر کاربر، کیف پول یا قرارداد هوشمندی که یک تراکنش استاندارد توکن‌های SPARTA ارسال کند، درصد کمی از آن تراکنش از عرضه خارج خواهد شد. واریز و برداشت SPARTA v1 در صرافی بایننس متوقف شده است.

پلتفرم وام‌دهی Binance Loans رمزارزهای زیادی را شامل می‌شود و بر اساس شرایط بازار و مدیریت ریسک داخلی، گزینه‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و USDT، رمزارزهای SOL و MATIC را به صورت وام دریافت کنند.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Hotbit را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE  توکن HTB دریافت کنند.

رمزارزها و بازارهای زیر به سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمزارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار آتی (Futures)سایر سرویس‌ها
بایننسKEEP
با حداکثر ضریب ۲۵
COCOS, IQ, PHA, PROM, TVK, TWT 
در سرویس Flexible Savings
SOL و MATIC در پلتفرم وام‌دهی Binance Loans
کوکوینMODEFI
YFDAI
FORM
MODEFI/USDT
MODEFI/BTC
YFDAI/BTC

YFDAI/USDT
FORM/USDT
گیتKEEP
O3
FORM
KEEP/USDT
FORM/USDT
FORM/ETH
KEEP و O3
در سرویس‌های مارجین (×۳) و وام‌دهی margin lending
سوشی سواپAVAاستخر BEP2 توکن AVA
کوینکسAXS 
AMP
AXS/USDT
AMP/USDT

کاربران صرافی سوشی سواپ در نظر داشته باشند که این صرافی به صورت رسمی در تلگرام فعالیتی ندارد و کانال‌هایی مانند کانال زیر کلاهبرداری است. یکی از شبکه‌های اجتماعی این گروه در دیسکورد فعالیت دارد که می‌توانید اخبار و اطلاعیه‌های صرافی سوشی سواپ را در آنجا پیگیری کنید.

کانال تلگرام سوشی سواپ تقلبی است

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما است. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا