اطلاعیه صرافی

با اتصال به Binance Pool، از استخر پاداش به ارزش ۵۰،۰۰۰ BUSD بهره‌مند شوید

استخر بایننس یکی از بزرگ‌ترین استخرهای استخراج بیت کوین و اتریوم در دنیا است. این شرکت، برای جذب مشارکت بیشتر کاربران در این سرویس Binance Pool، کمپینی راه‌اندازی کرده است که در یک دوره ۳۰ روزه می‌توانید در آن شرکت کنید و از استخر پاداش آن سهم دریافت کنید. جزییات این برنامه در ادامه این پست توضیح داده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


توکن‌های زیر در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده‌اند و بازارهای معاملاتی آنها به صورت زیر راه‌اندازی شده است:

رمزارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجیناستخر نقدینگیسایر سرویس‌ها
بایننسBURGER
MASK
MDX
ETH/UAH, MATIC/BRL,
SHIB/BIDR, SHIB/BRL SOL/EUR
BURGER/BUSD , BURGER/USDT
MASK/BUSD, MASK/USDT
MDX/BTC, MDX/BUSD, MDX/USDT
CRV, COMP
سرویس Binance Loans
کوینکس*GTC
NU 
 IQ
GTC/USDT
NU/USDT
IQ/USDT
گیتGITCOIN
XCAD
GITCOIN/USDT
GITCOIN/ETH
XCAD/USDT
کوکوینPROM
UNO
GLCH
ALBT
ELON
APL
PROM/USDT
PROM/BTC
UNO/USDT
GLCH/USDT
ALBT/USDT
ALBT/ETH
FCL/ETH
ELON/USDT
APL/USDT
EOS3L, EOS3S, BCH3L, BCH3S
بازار توکن‌های لوریج‌دار
سوشی سواپNAOSNAOS-WETH
اوکی اکسچنجMASKبازار ریالی

* کاربران ایرانی صرافی کوینکس توجه داشته باشند با توجه به اینکه این صرافی احراز هویت را برای کاربران ایرانی انجام می‌دهد، با این حال کشور ایران در لیست IFAC قرار دارد و هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات دهی به کاربران ایرانی را ندارد؛ لذا احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی وجود دارد. توصیه ما این است که از این صرافی استفاده نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرافی‌هایی که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهند، مقاله زیر را مطالعه کنید.

صرافی پنکیک سواپ، پروژه‌های Lien Finance و Bitwell global را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن‌های LIEN و WELL دریافت کنند. این صرافی غیر متمرکز پروژه‌های EasyFi و OpenDAO را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. در این استخرها می‌توانید با استیک کردن توکن CAKE، توکن‌های POPEN و EZ دریافت کنید.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی هوبی

صرافی هوبی از ایردراپ APENFT برای هولدرهای TRX, BTT, JST وBTC, ETH, TUSD پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: اولین اسنپ شات از موجودی کاربران در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) انجام می‌شود. اسنپ شات‌های بعدی در تاریخ ۱۰م هر ماه میلادی از جولای ۲۰۲۱ الی ژوئن ۲۰۲۳ صورت می‌پذیرد. برای شرکت در این ایردراپ، کاربران می‌بایست حداقل ۱۰۰ TRX و یا ۲۰۰۰  BTT و یا ۱۰۰  JST در یکی از حساب‌های اسپات صرافی‌ هوبی، حساب‌های مارجین (ایزوله یا کراس)، حساب‌های سواپ و فیوچرز بر پایه کوین و حساب استخرها در صرافی هوبی داشته باشند. در ماه اول بیش ۹،۹۹۹،۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰  توکن ایردراپ خواهد شد و در ماه‌های بعد از آن هر ماه ۱،۶۶۶،۶۵۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن ایردراپ خواهد شد. این تعداد برای موجودی‌های TRX, BTT, JST وBTC, ETH, TUSD به ترتیب به نسبت ۲۰٪ ، ۳۰٪، ۴۰٪، ۴٪، ۳٪ ، ۳٪ توزیع خواهد شد.

صرافی گیت

عرضه اولیه پروژه‌های Saito و OptionPanda و Lossless در صرافی گیت به زودی آغاز می‌شود.

  • جزییات: سرویس استارت‌آپ این صرافی پروژه  Saito و OptionPanda را راه‌اندازی کرده است. توکن این پروژه‌ها به ترتیب با نام SAITO و OPA و با استانداردهای  ERC-20 و BIP-20 هستند. میزان عرضه نهایی آنها ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون بوده که در این برنامه، ۵ میلیون توکن SAITO و ۱،۶۶۶،۶۶۷ توکن OPA عرضه خواهد شد. کاربران می‌بایست کاربر سطح VIP1 و بالاتر باشند.

صرافی گیت از برنامه ایردراپ توکن QI پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: اسنپ شات این برنامه در بلاک ۹۲۴،۲۷۰ و تقریبا در ساعاتی بین روزهای ۲۹ و ۳۰ می (۸ و ۹ خرداد) انجام می‌شود. این ایردراپ به نسبت یک به یک به دارندگان توکن QI اهدا می‌شود. ممکن است قبل از این ایردراپ، واریز و برداشت این توکن متوقف شود.

با استفاده از برنامه تشویقی HODL & Earn و محصول جدید هولد روزانه صرافی Gate.io، کاربران می‌توانند با قفل کردن دارایی ETH خود به مدت ۷ روز از سود سالانه ۲٪ بهره‌مند شوند. ۲۲۷مین دوره از این برنامه در تاریخ ۲۷ می آغاز می‌شود.

صرافی بایننس

صرافی بایننس دومین برنامه سپرده‌گذاری با سود سالانه تا ۳۲.۴۷٪ را برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران می‌توانند تا تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) با سپرده‌گذاری توکن‌های KSM, ONE, 1INCH, ALGO, IOST به مدت ۱۵ روز، تا سقف ۳۲.۴۷٪ سود سالانه کسب کنند.

با اتصال به Binance Pool، از استخر پاداش به ارزش ۵۰،۰۰۰ BUSD بهره‌مند شوید.

جزییات: تمام کاربرانی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و برای اولین بار به استخر بایننس متصل شوند، می‌توانند تا تاریخ ۲۶ ژوئن (۵ تیر) با مشارکت در این استخر و فراهم آوردن حداقل ۱۰۰ TH/s به صورت میانگین روزانه برای شبکه بیت کوین و یا ۵۰۰ MH/s به صورت میانگین روزانه برای شبکه اتریوم، در پاداش این استخر سهیم باشند. توجه داشته باشید که برای محاسبه میانگین هش‌ریت، مجموع تمام روزهای مشارکت شما، بر طول این دوره (عدد ۳۰) تقسیم می‌شود. هش‌ریت استخر بایننس را می‌توانید در اینجا بررسی کنید.

صرافی بایننس از هارد فورک شبکه SingularityNET پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: واریز و برداشت توکن AGI در تاریخ ۲۸ می (۸ خرداد) متوقف خواهد شد. بازارهای معاملاتی این توکن در صرافی بایننس حذف خواهند شد و سفارشات خرید و فروش آن کنسل خواهند شد. اسنپ شات موجودی کاربران در ساعت ۱۱:۳۰ صبح به وقت تهران در همان روز گرفته میشود. بایننس توکن‌های AGI را به نسبت یک به یک به توکن AGIX تبدیل می‌کند. توجه شود که جامعه این پروژه با صادر شدن یک میلیارد دیگر از این توکن روی زنجیره کاردانو موافقت کرده است. بنابراین ممکن است پس از هاردفورک، ارزش این توکن به نصف قیمت آن کاهش یابد.

صرافی بایننس ۴۴مین دوره برنامه Dual Investment را با سود سالانه ۱۱۲٪ آغاز کرده است.

  • جزییات: مهلت شرکت در این دوره تا ۲۷ می (۶ خرداد) ساعت ۷:۳۰ صبح خواهد بود. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری ارزهای BTC, USDT, BUSD در دوره‌های ۸، ۱۵، ۲۹ روزه می‌توانند تا ۱۱۲٪ سود سالانه کسب کنند.

صرافی بایننس، رمزارز DUSK را به سرویس Binance Savings اضافه کرده است.  کاربران می‌توانند تا تاریخ ۲۸ می (۷ خرداد) ساعت ۱۵:۳۹ به وقت تهران در این برنامه شرکت کنند و تا ۱۲٪ سود سالیانه کسب کنند.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا