اخبار خارجی

افزایش قیمت توکن های NEO و ATOM به دلیل لیست شدن در بایننس

شعبه آمریکایی صرافی ارز دیجیتال بایننس پشتیبانی از NEO و کازمس (ATOM) را به فهرست خود اضافه خواهد کرد.

وبسایت Binance.US در تاریخ ۳۰ اکتبر اعلام کرد که پشتیبانی کامل از معاملات این دو توکن را که هر دوی آنها از ۲۰ توکن برتر از لحاظ ارزش بازار می‌باشند را به فهرست خود اضافه خواهد کرد.

طبق این اعلان، کاربران می‌توانند هم اکنون به واریز سرمایه های خود اقدام کنند و از ساعت ۲۱ فردا به انجام معاملات این دو توکن بپردازند.

کازمس (Cosmos) پلتفرمی بر بستر بلاک چین ارائه می‌دهد که به عنوان واسطه بین بلاک چین های مختلف عمل می‌کند. کازمس اولین هاب اکوسیستم خود را در ماه مارس ۲۰۱۹ و پس از جذب سرمایه ۱۷.۳ میلیون دلاری در فروش توکن آوریل ۲۰۱۷ عرضه کرد.

پلتفرم NEO نیز یک پلتفرم برنامه های متن باز و غیرمتمرکز بلاک چین می‌باشد. در ماه سپتامبر، NEO به اولین عضو بلاک‌چین پروژه متن باز مایکروسافت به اسم بنیاد Net. تبدیل شد.

در حال حاضر قیمت NEO با ۴.۳۲ درصد به ۱۰.۸۷ دلار و ATOM با ۰.۲۳ درصد کاهش به ۳.۱۰ دلار رسیده است.

بایننس توکن های مطابق با قوانین SEC را به ازای دریافت ۲۵۰,۰۰۰ دلار فهرست می‌کند

اوایل هفته جاری پلتفرم اصلی بایننس، توکن STX از بلاک استک (Blockstack) را فهرست کرد. این امر پس از آن انجام شد که بلاک استک ۲۵۰ هزار دلار به بایننس پرداخت کرد تا از باقی ماندن در فهرست این پلتفرم اطمینان حاصل کند. درخواست بلاک استک از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) مشخص می‌کند که بایننس ۸۳۳,۳۳۳ توکن STX از این شرکت دریافت کرده است که با احتساب قیمت هر توکن ۰.۳۰ دلار، کل ارزش این توکن ها برابر با ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌شود.

بایننس در این خصوص بیان کرد که هزینه ای به عنوان کارمزد فهرست کردن توکن از بلاک استک دریافت نکرده است و این مبلغ، هزینه بازاریابی برنامه بلاک استک می‌باشد.

فهرست شدن توکن STX پس از فروش توکن ۲۳ میلیون دلاری انجام شد که توسط کمیسیون SEC و قانون +A تایید شده است. جذب سرمایه +A نوعی از عرضه اولیه عمومی برای استارت آپ هایی می‌باشد که به جذب سرمایه اولیه نیاز دارند و در این جذب سرمایه، شرکت برای عموم کاربران آزاد است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا