سرمایه گذاریمقالات عمومی

چگونه می‌توان در طرح‌های بازنشستگی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد؟!

همزمان با انقلاب بیت کوین و ارز‌های دیجیتال، علاقه به سرمایه‌گذاری در طرح‌های بازنشستگی مربوط به این ارز‌ها نیز رو به افزایش است. اگرچه پس‌انداز دراز مدت ایده خوبی برای کسب امنیت مالی است، اما باید توجه داشت که ماهیت منحصر به فرد دارایی‌های بلاک چینی نیازمند درک و دقت بیشتری برای تضمین موفقیت است.

تحقیق خود را در مورد طرح‌های بازنشستگی بیت کوین انجام دهید

با توجه به سرعت توسعه و پذیرش بیت کوین و دیگر ارز‌های دیجیتال، نیاز به تحقیق و بررسی برای اعمال این ارز‌ها در سرمایه‌گذاری بازنشستگی بسیار احساس می‌شود.

درک بلاک چین امروزه تبدیل به یک ضرورت شده است و چون علاوه بر بیت کوین ، ارز‌های دیجیتال دیگری هم در این فضا وجود دارند، برای هر گونه تصمیم سرمایه‌گذاری، باید کل این فضا را مورد تحقیق و بررسی قرار داد.

همزمان با تکامل بیت کوین و دیگر ارز‌های دیجیتال، وضعیت قانونی این طبقه از دارایی‌ها نیز در حال تغییر است و بنابراین برای سرمایه‌گذاری موفقیت‌آمیز باید به قوانین جدید در رابطه با ذخیره ارز‌های دیجیتال، انتقال و خرید آنها توجه داشت.

یک طرح بازنشستگی خوب را انتخاب کنید

بیت کوین بازنشستگی سرمایه گذاری ارز دیجیتال

انتخاب طرح بازنشستگی مناسب در اکثر کشور‌ها با پیامد‌های قانونی و مالیاتی گسترده مواجه است و سرمایه‌گذاران در این راستا همواره باید به منافع دراز مدت خود فکر کنند. این نوع سرمایه‌گذاری دارای کارمزد سالیانه است و بدتر اینکه صندوق‌ها کلید‌های خصوصی ارز‌های دیجیتال را نگهداری می‌کنند نه مالکان اصلی این ارز‌ها.

البته تعدادی از این سرویس‌ها مانند Blockmint ریسک کمتری دارند، اما آنها نیز با مشکلاتی مانند کارمزد سالانه و نگهداری از کلید‌های خصوصی توسط خود صندوق مواجه هستند. سرمایه‌گذاری بازنشستگی در ارز‌های دیجیتال همزمان با نگهداری کلید‌های خصوصی اقدامی هوشمندانه است؛ اما برای برخورداری از پاداش‌های مالیاتی نیز باید اقدامات دیگری هم کرد که یکی از آنها تاسیس یک شرکت با مسئولیت‌های محدود است. این شرکت می‌تواند اقدام به خرید بیت کوین و ارز دیجیتال کند و آنها را در کیف پول‌های آفلاین نگهداری کند. انجام این اقدامات با همکاری افراد و سازمان‌های حرفه‌ای امکان‌پذیر است.

در این راه باید محافظه‌کار و ثابت‌قدم بود

در دهه گذشته ثابت شده است که سرمایه‌گذاری پایدار و یکنواخت، بهترین بازدهی را در فضای دارایی‌های کریپتویی دارد. پس سبد سهام متنوعی را ایجاد کنید و به صورت هفتگی و ماهیانه بر خرید‌های خود بیافزایید.

ارز‌های دیجیتال بی‌شک بخش لاینفک امور مالی جهانی باقی خواهند ماند و سرمایه‌گذاری در آنها هوشمندانه است؛ البته این دارایی‌ها پرریسک هستند و برای سرمایه‌گذاری باید درباره آنها تحقیقات انجام داد.

نظر شما چیست؟ می‌خواهید برای بازنشستگی در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید؟ نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
bitcoinistblockmint

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا