اخبار خارجی

اتفاقات مهم برای ارزهای دیجیتال برتر (بیت کوین، اتریوم، ریپل، ترون، استلار و کاردانو)

هفته جاری برای ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین و اتریوم اتفاقات مهمی رخ داد. برخی از ارزهای دیجیتال برتر با افزایش قیمت روبرو شدند و برخی توسعه و بهبودهای جدیدی را ارائه دادند. در این خبر به رویدادهای مهمی که برای برخی کوین ها رخ داد و یا قرار است اتفاق بیافتد اشاره می کنیم.

بیت کوین

طبق آخرین اطلاعات BitInfoCharts، در ماه گذشته ۱۰۰ آدرس بزرگ کیف پول بیت کوین که شامل آدرس صرافی های ارزهای دیجیتال نیز می باشد حدود ۱۰۴,۹۴۹ بیت کوین به ارزش ۳۹۶ میلیون انتقال داده اند.

ده عدد آدرس، این ماه را با بیت کوین بیشتری به پایان رساندند. در مجموع این ۱۰ آدرس ۷۴,۹۶۶ بیت کوین اضافه کردند که ممکن است نهنگ ها برای افزایش سرمایه خود این کوین را خریده باشند.

با این حال ۷ آدرس بیت کوین این ماه را با کمترین میزان به پایان رساندند. این 7 آدرس حدود ۲۹,۹۸۳ بیت کوین دارند که از میزان بیت کوین آنها در اوایل ماه کمتر است.

اتریوم

ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم قرار است که در تاریخ ۱۳ مارس (۲۲ اسفند) سخنرانی مهمی در اولین فرانشست اتریوم در هنگ کنگ داشته باشد. ویتالیک بوترین قرار است در این مراسم در مورد آنچه برای پلتفرم اتریوم در نظر دارد را بازگو کند.

این فرانشست به شرکت کنندگان فرصت یادگیری از افراد سرشناس اکوسیستم اتریوم به عنوان اعضای کلیدی بنیاد و جامعه اتریوم فراهم خواهد کرد. مدیران از سراسر قاره آسیا برای برای بحث و مناظره و جلسات پرسش و پاسخ دور هم جمع شده‌اند.

ریپل و XRP

اولین بانکی که از راهکار مبتنی بر ریپل با نام xRapid استفاده خواهد کرد، راهنمای تبلیغاتی جدیدی عرضه کرده است. اوایل ماه جاری بانک یورو اکسیم (Euro Exim) بیان داشت از فناوری پرداخت بین المللی به طور موفقیت آمیز استفاده کرد و با تیم ریپل همکاری می‌کند تا از درست اجرا شدن تمام موارد اطمینان حاصل کند.

ترون

ترون به عرضه بروز رسانی خود نزدیک می‌شود. طبق سخنان جاستین سان موسس ترون، هارد فورک برای ۲۸ فوریه (۹ اسفند) برنامه ریزی شده است.

ترون

استلار

کیف پول BlockEQ یک کیف پول خصوصی و غیرتصدی استلار است که به کاربران امکان می‌دهد تا توکن های لومنس XLM و استلار را بر بستر صرافی غیرمتمرکز ارسال، دریافت و مبادله کنند. BlockEQ اولین کیف پول استلار است که وارد فروشگاه اپل یا اپ استور شد. این کیف پول اکنون خود را آماده عرضه سرویس جدیدی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا بیت کوین سپرده گذاری کنند و برای تراکنش های ارزانتر و سریعتر، آن ها را بر بستر شبکه استلار تبدیل به توکن بیت کوین کنند. این تیم، برنامه پشتیبانی از چندین ارز سنتی و ارز دیجیتال را نیز دارد.

در سخنان جان لیستر موسس این شبکه آمده است:

مثالی که در آن بتوانید با استفاده از کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال خود را خرج کنید اشتباه برداشت شده است. ارزهای دیجیتال به جای تبدیل شدن به ابزارهای پرداختی مانند کارت های اعتباری، به کیف پول دیجیتال و برنامه های پرداختی مختص به خود نیاز دارند.

تیم مسئول کیف پول مبتنی بر استلار که سال گذشته توسط صرافی کریپتوی کانادایی کوین اسکوئر خریداری شد گفت که هنوز تاریخ دقیق عرضه سرویس جدید مشخص نیست.

کاردانو

آخرین قسمت برنامه های کاردانو ایفکت شامل سخنان چارلز هاسکینسون موسس کاردانو است. این قسمت نگاهی دقیق به شلی (Shelly)، بروز رسانی مهم پیش رو می‌باشد که شبکه کاردانو را کاملا غیرمتمرکز می‌کند.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا