اخبار بیت کوینایردراپ

گلس نود: بیت کوین های بنیاد لونا توسط هولدرها جذب شده‌اند

در میان هرج و مرج گسترده بازار رمزارز، ظاهرا این هولدرهای متوسط بیت کوین هستند که به اصل «خرید در کف» وفادارند. داده‌ها حاکی از آن است که در مدت اخیر، آدرس‌های حاوی کمتر از ۱۰۰ بیت کوین، خریدار اصلی بیت کوین‌، از جمله بیت کوین فروخته‌شده توسط بنیاد محافظ لونا (LFG) بوده‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، با سقوط بهای استیبل کوین UST، بنیاد محافظ لونا (LFG)، سازمانی که برای حمایت از اکوسیستم ترا راه‌اندازی شده بود، مجبور شد بیش از ۸۰٬۰۰۰ واحد بیت کوین خزانه خود را به فروش برساند. این کار به فشار فروش گسترده‌ای در بازار رمزارز منجر شد و در نهایت، بسیاری را متضرر کرد.

با این حال، شرکت تحلیلی گلسنود در آخرین گزارش خود اعلام کرد، عرضه بیت کوین در اختیار آدرس‌های حاوی کمتر از ۱۰۰ واحد ‌BTC، در طول این سه هفته، حدود ۸۰٬۷۲۴ واحد افزایش یافته است و این موضوع نشان‌دهنده انتقال بیت کوین از LFG به هولدرهای دارای ۱۰۰ بیت کوین یا کمتر است.

توییت گلسنود

بنیاد محافظ لونا زیر ذره‌بین قانون‌گذاران است

هر دو سازمان مرتبط با پروژه ترا در حال حاضر زیر نظر قانون‌گذاران کره جنوبی هستند. طبق گزارش پیشین میهن بلاکچین، پلیس کره جنوبی از صرافی‌های ارز دیجیتال این کشور خواسته است حساب‌های مرتبط با بنیاد محافظ لونا را مسدود کنند و از برداشت وجوه جلوگیری نمایند. مقامات در حال بررسی جزییات تراکنش‌های نقدی و رمزارزی پروژه ترا هستند.

تیم تحقیقات مشترک جرایم مالی و اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول نیز تحقیقات خود را در رابطه با شرکت ترافورم لبز و بنیانگذاران آن آغاز کرده است.

علیرغم تلاش‌های زیاد برای راه‌اندازی دوباره پروژه، ترا ۲.۰ شروعی دشوار داشته است. توکن جدید لونا پس از راه‌اندازی شبکه بین کاربران ایردراپ شد و چندین صرافی مطرح نیز اعلام کردند از طرح احیای این پروژه حمایت می‌کنند.

قیمت لونای جدید از ۰.۵ دلار به ۳۰ دلار افزایش یافت اما پس از این رشد تا ۴ دلار در برخی از صرافی‌ها سقوط کرد. در زمان نگارش این خبر، قیمت هر واحد لونا جدید ۸.۶۷ دلار است.

منبع
cryptopotato

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا