اخبار آلتکویناخبار عمومی

دروگبا اسطوره تیم چلسی سفیر ارزهای دیجیتالی می‌شود!

دروگبا پس از کسب افتخارات گوناگون در عرصه ی فوتبال تصمیم به فعالیت در عرصه تجارت دیجیتالی گرفته است. این بازیکن افسانه‌ای قرار است سفیر پلتفرمی بنام All.me شود. این برنامه متعهد شده است تا درآمدهای حاصله از تبلیغات را با کاربرانش تقسم کند.

دروگبا در طول عمر ورزشی خود افتخارات بسیاری همچون دوبار بهترین بازیکن سال آفریقا را دریافت کرد. همچنین این بازیکن نقش اساسی در برقراری آشتی ملی پس از جنگهای داخلی در این کشور در سال ۲۰۱۱ ایفا کرده است.

تومایسن بنیان گذار پروژه All.me اعلام داشت که:

این پروژه اولین پلتفرم دیجیتالی است که یک شبکه اجتماعی را با یک بانک ارزهای دیجیتالی و یک فضای معاملاتی ادغام می کند. در حالی که در گذشته پلت فرم های دیجیتالی تمام درآمد تبلیغاتی خود را تصاحب می کردند، حالا ما تصمیم داریم تا نیمی از این درآمد را براساس میزان فعالیت کاربران به آنها اختصاص دهیم.

دروگبا امروز با پوشیدن پیراهن تبلیغاتی پلت فرم All.me به خبرگذاری Russia Today اعلام کرد:

من به این پروژه بسیار باور دارم.

بر اساس  اطلاعات بدست آمده از سایت رسمی این پروژه، کاربران به میزان فعالیتشان، محبوبیت و محتوایی که تولید می کنند، جایزه دریافت خواهند کرد. کاربرانی که از این پلت فرم استفاده می کنند می توانند یک حساب تبلیغاتی در صفحه شخصی خود باز کنند و از این طریق کسانی که صفحه آنها را دنبال می کنند، تبلیغات را رصد کنند. کاربران در All.me درصدی از توکن این پلت فرم را بر اساس مبلغی که متقاضیان تبلیغات پرداخت می کنند، دریافت خواهند کرد.

این شرکت اعلام کرد که کاربران با توکن All.me می توانند تم های گوناگون برای صفحه شان، هدایا، استیکرها و اشتراک ماهانه موسیقی خریداری کنند. کاربران همچنین قادر به تبدیل این توکن به بیت کوین نیز خواهند بود. سایت رسمی این پروژه اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در حدود ۳۰.۵ میلیون دلار کرد.

آیا آینده متفاوتی در انتظار فوتبال است؟

تعداد زیادی از بازیکنان حرفه ای فوتبال به پدیده ی ارزهای دیجیتالی و تکنولوژی بلاک چین علاقه مند شده اند. به عنوان مثال، اسطوره تیم بارسلونا لیونل مسی یکی از کسانی است که بشدت علاقه مند و فعال در عرصه بلاک چین و سیستم های غیر متمرکز است. همچنین اسطوره ی فوتبال برزیل رونالدینیو به تازگی از توکن شخصی اش بنام (RSC) رونمایی کرد. برخی از اهداف این بازیکن عبارت اند از ساختن ۳۰۰ استادیوم با تکنولوژی واقعیت مجازی و بلاک چین. همچنین او در نظر دارد تا یک پلت فرم شرط بندی فوتبال نیز راه اندازی کند.

بازیکن مشهور کشور کلمبیا، خامس رودریگوئز نیز توکن JR۱۰ را در اوایل تابستان سال جاری رو نمایی کرد. این بازیکن برای تولید توکن خود با شرکت Self-Sell وارد شراکت شد و اعلام کرد که قصدش از اینکار ایجاد رابطه بهتری بین مردم و حامیان مالی است. به نظر می رسد امروزه تجارت دیجیتال به موفقیت بزرگی دست یافته است. این که یک ICO در ۱۲ ثانیه به فروش برسد، کاملا نشانگر این موضوع است.

نظر شما چیست؟ ورود اسطوره‌های ورزشی به دنیای ارزهای دیجیتال چقدر در رونق این بازار موثر خواهد بود؟

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا