اخبار عمومی

چین به طور رسمی عرضه STO را غیر قانونی اعلام کرد!

بانک مرکزی چین یا همان بانک خلق چین (PBoC) در ادامه قوانین محدود کننده ارزهای دیجیتال به طور رسمی عرضه توکن اوراق بهادار یا STO را ممنوع اعلام کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

چین: STO فعالیت مالی غیر قانونی است

طی گزارشات، بانک مرکزی چین در ادامه سخت گیری ها در برابر ارزهای دیجیتال به طور رسمی عرضه توکن اوراق بهادار را متوقف کرده است. پانگ گونگ شنگ (Pang Gongsheng) معاون PBoC در یکی از انجمن های مالی اینترنتی گفت:

تجارت STO که اخیرا ظهور یافته است اساسا فعالیت مالی غیرقانونی در کشور چین می‌باشد. پول مجازی به ابزاری برای تمام فعالیت های مجرمانه و غیرقانونی تبدیل شده است.

علاوه بر این تاییدیه رسمی در خصوص ممنوعیت ICO ها و STO ها، شنگ خاطر نشان کرد که اکثر عملیات های مالی که از پول مجازی در کشور چین استفاده می‌کنند، مظنون به طرح های فروش هرمی، جذب سرمایه غیرقانونی و سایر کلاهبرداری هاست.

گونگ شنگ هم چنین توضیح داد اگر ICO ها در سال ۲۰۱۷ ممنوع نمی‌شدند، صنعت مالی این کشور به طور چشمگیری آسیب می‌دید.

پکن شما را از این شهر خارج می کند

هو شوئویون (Huo Xuewen)، رییس اداره کار مالی پکن به طور رسمی در مورد استفاده از STO هشدار داد و بیا ن کرد:

قصد دارم به کسانی که به جذب سرمایه STO در پکن می پردازند هشدار دهم. اگر این کار را انجام دهید از پکن اخراج می شوید.

علی رغم‌ موضع قانونی و سختگیرانه کشور چین در قبال ارزهای دیجیتال، سایت بیت کوینیست گزارش داد که ICO های داخلی از شرکت های ثبت شده خارجی برای دور زدن ممنوعیت ها استفاده می‌کنند، در حالی که معامله کنندگان از تتر و VPN ها برای ادامه معاملات ارز دیجیتال بهره می‌برند.

به علاوه، طی اقداماتی که به نظر می‌رسد اقدامات مهمی به سمت DLT است، دادگاه اینترنتی هانگژو مدارکی را بر اساس فناوری بلاک چین را تشخیص داده است که برای استفاده در فعالیت های قانونی مناسب می‌باشد.

به نظر شما این اقدام بر بازار ارز دیجیتال تاثیر می گذارد؟

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا