پروژه‌های کلاهبرداری

کوین مجیک (coinmagic) ؛ سود قطعی با درصد بالا کلاهبرداری است!

در این مقاله قصد داریم در مورد سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتالی صحبت کنیم و نگاهی به سایت کوین مجیک که یکی از سایت های استخراج ابری است، بیندازیم. اگر شما هم کاربر سایت کوین مجیک یا سایت های مشابه آن هستید، این مطلب را از دست ندهید.

سایت whattomine یکی از معروف ترین سایت هایی است که در بین ماینرها طرفداران زیادی دارد. این سایت به ماینرها کمک می کند که به صورت تقریبی از درآمد ماینینگ خود مطلع شوند و بتوانند ارز دیجیتالی که درآمد بیشتری برای آن ها به ارمغان می آورد را انتخاب کنند. سایت کوین مجیک یک پلتفرم استخراج ابری است که به کاربران اجازه می دهد با سرمایه گذاری در آن، سود قطعی به دست آورند. سوال اصلی اینجاست که:

آیا ماینینگ می تواند پشتوانه خوبی برای ارائه سود قطعی باشد؟

قطعا خیر. همانطور که اشاره کردیم، سایت whattomine می تواند به صورت تقریبی به ما کمک کند که بهترین ارز دیجیتالی را برای استخراج انتخاب کنیم. در حال حاضر با توجه به سختی شبکه های گواه اثبات کار، استفاده از ASIC منطقی تر به نظر می رسد. اگر در سایت whattomine به صفحه ASIC ها برویم خواهیم دید که سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتالی در حدی نیست که بتوان به پشتوانه آن سود قطعی ۲ الی ۴ درصد روزانه پرداخت کرد.

اگر به دو تصویر زیر دقت بکنید، خواهید دید که با شرایط فعلی، استخراج تمامی ارزهای دیجیتالی(به جز سیاکوین که سود مثبت ناچیزی دارد) که در تصاویر هستند، نه تنها موجب سود نمی شوند بلکه باعث ضرر شما هم می شوند. پس به صورت کلی تمامی پلتفرم ها یا سایت هایی که از این طریق به کاربران خود سود پرداخت می کنند با درصد بالا و به صورت قطعی، کلاهبردار هستند.

coinmagic mine no profit

coinmagic2 mine no profit

پلن های سرمایه گذاری که در این سایت ارائه شده، بیانگر سود قطعی در به دست آوردن ارز دیجیتالی است. جالب اینجاست که شما می توانید با دلار هم سرمایه گذاری کنید و جالب تر اینجاست که اگر ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید، روزی ۴ درصد به شما سود می دهد یا به عبارتی در بازه زمانی یک ماهه ۱۲۰ درصد سود به شما پرداخت می کند!

coinmagic scam

چرا در مورد کوین مجیک مطلب نوشته شد؟

مدتی است که تعدادی از کاربران در مورد اسکم بودن یا نبودن این سایت از ما سوال می پرسند. در مقالات جداگانه ای اعلام کردیم که سود قطعی با درصد بالا قطعا کلاهبرداری است، همچنین سایت مشابه مستر دیجی کوین هم بررسی کردیم و گفتیم این سایت از یک طرح پانزی برای سود دادن به کاربران خود استفاده می کند. سایت کوین مجیک هم به احتمال خیلی زیاد از این طرح استفاده می کند یا شاید بهتر باشد که بگوییم استفاده می کرد!

نظر شما را جلب می کنیم به پیام یکی از کاربران که اعلام کردند در ابتدا از سایت کوین مجیک سود دریافت می کردند و بعد از مدتی این سود قطع شده است. جالب اینجاست که امروز این سایت از دسترس خارج شده است.

coinmagic user feedback

یک نکته مهم در مورد سایت های ارائه کننده سود قطعی

با توجه به توضیحاتی که داده شد، احتمال اینکه سودهای واریزی به کاربران در این سایت ها از طریق استخراج ارزهای دیجیتالی باشد تقریبا نزدیک به صفر است. به احتمال زیاد این سایت ها از طرح پانزی استفاده می کنند ولی احتمال دیگری نیز وجود دارد. با توجه به شبهه داشتن این واریزی ها، می توان این احتمال را در نظر داشت که منبع پول هایی که تحت عنوان سود واریز می شود، غیر قانونی است و از طریق پولشویی یا طرق مشابه به دست آمده است.

حتی اگر شما از این سایت ها استفاده می کنید و معتقد هستید که این سایت ها می توانند برای مدتی به شما سود بدهند و اگر جزو اولین نفراتی باشید که از این سایت ها استفاده می کنند قطعا سود می کنید، باید در نظر داشته باشید که شما سرمایه با منبع پاک و به اصطلاح ارز دیجیتالی تمیز خود را در این سایت سرمایه گذاری کردید و در ازای آن سودی دریافت کردید که منبع آن می تواند پاک نباشد و مثلا از طریق پولشویی به دست آمده باشد، پس ممکن است هنگام جابه جایی آن به اکسچنج های متمرکز مثل بایننس به مشکل بخورید و حساب شما مسدود شود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
10 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا