اخبار خارجی

معجزه بایننس این بار برای پروژه (Cosmos (Aotm!

ارز دیجیتال کمتر شناخته شده Cosmos که مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام است (Proof of Stake) است، بعد از تایید رسمی بایننس مبنی بر لیست کردن توکن این رمزارز یعنی Atom در صرافی خود، یک جهش قیمتی شدید را تجربه کرد. از ۲۹ آپریل این ارز دیجیتال از طریق ۳ جفت معاملاتی ATOM/BNB و ATOM/BTC و ATOM/USDT در صرافی بایننس قابل معامله است.

قیمت اتم (Cosmos (Atom

قیمت توکن محلی Cosmos یعنی Atom در طی هفته گذشته ۴۰ درصد افزایش یافت و توانست به راحتی رده بندی ارزهای دیجیتال برتر بازار را تغییر دهد. در زمان نگرش این مقاله قیمت هر اتم به ۵.۳ دلار رسیده است و مارکت کپ آن نزدیک به ۱.۱ میلیارد دلار است و این یعنی Cosmos توانسته به جمع ۱۵ ارز دیجیتال برتر بازار وارد شود و هم اکنون در جایگاه دوازدهم به لحاظ مارکت کپ قرار دارد.

این توکن در ماه مارچ امسال به صورت رسمی منتشر شد و در زمان لانچش قیمتش تا ۸.۳ دلار رسید و بعد از آن قیمتش کاهش یافت، تا همین چند روز پیش که در نتیجه خبر لیست شدن آن در صرافی بایننس افزایش قیمتش را از سر گرفت.

Cosmos توجه بایننس را به خود جلب کرده است

چانپنگ ژائو (Chanpeng Zhao) ملقب به CZ، که مدیر ارشد اجرایی صرافی بایننس است، اخیرا در توئیتی اعلام کرد:

پروژه‌ای وجود دارد که صرافی‌ها حتی از صحبت کردن در مورد لیست کردن آن هم امتناع می‌کنند، (ازآنجا که ما رابطه خوبی با افراد اهل تکنولوژی داریم) به هر حال آن را لیست می کنیم. تکنولوژی خوب برنده است.

cosmos

بایننس پیشتر به منظور لیست کردن Atom در صرافی خود، بررسی‌های زیادی بر روی پروتوکل آن شامل: ویژگی‌های کلیدی، ماموریت و مسائل فنی، انجام داده است. نتیجه این تحقیقات در مجموعه مطالعاتی بایننس (Binance Research) برای عموم قابل دسترس است.

اما (Cosmos (Atom چیست؟

Cosmos که به عنوان شبکه جهانی بلاکچین‌ها شناخته می‌شود، پلتفرمی برای توسعه دهندگان نرم افزار ایجاد کرده است که در آن، توکن موجود بر روی یک دفترکل توزیع شده (Distributed Ledger) می‌تواند بر روی یک دفترکل دیگر، مورد استفاده قرار گیرد. Cosmos به عنوان اینترنت بلاکچین‌ها به دنبال افزایش همکاری و ارتباط بین دفتر‌ های کل توزیع شده است، چیزی که در حال حاضر فقدان آن در این اقتصاد نوین احساس می‌شود. این ارزدیجیتال جدید، مبتنی بر پروتوکل اجماعی تحت عنوان Tendermint است که از یک جامعه توسعه دهندگان بسیار فعال برخوردار است.

در آپریل ۲۰۱۷، Cosmos‌ توانست از طریق ICO بیش از ۱۶ میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کند، هر توکن Atom در هنگام این جمع سپاری به قیمت به قیمت ۰.۱ دلار فروخته میشد.

 

منبع
hacked

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا