اخبار خارجی

همکاری کازموس و Forte در جهت توسعه بازی‌های بلاکچینی

بیش از ۸ میلیون کاربر فعال در بازی‌های Forte می‌توانند به طور یکپارچه از اکوسیستم چند زنجیره‌ای کازموس بهره ببرند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتواسلیت، تندرمینت (Tendermint) شرکت توسعه نرم‌افزاری کازموس و بنیاد Interchain Foundation (ICF) از همکاری با فورته (Forte) خبر دادند.

همکاری تندرمینت با فورته، دسترسی به بازی‌های بلاکچینی را برای تمام توسعه‌دهندگان و گیمرها امکان‌پذیر می‌سازد تا بتوانند اکوسیستم‌های گیمینگ خود را با شبکه بلاکچین تعامل‌پذیر کازموس یکپارچه کنند.

پنگ ژونگ (Peng Zhong) مدیرعامل تندرمینت در این خصوص گفته است:

با توجه به وجود تقریبا ۳ میلیارد گیمر در سراسر جهان و علاقه شدید به NFT ها، همکاری با فورته به کازموس کمک می‌کند تا در دسترس طیف بیشتری از مخاطبان قرار بگیرد و جایگاه ما به عنوان اکوسیستم بلاکچین برتر را تثبیت می‌کند. ما هم‌اکنون بهترین ابزار برای توسعه بلاکچین نظیر کیت توسعه نرم‌افزاری (SDK) کازموس و استارپورت (Starport) را ایجاد کرده‌ایم.

فورته به عنوان پلتفرم برتر بازی‌های بلاکچینی، زیرساخت ضروری زنجیره بلوکی نظیر کیف پول رمزارز را برای توسعه‌دهندگان و گیمرها فراهم می‌سازد.

اوایل سال جاری، این سازمان ۱۸۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است و بیش از ۲۵ توسعه‌دهنده کلاس جهانی نظیر ویل رایت (خالق بازی‌های سیمز و سیم‌سیتی)، جف تونل خالق بازی‌ استارسیج و استدیوی Hi-Rez خالق بازی Smite در پلتفرم فورته در حال ساخت بازی هستند.

تاکنون فورته بیش از ۱۰ میلیون کیف پول ایجاد کرده و بیش از ۵ میلیون NFT صادر کرده است و بیش از ۸ میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر بازی‌ها در اختیار دارد.

بیلی رنکامپ (Billy Rennekamp) رییس هیات مدیره ICF گفته است:

فورته و کازموس چشم‌انداز مشترکی از برنامه‌ها و اقتصاد بر بستر جامعه‌ای پرشور دارد. اکنون که این فناوری به بلوغ رسیده است، من در خصوص همکاری با فورته که می‌تواند نسل بعدی از توسعه‌دهندگان و کاربران را با خود همراه کند و ترویج گیمینگ کازموس هیجان‌زده هستم.

کازموس در این مسیر چه کمکی میکند؟

توسعه‌دهندگان کازموس با فورته همکاری می‌کنند تا این اطمینان حاصل شود که توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای بر بستر پلتفرم فورته بتوانند به فناوری کازموس دسترسی داشته باشند و به آسانی از شبکه Cosmos در بازی‌های خود بهره ببرند.

فورته هم‌چنین توکن ATOM و سایر رمزارزهای بر بستر شبکه کاز‌موس را به شبکه خود می‌افزاید تا کاربران از آنها به عنوان روش پرداخت، نقدینگی یا وثیقه استفاده کنند. این موضوع، کاربرد توکن ATOM را افزایش می‌دهد و به ایجاد تجربه‌ای بهتر برای توسعه‌دهندگان و گیمرها کمک می‌کند. حساب‌ها و کیف پول‌های کازموس هاب (Cosmos Hub) نیز در ساختار کیف پول فورته وارد می‌شوند.

جاش ویلیامز (Josh Williams) هم‌بنیانگذار و مدیرعامل فورته گفته است:

ما از همکاری با کازموس به منظور استفاده از فناوری‌های آنها در جامعه توسعه‌دهندگان، گیمرها و طرفدارهای خود هیجان‌زده هستیم. اتفاق نظر ما در خصوص مقیاس‌پذیری، کاربرد و تعامل‌پذیری، کازموس را به شریکی ایده‌آل در ایجاد اکوسیستم پایدار و برابر برای گیمرها تبدیل می‌کند.

به نظر شما این همکاری چه تاثیری در قیمت توکن شبکه کازموس (ATOM) خواهد داشت؟

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا