اخبار آلتکوین

باز هم کاهش قیمت ارزهای دیجیتال بعد از افزایشی کوتاه مدت!

طبق اطلاعات سایت Coin360، چندین روز است که اکثر ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت روبرو شده اند و بیشترین کاهش قیمت را می توان در بیتکوین کش (BCH) و ریپل (XRP) مشاهده کرد. در حال حاضر بازار شاهد علامت و نشان های متفاوتی بوده است که بیشتر آنها در محدوده قرمز و کاهش قیمت بوده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاهش قیمت ارزهای دیجیتال

در ابتدای هفته گذشته بیت کوین (BTC) با افزایش قیمت روبرو بود، و در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) با افزایش ۲ درصدی هم مواجه شد اما چندین روز است که این ارز دیجیتال برتر رو به نزول قرار دارد و در حال حاضر حدود ۶,۳۹۱ دلار مبادله می شود.

نمودار کاهش قیمت بیت کوین

اتریوم (ETH) نیز در این هفته با کاهش ۲ درصدی مواجه شد و در حال حاضر با قیمت ۲۱۳ دلار مبادله می شود. این کوین که با پشت سر گذاشتن ریپل (XRP) از لحاظ ارزش بازار جایگاه دومین ارز دیجیتال برتر را بدست آورده است با ثبات هایی روبرو است.

نمودار کاهش قیمت اتریوم

ریپل (XRP) در حال حاضر با قیمت ۰.۵۰ دلار مبادله می شود و طی این هفته ۵.۶ درصد کاهش یافته است. این ارز در تاریخ ۶ نوامبر یا همان ۱۵ آبان زمانی که به طور موقت جایگاه اتریوم را تصاحب کرد، افزایش قیمت یافت.

نمودار کاهش قیمت ریپل

در حال حاضر ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال حدود ۲۱۳ میلیارد دلار است و طی هفته گذشته با وجود افزایش اولیه (حدود ۱۳.۵ میلیارد دلار) به این میزان کاهش یافت.

ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال

طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، ۱۸ کوین از ۲۰ ارز دیجیتال در حالت قرمز و رو به کاهش هستند. در این بین بیتکوین کش (BCH)، ریپل (XRP) و نم (XEM) با بیشترین کاهش قیمت مواجه شده اند. بیتکوین کش پس از تقریبا یک هفته افزایش قیمت بعد از فورک سخت خود که صرافی بزرگ بایننس نیز از آن پشتیبانی کرد، ۴.۸ درصد کاهش یافت. در حال حاضر این کوین با قیمت ۵۴۵ دلار مبادله می‌شود.

دش تنها ارز دیجیتال بود که طی روزهای گذشته در بین ۲۰ ارز دیجیتال با رشد ۱ درصدی مواجه شد و حدود ۱۶۷ دلار مبادله می شد. در حال حاضر این ارز دیجیتال نیز با کاهش روبرو شده است. در حال حاضر تنها تتر در میان 20 ارز دیجیتال برتر  با افزایش 0.17 درصدی مواجه شده است.

به نظر شما این سیر نزولی چه زمانی پایان خواهد یافت؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا