مقالات عمومی

نزول بازار در سال ۲۰۱۸ و دوبرابر شدن کاربران کریپتویی!

طبق مطالعه جدید، طی سال ۲۰۱۸ تعداد کاربران ارزهای دیجیتال تقریبا دو برابر شده است. این اطلاعات چندین روز پیش توسط شرکت Cambridge Centre منتشر شد. تعداد کاربران کریپتو دارای تایید هویت در ۹ ماه اول سال از ۱۸ میلیون به ۳۵ میلیون نفر افزایش یافته اند.

علی رغم بازار نزولی، کاربران کریپتو افزایش می یابند

قابل توجه است که تعداد کاربران ارز دیجیتال با وجود بازار نزولی افزایش می یابد. تعداد کاربران دارای تایید هویت از ۱۸ میلیون به ۳۵ میلیون نفر افزایش یافت.

طی این سال ارزهای مجازی در روند نزولی بوده اند و به نظر می رسد این روند تاثیری بر علاقه کاربران جدید کریپتو نگذاشته است. از آنجایی که بیت کوین حدود ۸۰ درصد کاهش قیمت داشته است تقریبا افزایش ۱۰۰ درصدی در کاربران کریپتو دارای تایید هویت وجود دارد.

این امر برای آینده ارز دیجیتال بسیار مثبت است. گرچه ممکن است روند نزولی را تجربه کنیم اما اگر کاربران جدید به این بازار و صنعت روی بیاورند، قیمت ارزهای دیجیتال محبوب افزایش می یابد. بدین ترتیب بهبود و اصلاحیه قطعی در بازار رخ می دهد.

محقق این پژوهش در این مورد توضیح داد:

طبق روایت های عمومی، داده های نظرسنجی نشان می دهد که اکثر کاربران، چه افراد موجود و چه تازه واردان، افراد عادی هستند و مشتریان تجاری نمی باشند. این افراد شامل علاقه مندان، خرده سرمایه گذاران، مصرف کنندگان یا کاربرانی که به دنبال سرمایه گذاری بهتر یا استفاده از جایگزینی برای روش پرداختی می باشند.

همچنین تعداد حساب های کریپتو نیز افزایش یافته است. با این حال یک کاربر می تواند چندین حساب در صرافی ها، کیف پول ها و پلتفرم های مختلف داشته باشد. در ماه گذشته چندین فرد و متخصص بیان کردند که بیت کوین تا سطح ۱,۵۰۰ دلار نیز افت قیمت خواهد داشت.

همچنین چندین شرکت وجود دارند که در مورد حوزه کریپتو خوش بین می باشند. شرکت سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل در سال جاری رکورد جدیدی از تعداد سپرده گذاری و واریز بیت کوین ثبت کرده است. همچنین این شرکت بیش از یک درصد عرضه کلی بیت کوین را در دست دارد.

گلدمن ساکس و بورس بین قاره ای همانند اینوسمنت فیدلیتی قصد دارند که پلتفرم های سرمایه گذاری سازمانی کریپتو خود را راه اندازی کنند. این اقدامات به بازار ارز دیجیتال کمک می کند تا سرمایه گذاران جدیدی را جذب کند.

منبع
usethebitcoin

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا