متوسط کریپتو کده

کوین دیجی بایت (DigiByte) ؛ سریع‌تر و امن‌تر از چیزی که فکر می‌کنید!

دیجی بایت چیزی بیشتر از یک ارز دیجیتال سریع است! این کوین بر روی یک بلاک چین ابتکاری سوار است که می‌تواند برای دارایی های دیجیتالی، قراردادهای هوشمند، برنامه های غیرمتمرکز (DApp) و اسناد امنیتی زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

چه چیزی دیجی بایت را قدرتمندتر از دیگران می‌کند؟

دیجی بایت یک بلاک چین متن باز با رشد سریع است که در اواخر سال ۲۰۱۳ ایجاد شده و در اوایل سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

پس از ۶ سال توسعه مبتکرانه، دیجی بایت تبدیل به یکی از امن ترین، سریع ترین، قدیمی ترین و غیرمتمرکزترین بلاک چین های UTXO‌ موجود شده است.

بلاک چین دیجی بایت چگونه کار می‌کند؟

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

دیجی‌بایت از یک بلاک چین سه لایه ساخته شده است که زیرساخت شبکه، امنیت و ارتباط با توابع را با سریع ترین سرعت ممکن ارائه می‌دهد.

۱. اپلیکیشن ها / DigiAssets

لایه سطحی بلاک چین دیجی بایت شبیه به اپ استور (App Store) با طرز استفاده بسیار شفاف و واقعی است.

تمام انواع دارایی های دیجیتالی و برنامه های غیرمتمرکز (DApp) می‌توانند با پروتکل DigiAssets که بر روی لایه سطحی بلاک چین دیجی بایت قرار دارد، ساخته شوند.

همچنین قراردادهای هوشمندی که مقاومت و امنیت بیشتری برای بلاک چین دیجی بایت فراهم می‌کنند نیز می‌توانند به راحتی کدگذاری شوند.

۲. دارایی های دیجیتال / دفتر کل عمومی

لایه میانی بلاک چین دیجی بایت، امنیت و مدیریت را ایجاد می‌کند. یک بایت در اطلاعات دیجیتالی، نمایندگی دیتاهای بزرگ تر یا یک واحد کوچک که ارزش را ارائه می‌دهد و قابل جعل کردن، کپی کردن یا هک کردن نیست را بر عهده دارد.

یک دفتر کل عمومی تغییرناپذیر، تمام تراکنش های دیجی بایت را ذخیره می‌کند. این کوین از ۵ الگوریتم گواه اثبات کار SHA256  ، Scrypt ، Odocrypt  ، Skein  و Qubit  برای افزایش امنیت خود استفاده می‌کند.

دیجی بایت‌ها تنها با استخراج یا ماینینگ به دست می‌آیند.

۳. پروتکل هسته / شبکه جهانی

لایه زیرین بلاک چین دیجی بایت ارتباطات و نحوه عملکرد را ارائه می‌دهد. این ها، نودهایی هستند که در پایین ترین سطح بلاک چین قرار دارند و برای ارتباطات جهانی دیجی بایت استفاده می‌شوند.

هزاران نفر از مردم در سراسر جهان، نرم افزار دیجی بایت را راه اندازی کرده‌اند. هر سرور، کامپیوتر، تبلت یا موبایلی که به شبکه دیجی بایت متصل باشد، می‌تواند تبدیل به یک نود شود و انجام تراکنش های این کوین را تقویت کند.

۴. متن باز / بدون نیاز به مجوز

بلاک چین دیجی بایت کاملا متن باز است و استفاده از آن کاملا رایگان است. این کوین تحت لیسانس MIT کار می‌کند که به شما اجازه تنظیمات نرم افزار را می‌دهد.

شفافیت اجازه می‌دهد تا بررسی مستقلی برای باینری ها (دودویی ها)، و سورس کدهای مربوطه دیجی بایت وجود داشته باشد.

تاریخچه دیجی بایت

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

توسعه های مهم بلاک چین دیجی بایت به شرح زیر است:

اکتبر ۲۰۱۳: تیم توسعه دهنده بلاک چین دیجی بایت، یه صورت تمام وقت بر روی آن کار می‌کنند.

۱۰ ژانویه ۲۰۱۴: جنسیس بلاک دیجی بایت به صورت موفقیت آمیز استخراج شد و این کوین رسما وارد بازار شد.

۲۸ فوریه ۲۰۱۴: DigiShield بر روی آن فعال شد تا بتواند در برابر تغییرات سریع هش، سریعا خود را سازگار کند.

۱ سپتامبر ۲۰۱۴: الگوریتم اجماع چندگانه آن اجرا شد تا با استفاده از ۵ الگوریتم گواه اثبات کار مختلف، از متمرکز شدن استخراج دیجی بایت جلوگیری کند.

۱۰ دسامبر ۲۰۱۴:‌ سیستم محافظ چندگانه (MultiShield) به منظور محافظت از تمامی ۵ الگوریتم گواه اثبات کار دیجی بایت توسعه یافت.

۴ دسامبر ۲۰۱۵: سیستم DigiSpeed به منظور کاهش سرعت ماین شدن بلاک ها به ۱۵ ثانیه، فعال شد.

۲۸ آپریل ۲۰۱۷: SegWit (قبل از بیت کوین و لایت کوین) به منظور بهینه تر کردن سایز بلاک ها، بر روی بلاک چین دیجی بایت اجرا شد.

می ۲۰۱۸: Digi-ID به منظور راحت تر کردن ورود کاربران به وب سایت راه اندازی شد.

آپریل ۲۰۱۹: سیستم DigiAssets برای صدور و انتشار دیگر دارایی های دیجیتالی بر روی بلاک چین دیجی بایت، راه اندازی شد.

۳ می ۲۰۱۹: پروتکل ++Dandelion راه اندازی شد. این پروتکل از ردیابی آدرس های IP و مکان های فیزیکی جلوگیری می‌کند.

 ۲۱ جولای ۲۰۱۹: OdoCrypt فعال شد تا برای مقاومت در برابر اسیک های بسیار قدرتمند، هر ۱۰ روز یک بار خود را تغییر دهد.

یک ارز دیجیتال که شما دوست خواهید داشت!

دیجی بایت (DGB) یک ارز دیجیتال با مقیاس پذیری بسیار بالا و همتا به همتاست که تراکنش ها را با سرعت بالا و کارمزدی ناچیز انجام می‌دهد.

استفاده ساده

شروع استفاده از دیجی بایت حتی از ارسال یک اس ام اس نیز ساده تر است! شما می‌توانید با استفاده از دستگاه هایی که می‌شناسید و در اختیار دارید، دیجی‌بایت را ارسال و دریافت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، نصب کیف پول مخصوص است، که از داخل سایت رسمی آن می‌توانید دانلود کنید.

دیجی بایت یک ICO‌ نیست!

دیجی بایت هرگز از طریق برگزاری یک ICO به دست نیامده است. هیچ شخص یا شرکتی بلاک چین دیجی بایت را کنترل نمی‌کند. تمامی بنیان گذار، توسعه دهندگان و جامعه استفاده کننده از این کوین، داوطلبانی هستند که می‌خواهند ریسک ورشکست شدن را از بین ببرند!

بسیار سریع تر

تراکنش های دیجی بایت به سرعت تایید می‌شوند؛ ۱۵ ثانیه، که این ۴۰ برابر سریع تر از بیت کوین و ۱۰ برابر سریع تر از لایت کوین است.

سگویت به بلاک چین دیجی بایت این امکان را می‌دهد که ۱۰۶۶ تراکنش را در ثانیه انجام دهد و کارمزدهای ناچیز آن، باعث می‌شود که این کوین برای پرداخت های روزانه مناسب باشد.

همیشه امن

دیجی بایت با الگوبرداری از تکنولوژی غیرقابل شکستن بلاک چین بیت کوین ساخته شده و بر روی آن توسعه های نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته ای مثل DigiShield، استخراج چندالگوریتمی (شامل الگوریتم OdoCrypt) انجام شده است.

همچنین پروتکل امنیتی ++Dandelion به دیجی‌بایت کمک می‌کند تا با مخفی کردن آدرس فیزیکی و IP، شما را در امنیت کامل نگه دارد.

قابل استخراج

دیجی بایت یک بلاک چین با الگوریتم گواه اثبات کار (POW) است. این کوین با ۵ الگوریتم مختلف Sha256، Scrypt، Skein، Qubit و OdoCrypt قابل استخراج است.

چندالگوریتمی بودن دیجی‌بایت به غیرمتمرکز بودن و امنیت شبکه کمک می‌کند و به شما اجازه استفاده از سخت افزارهای مختلفی مثل اسیک، کارت گرافیک و FPGA را می‌دهد.

مقدار قابل استخراج

در مقایسه با ۲۱ میلیون بیت کوین قابل استخراج، دیجی بایت دارای ۲۱ میلیارد کوین قابل استخراج است (۱۰۰۰ برابر بیت کوین)؛ این کوین به منظور پذیرش و استفاده انبوه طراحی شده است.

پاداش استخراج دیجی بایت به جای هاوینگ در هر ۴ سال، ماهیانه ۱ درصد کاهش می یابد. تمام ۲۱ میلیارد دیجی بایت تا سال ۲۰۳۵ استخراج می‌شوند و درآمد ماینرها از آن پس، تنها از کارمزد تراکنش ها به دست می‌آید.

اکوسیستم دیجی بایت

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

 • صرافی بیترکس یک پلتفرم امن برای مشتریانی است که می‌خواهند به ترید دیجی بایت بپردازند.
 • پلتفرم Sequoir یک سیستم بسیار ساده و امن است که شما می‌توانید دیجی بایت را با دلار، پوند یا یورو خرید و فروش کنید.
 • آبرا (Abra) سرمایه گذاری بر روی دیجی بایت را راحت تر و امن تر می‌کند و برای هر کسی در ۱۵۰ کشور، قابل دسترسی است.
 • کوین فیلد (CoinField) جفت های دلار آمریکا (USD)، یورو (EUR)، پوند (GBP)، دلار کانادا (CAD) و تتر (USDT) را با دیجی بایت در ۱۹۳ کشور برای معامله ارائه می‌دهد.
 • CatalX صرافی برتر کانادا است که جفت های دلار کانادا، بیت کوین، اتر و تتر را با دیجی بایت برای ترید ارائه می‌دهد.
 • صرافی OKEx‌ دیجی بایت را برای ترید ارائه می‌دهد.
 • کوکوین (KuCoin) یکی از پیشرفته ترین صرافی های ارز دیجیتال است و دیجی‌بایت را نیز برای ترید ارائه می‌دهد.
 • بیت واوو (BitVavo) یک صرافی دارایی های دیجیتالی است که یه شما اجازه می‌دهد تا دیجی بایت را با یورو خرید و فروش کنید.
 • لایت بیت (LiteBit) یک کارگزاری دارایی های دیجیتال است که برای نگهداری و خرید و فروش دیجی‌بایت مناسب است.
 • شبپ شیفت (ShapeShift) یک صرافی دارایی های دیجیتالی است که تعداد بسیار زیادی ارز دیجیتال، شامل دیجی بایت را پشتیبانی می‌کند.
 • ChangeAngel یک صرافی برای مبادله کریپتو به کریپتو و کیف پول به کیف پول است که پروژه هایی مانند دیجی بایت را پشتیبانی می‌کند.

DigiAssets، یک راه ساده شده برای ایجاد دارایی های دیجیتالی

سیستم DigiAssets، یک لایه امن و مقیاس پذیر در لایه سطحی بلاک چین دیجی‌بایت است، که به انتشار غیرمتمرکز دارایی های دیجیتال، توکن ها، قراردادهای هوشمند، هویت دیجیتالی و غیره کمک می‌کند.

امکانات بی حد و مرز

DigiAssets می‌تواند نمایندگی هر چیزی که در دنیای فیزیکی وجود دارد را به عهده بگیرد؛ از دارایی های ملموسی مثل املاک و اتومبیل تا شکل دیجیتالی نمونه های کمیاب آثار هنری! همچنین اسناد امضا شده ای مثل قباله و گزارشات پزشکی نیز می‌توانند با استفاده از این سیستم محافظت شوند.

رشد مطمئن

DigiAssets‌ به عنوان یک اکوسیستم و پلتفرم، اکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده و اکنون از این سیستم برای ساخت پلتفرم هایی برای املاک و مستغلات، اقتصاد، ارسال پول، هویت، نقطه فروش، مسابقات، ترید، مراقبت های پزشکی، زنجیره غذایی، دولت و غیره استفاده می‌کنند.

تکنولوژی یکپارچه

DigiAssets دیدگاه های جدید و منحصر به فردی از بلاک چین غیرمتمرکز ارائه کرده است. بلاک چین دیجی‌بایت باعث می‌شود که پلتفرم DigiAssets‌ بسیار امن تر، مقیاس پذیرتر  و غیرمتمرکزتر از هر پلتفرم دیگری در بازار باشد.

DigiAssets در عمل

در اینجا سرویس های پشتیبانی شده توسط DigiAssets را بررسی می‌کنیم:

DigiAssets Tools: این ابزار به شما اجازه می‌دهد که پلتفرم DigiAssets خود را به سادگی و سرعت بسازید؛ بدون این که به دانش فنی نیاز داشته باشید.

Digi-Broker: این یک سایت است که کاربران سراسر جهان می‌توانند در آن دارایی های دیجیتالی خود را خرید و فروش کنند.

DigiAssetX: این یک صرافی جدید دارایی های دیجیتالی است که متعلق به شرکت دیجی‌بایت است.

Digi-ID؛ تایید سند بهترین چیز است!

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

Digi-ID‌ یک پروتکل امنیتی ساخته شده بر روی تکنولوژی بلاک چین دیجی بایت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون صرف وقت و انرژی، در وب سایت ها و برنامه های مختلف ثبت نام کنند.

تایید سند آسان

Digi-ID‌ نیاز به نام کاربری، پسورد و تایید دو مرحله ای را از میان بر می‌دارد؛ زیرا از سیستم رمزنگاری کلیدی عمومی/خصوصی استفاده می‌کند. در نتیجه، هیچ کدام از نام های کاربری و پسوردها در معرض خطر قرار نمی‌گیرند. این روش نه تنها از کاربر محافظت می‌کند، بلکه از سرویس ها و خدماتی که کاربر استفاده می‌کند نیز محافظت می‌کند.

امنیت بی عیب و نقص

Digi-Id بر روی بلاک چین دیجی بایت، هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران ذخیره نمی‌کند که این امنیت را افزایش می‌دهد و خیال کاربران را از نظر ردیابی اطلاعاتشان راحت می‌کند؛ هکرها از هیچ کجا نمی‌توانند اطلاعات کاربران را استخراج کنند.

راحت و رایگان

Digi-ID کاملا رایگان است! هیچ کارمزدی وجود ندارد، هیچ ثبت نامی برای خدمات یا هزینه تعمیر و نگهداری وجود ندارد! اما هزینه، دومین مزیت خوب این سرویس است! بهترین مزیت آن امنیت است.

Digi-ID چگونه کار می‌کند؟

۱. تولید

وب سایت، اپلیکیشن، برنامه یا محصول، یک QR Code منحصر به فرد Digi-ID‌ تولید و نمایندگی می‌کند.

۲. اسکن

کاربر QR Code‌ را از اپلیکیشن موبایل دیجی بایت یا هر اپلیکیشنی که این سیستم پشتیبانی می‌کند، اسکن می‌کند.

۳. تایید سند

کاربر با وارد کردن پین کد خود یا اسکن اثر انگشت خود، درخواست تایید سند را ارسال می‌کند.

۴. تاییدیه

Digi-ID‌ این درخواست را به صورت امضای رمزنگاری شده به کاربر ارسال می‌کند و کاربر می‌تواند وارد حساب کاربری خود شود.

بنیان دیجی بایت

دیجی بایت یک شرکت متشکل از افرادی است که به صورت داوطلبانه آن را مدیریت می‌کنند. آنها اصول اصلی غیرمتمرکز بودن را ارائه می‌کنند و دیجی بایت و جامعه آن را پشتیبانی می‌کنند، تا یک دنیای غیرمتمرکز را ایجاد کنند.

تیم اطلاع رسانی دیجی بایت

DGBAT‌ تیم توسعه دهنده ارشد اجتماع محور پروژه است که به صورت یک تیم عمل می‌کنند. اعضای این تیم، باقی تیم های دیجی‌بایت (شامل تیم پشتیبانی صفحات اجتماعی، تیم آموزش، تیم نویسندگان و تیم توسعه دهندگان) را سرپرستی می‌کند.

آنها سعی می‌کنند بلاک چین دیجی بایت را از طریق آموزش، توسعه و کمپین های تبلیغاتی رواج دهند.

توسعه دهندگان دیجی بایت

توسعه دهندگانی که بر روی بلاک چین دیجی بایت کار می‌کنند، داوطلبانه و بدون حقوق بر روی آن کار می‌کنند. آنها زمان و مهارت های خود را در راهی گذاشته اند که به آن اعتقاد دارند.

با بنیان گذار دیجی بایت آشنا شوید!

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

Jared Tate بنیان گذار بلاک چین دیجی بایت است. او از سال ۲۰۱۳ تاکنون به صورت تمام وقت بر روی این پروژه کار کرده است.

تیت از طرف MIT، دانشگاه هاروارد و کنگره آمریکا دعوت شده، تا درباره تکنولوژی بلاک چین سخنرانی کند. او همچنین نویسنده کتاب “بلاک چین ۲۰۳۵، DNA دیجیتالی اینترنت نسل ۳.۰” است، که نخستین کتابی است که توسط یک بنیان گذار بلاک چین نوشته شده است.

دیجی بایت ویکی (The DigiByte Wiki)

دیجی بایت ویکی یک دایرة المعارف آنلاین است که توسط جامعه طرفداران دیجی بایت ایجاد شده است. این سرویس شامل اطلاعات به روز و کاربردی، مانند اکوسیستم دیجی‌بایت و آموزش نحوه استفاده از آن است.

هر کسی می‌تواند با ایجاد یک حساب کاربری رایگان و آپلود یا به روزرسانی اطلاعات در این سیستم، با دیجی بایت ویکی همکاری کند.

کیف پول های دیجی بایت

۱. DigiByte Core

 • ارزیابی کامل
 • پشتیبانی شبکه
 • دارای ثبات بالا
 • پشتیبانی سگویت
 • موجود برای ویندوز، مک و لینوکس (۶۴ بیت)

۲. DigiByte Mobile

 • کیف پول تایید ساده پرداخت (SPV)
 • پشتیبانی از Digi-ID
 • پشتیبانی از DigiAssets (اندروید)
 • پشتیبانی چند زبانه
 • موجود برای اندروید و IOS

۳. DigiByte Go

 • کیف پول ابری
 • استفاده آسان
 • پشتیبانی از چندامضایی
 • پشتیبانی از DigiAssets
 • موجود برای گوگل کروم

کیف پول های سخت افزاری

دیجی بایت بلاک چین ارز دیجیتال بیت کوین لایت کوین مقیاس پذیری امنیت تراکنش

 • بیتفی (Bitfi): بر روی هر مرورگری قابل اتصال است و از سگویت پشتیبانی می‌کند.
 • لجر (Ledger): بر روی ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و IOS توسط USB و بلوتوث قابل اتصال است و از سگویت نیز پشتیبانی می‌کند.
 • ترزور (Trezor): بر روی کروم و فایرفاکس توسط USB متصل می‌شود و از سگویت پشتیبانی می‌کند.
 • کیپ کی (KeepKey): توسط USB به کروم و ShapeShift.com وصل می‌شود.
 • سیف پل (SafePal): توسط QR Code به گوشی های اندروید و IOS وصل می‌شود. از سگویت پشتیبانی می‌کند.
 • SecuX: با بلوتوث و USB‌ به کروم و IOS‌ متصل می‌شود. از سگویت نیز پشتیبانی می‌کند.
 • دیسنت (D’CENT): توسط بلوتوث و USB‌ به گوشی های اندروید و IOS وصل می‌شود. از تایید سند بایومتریک و سگویت پشتیبانی می‌کند.

کارت های اعتباری

 • Spend: یک اپلیکیشن واسطه برای اندروید و IOS است. استفاده از کارت اعتباری ویزای Spend، تنها در آمریکا امکان پذیر است.
 • PolisPay: یک اپلیکیشن غیر واسطه برای ویندوز، مک، اندروید و IOS است که کارت های اعتباری مسترکارت و UnionPay را ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن های فروشگاهی

 • دیجی کافه (DigiCafe): یک اپلیکیشن غیر واسطه برای اندروید و IOS است که برای پرداخت های شخصی استفاده می‌شود. از فروش اتوماتیک پشتیبانی می‌کند.
 • دیجی لوکیشن (DigiLocation): یک اپلیکیشن وب غیر واسطه برای پرداخت های شخصی است. دارای خدمات راهنمای فروشگاه است.
 • کوین پیمنت (CoinPayments): یک اپ واسطه برای اندروید و IOS برای پرداخت های شخصی است. از فروش اتوماتیک پشتیبانی می‌کند.
 • پلاس بیت (PlusBit): یک اپ غیر واسطه برای اندروید و برای پرداخت شخصی کوین دیجی بایت است.

اپلیکیشن های Digi-ID

 • Digi-ID/AntumID: یک اپ تایید سند Digi-ID‌ است. افزونه AntumID از تابع DigiPassword پشتیبانی می‌کند.
 • Digi-ID Simple: یک اپ تایید سند Digi-ID‌ است.
 • کوینومی (Coinomi): یک کیف پول چند ارزی با تابع تایید سند Digi-ID‌ است.
 • OwnBit: یک کیف پول چند ارزی با تابع تایید سند Digi-ID‌ است.

جمع بندی

دیجی بایت یک کوین مبتنی بر یک بلاک چین غیرمتمرکز ابتکاری است که در سال ۲۰۱۳ ایجاد شده است. این کوین در صرافی‌های زیادی معامله می‌شود. دیجی بایت در هر ثانیه ۱۰۶۶ تراکنش را تایید و ارسال می‌کند.

برنامه های متعددی بر روی بلاک چین دیجی بایت نوشته شده‌اند که هم امنیت آن را به شدت بالا برده و هم مقیاس پذیری بالایی دارد. رقبای اصلی دیجی بایت، بیت کوین و لایت کوین هستند.

بسیاری از کاربران، از برنامه های دیجی بایت برای مصارف گوناگونی مثل پرداخت فروشگاهی، تایید سند آسان (بدون ذخیره شدن اطلاعات کاربران بر روی بلاک چین)، ایجاد برنامه های غیرمتمرکز (DApp)، ایجاد قراردادهای هوشمند، هویت دیجیتالی، دارایی های دیجیتالی و غیره استفاده می‌کنند.

کیف پول دیجی بایت برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، مک، اندروید، IOS و افزونه مرورگرهای مختلف موجود است. همچنین می‌توانید آن را بر روی کیف پول سخت افزاری خود ذخیره کنید و با استفاده از بلوتوث یا USB به نرم افزار دیجی بایت متصل کنید.

مختصری از دیجی بایت

نام کوینDigiByte
نام اختصاریDGB
رتبه در CoinGecko۳۸
قیمت فعلی۰.۰۱۷۲۱۰۴۷ دلار
مارکت کپ۲۳۱,۵۶۵,۸۵۸ دلار
عرضه کل۲۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار در گردش۱۳,۲۶۵,۷۲۵,۵۴۱
حجم معاملات در ۲۴ ساعت۱۰,۶۱۰,۵۳۳ دلار
بالاترین قیمت ثبت شده۰.۱۳۵۲۳۵ دلار (۶ ژانویه ۲۰۱۸)
پایین ترین قیمت ثبت شده۰.۰۰۰۰۳۰۹۹ دلار (۱۴ ژانویه ۲۰۱۵)
سورس کدGitHub
مرورگرهاdgb.tokenview.com  digiexplorer.info  chainz.cryptoid.info  openchainz.info  digibyteblockexplorer.com
وب سایت رسمیDigibyte.io
زمان هر بلاک۱۵ ثانیه
الگوریتم اجماعچندالگوریتمی گواه اثبات کار (POW)

 

منبع
digibytecoingecko

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا