اخبار آلتکوین

شبکه اصلی EOS به زودی راه اندازی خواهد شد

شبکه اصلی EOS تا ۶ روز آینده راه اندازی می‌شود. EOS در ۲ ژوئن شبکه اصلی خود را راه‌اندازی می‌کند. از زمانی که تیم EOS اعلام کردند که ممکن است با اعمال تغییراتی در توکن خود از بلاکچین اتریوم خارج شوند، اکسچنج‌ها پشتیبانی خود را برای راه اندازی شبکه اصلی آن اعلام کرده‌اند.

انجمن EOS تاکید کرده است که موجودی‌های خود را از کیف پول‌های اتریوم خارج کنید و آن‌ها را به اکسچنج‌هایی که از این تغییر در شبکه EOS پشتیبانی می‌کنند، انتقال دهید. در ادامه اکسچنج‌هایی که از راه اندازی شبکه اصلی EOS پشتیبانی می‌کنند را مشاهده کنید.

بایننس (Binance) یکی از اولین اکسچنج‌هایی بود که پشتیبانی خود را ۳ ماه پیش از راه اندازی شبکه اصلی EOS اعلام کرد. آن‌ها این اطلاعیه را پس از این که EOS اعلام کرد که قصد دارد شبکه اصلی خود را مستقل از اتریوم راه اندازی کند، منتشر کردند.

eos

اکسچنج بیتفینکس (Bitfinex) یک ماه پیش پشتبیانی خود را از راه اندازی شبکه اصلی EOS اعلام کرد. آن‌ها همچنین اعلام کردند که قصد دارند یکی از ۲۱ تولید کننده بلاک در شبکه EOS باشند.

اکسچنج پیشتاز هندی Zebpay و همچنین اکسچنج Kraken و اکسچنج Kucoin نیز اعلام کردند که از این جابه جایی پشتیبانی خواهند کرد. Bibox که یک پلتفرم اکسچنج مشهور است نیز اعلام کرد که از راه اندازی شبکه اصلی EOS پشتیبانی خواهد کرد. اخیرا نیز اکسچنج Bithumb به لیست اکسچنج‌هایی که از این تغییر پشتیبانی می‌کنند، اضافه شد.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا