اخبار آلتکوین

علت افزایش قیمت اتریوم کلاسیک چه بود؟

خبر افزودن اتریوم کلاسیک (ETC) به لیست دارایی های دیجیتال در صرافی رابین هود باعث افزایش قیمت این ارز شد. این اقدام حجم زیادتر و فعالیت های بیشتری با خود به دنبال داشته است. رابین هود یک اپلیکیشن معاملاتی (صرافی) ارز دیجیتال می‌باشد.

قیمت اتریوم کلاسیک

رابین هود طبق بیانیه رسمی در ۶ آگوست اعلام کرد:

از امروز شما می‌توانید در رابین هود، بدون پرداخت کمیسیون بر روی اتریوم کلاسیک سرمایه گذاری کنید.

رابین هود همچنین معاملات بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین و داج کوین را ارائه می‌دهد و اطلاعات مربوط به بازار را برای ۱۰ ارز دیجیتال دیگر عرضه می‌کند. این اپلیکیشن در ۱۹ ایالت در دسترس است و در حال تلاش برای گسترش بیشتر می‌باشد. رابین هود اوایل سال جاری توانست ۳۶۳ میلیون دلار در سرمایه گذاری سری D به دست آورد تا تجارت خود را گسترش دهد و ارزش خود را به ۵.۶ میلیارد دلار برساند.

تصمیم افزودن اتریوم کلاسیک به دیگر ارزها توسط رابین هود پیش از تصمیم کوین بیس برای افزودن آن صورت گرفت. کوین بیس در اینباره بیان کرد:

انتظار می‌رود آزمایش نهایی در روز سه شنبه ۷ آگوست تکمیل شود. در آن صورت اعلام خواهیم کرد که ما آماده پذیرش تبادلات داخلی اترکلاسیک می‌باشیم. ما قصد داریم پیش از راه اندازی معاملات آن، از طریق Coinbase Pro و Coinbase Prime تراکنش‌های درونی را طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت امکان پذیر کنیم.

شما در مورد اتریوم کلاسیک چه فکری می‌کنید؟ آیا این ارز می‌تواند به سود خوبی دست یابد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا