اخبار خارجی

انتقال ۱۰۰ میلیون دلار اتر از طرف بایننس؛ آیا بر قیمت اتریوم تاثیرگذار است؟!

مجموع ۷۰۷,۱۱۲ اتر به ارزش تقریبا ۱۰۰ میلیون دلار از کیف پول ناشناسی به بایننس انتقال یافت. با توجه به حجم زیاد انتقال، جامعه اتریوم حدس می زند که این تراکنش از کیف پول بایننس باشد.

کاربری با نام Whale_alert در توییتر ارزش تقریبی این تراکنش اتریوم را ۱۰۰ میلیون دلار بیان کرد و افزود:

۷۰۷,۱۱۲ اتر به ارزش ۹۹.۳۸۳.۳۰۲ میلیون دلار از کیف پول ناشناسی به صرافی بایننس انتقال داده شد. چندین انتقال آخر اتر احتمالا از کیف پول سرد یا آفلاین بایننس بوده است. دلیل این انتقال ها مشخص نیست.

 

اتریوم

این تراکنش از آدرس کیف پول ناشناسی در تاریخ ۶ اسفند ساعت ۱۰ صبح رخ داد.

آدرس کیف پول ارسال کننده:

0xbe0eb53f46cd790cd13851d5eff43d12404d33e8

و آدرس کیف پول دریافت کننده:

0x4e9ce36e442e55ecd9025b9a6e0d88485d628a67

چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ، بنیانگذار صرافی بایننس در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۱۸ توییت کرد که در روزی تراکنش بالا رخ خواهد داد. در این توییت بیان شد:

ما مقداری سرمایه بین کیف پول های آفلاین خود جابه جا خواهیم کرد. چیزی که آشکار شد این است که کیف پول سرد یا آفلاین در بایننس دو انتقال کوچک خواهد داشت و سپس یک تراکنش بزرگ انجام می دهد. نیازی به هشدار دادن وجود ندارد. سرمایه ها همه امن هستند.

هزینه تراکنش حدود ۰.۰۴ دلار یا ۰.۰۰۰۲۹۴ اتر شد که نشان می دهد ارزهای دیجیتال بسیار بهتر از انتقال ارزهای سنتی و رایج توسط بانک ها می باشند. معمولا نقل و انتقالات بانک ها کارمزد و هزینه بسیاری گرانتری دارند.

یکی از کاربران توییتر با نام tekkaadan در این خصوص گفت:

اینکه اعلام کردید این انتقال کار شما بوده را دوست داشتم. در مورد ربات سرمایه بایننس در توییتر چه فکر می کنید؟ اینکار زندگی شما را ۱۰۰ برابر راحتتر می کند!

یکی دیگر از کاربران توییتر با نام artistic_fruits نظر داد:

تکنولوژی زیبایی است. می توانید میلیاردها دلار پول را از هکرها و بانکها محافظت کنید. احتمالا شما بزرگترین صرافی تاریخ هستید. به این باور دارم.

همچنین فردی با نام The_mainlander نوشت:

واقعا آسان است راستگو و شفاف باشید مخصوصا زمانی که صاحب کیف پول به مردم جهان اجازه می دهد که در مورد آن بدانند تا مانع از احتکار یا ترس در بازار شود.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا