اخبار اتریوماخبار عمومی

برگزاری نشست درباره روند نزولی اتر؛ آینده اتریوم روشن است!

در ۸ سپتامبر، دیون رابین، ریک نیومن و دن رابرتز از طرف Yahoo Finance با مارک یوسکو – مدیر عامل شرکت مورگان کریک – در رابطه با روند نزولی قیمت اتریوم در بازار به گفتگو نشستند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دن اظهار داشت که بسیاری از ICO ها یا تقلبی و یا کلاهبرداری بوده و آن ICO هایی که کلاهبرداری نیستند نیز برای خرج اترهایشان عجله کرده اند. از مارک یوسکو در مورد چنین مواردی پرسش شد، یکی از سوالات این بود که “آیا چنین اتفاقاتی خبری بد برای پلتفرم بلاک چین اتریوم بود؟”، وی گفت که اینترنت در سال ۱۹۹۶ فرصت هایی را ایجاد و امکان دیجیتالی کردن تجارت را  فراهم ساخت. گام بعدی ایجاد یک شبکه قابل اعتماد (TrustNet) بود و پروتکل اتریوم به همین دلیل طراحی شده است. لازم به ذکر است که پروژه ی شبکه قابل اعتماد در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.

وی همچنین افزود :

افراد ممکن است گمان کنند که شش سال تا زمان آغاز این پروژه زمان باقی مانده است، مثل اینترنت سال ۱۹۹۳ یا ۱۹۹۴، زمانی که شکل گیری گوگل تنها یک ایده بود و کسی به میزان اهمیت آن آگاه نبود.

 مارک همچنین در مورد پروتکل های اینترنتی مانند TCP / IP، HTTP و SMTP صحبت کرد. این پروتکل ها جهان را برای خلق گوشی های هوشمند و سایر فن آوری ها توانمند کرده است.

وی در ادامه افزود که اتریوم دقیقا مانند پروتکل دیگری است که به افراد در ایجاد شبکه قابل اعتماد کمک خواهد کرد. تفاوت بین اینترنت و TrustNet در این نکته است که در اینترنت، توسعه دهندگان پروتکل مثل تیم برنر لی – خالق TCP / IP – ثروتمند نشدند، اما توسعه دهندگان اپلیکیشن مانند زاکربرگ و سرگئی کسانی بودند که تمام پول موجود در این حوزه را بدست آوردند.

مارک در ادامه توضیح داد که پروتکل ها ارزش بیشتری دارند؛ بنابراین اتریوم در آینده بسیار مهم و سودآور خواهد کرد. براساس بیانات وی، تفاوت بین بیت کوین و اتریوم این است که بیت کوین یک اپلیکیشن در بلاک چین است که قدرتمندترین ابر کامپیوتر و همچنین امن ترین شبکه در جهان است. از سوی دیگر، اتریوم به دلیل ایده شبکه جهانی قابل اعتماد (TrustNet) متفاوت است.

دیون رابوین در مورد نظرات جردن بلفورت درباره اینکه بیت کوین یک کلاهبرداری بود سخن گفت و اظهار داشت که جردن به فضای ارزهای دیجیتالی اعتقاد ندارد. جردن همچنین اذعان کرد که او خود کلاهبردار بوده و از نظر او فضای ارزهای دیجیتالی کاملا یک کلاهبرداری است.

مارک در همین راستا اذعان کرد:

مشکل این است که او در مورد ICO صحبت کرد، نه بیت کوین و نه اتریوم بلکه او در مورد توکن های مصرفی و برخی از توکن های کلاهبرداری صحبت کرد. در هر کجا که سرمایه باشد، افراد بد در حال ظهور و فعالیت هستند.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا