مقالات عمومی

تحلیل قیمت اتریوم ، آیا روند افزایشی قطع شده است؟

از آنجایی که طی هفته گذشته ارزهای دیجیتال سبز و صعودی بودند، بازار روندی روشن پیش رو دارد. این امر باعث افزایش امیدواری در بین سرمایه گذاران شده است و بسیاری مدعی شده اند که این روند صعودی باقی خواهد ماند.

طبق سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCapاتریوم (ETH) سومین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار، حدود ۱۱۴.۵۴ دلار با ارزش بازار ۱۱.۹ میلیارد دلار معامله می شد. این ارز دیجیتال حجم معاملات ۲.۹۹ میلیارد دلار را ثبت کرده است و در ۷ روز گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.

نمودار یک ساعته

نمودار یک ساعته اتریوم

نمودار یک ساعته این ارز دیجیتال روند صعودی را از ۹۰.۱۸ به ۱۱۵.۵۰ دلار نشان می دهد. کانال مقاومت این ارز دیجیتال در ۱۱۷.۷۷ دلار می باشد. این کوین چندین سطح پشتیبانی دریافت کرده است و سطح پشتیبانی فوری آن در حدود ۱۰۸.۸۹ دلار و سطح پشتیبانی بالا آن در سطح ۸۱.۲۷ دلار قرار دارد.

اندیکاتور پارابولیک (SAR  Parabolic) نشان می دهد که گاوها به روند خود در بازار ادامه خواهند داد زیرا نقاط در زیر کندل استیک هم تراز می باشند.

اندیکاتور پول چایکین (Chaikin Money Flow) نیز روند مشابهی را نشان می دهد و بیانگر آن است که پول در بازار جریان دارد.

اندیکاتور باند بولینگر (Bollinger Bands) پیش بینی می کند که نوسان بازار کمتر خواهد بود زیرا باندها شروع به قرارداد کرده اند.

نمودار یک روزه

نمودار یک روزه اتریوم

نمودار یک روزه روند نزولی را از ۴۹۹.۰۱ به ۲۰۸.۷۷ دلار نشان می دهد و همچنین کاهش قیمت دیگری را از ۲۰۳.۲۰ به ۱۱۴.۵۲ دلار نشان می دهد. سطح مقاوت فوری آن در حدود ۱۲۲.۲۰ دلار قرار دارد و سطح مقاومت بالا آن در قیمت ۲۱۸.۷۳ دلار می باشد. سطح پشتیبانی این ارز دیجیتال در حدود ۸۲.۷۹ دلار می باشد.

نوسانگر کلینگر (Klinger Oscillator)  نشان می‌دهد که جهت نمودار خطی آن پس از ترکیب به سمت بالا و صعودی می‌باشد.

اندیکاتور MASD نیز نشان می‌دهد که نمودار خطی تغییر میانگین نیز ترکیب صعودی گرفته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) پیش بینی می‌کند که فشار خرید و فشار فروش این کوین در حال حاضر برابر است.

نتیجه گیری

ارز دیجیتال تحت حمایت گاوها به رشد خود ادامه خواهد داد به طوری که پشتیبانی نمودار یک ساعته پارابولیک و CMF را کسب کرده است. هم چنین کمک نمودار یک ساعته نوسانگر کلینگر و MACD را به دست آورده است.

البته در حین انتشار این خبر، ساعاتی است که بازار روند نزولی داشته است و اتریوم با ۴ درصد ریزش مواجه شده است.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا