اخبار اتریوماخبار بیت کویناخبار عمومی

تاثیر شبکه اتریوم را به زودی خواهید دید!

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) معروف به پامپ طی مصاحبه ای با CNBC در مورد اینکه سال ۲۰۱۹ چه اتفاقاتی را برای اتریوم به ارمغان خواهد آورد صحبت کرد. وی هم چنین در خصوص این موضوع توضیح داد که توسعه دهندگان به جز اتریوم، چه بلاک چینی را انتخاب خواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

پامپ همچنین بیان کرد عامل مهم در مورد اتریوم این است که کاربرد واقعی داشته باشد. وی در خصوص ICO های بسیار زیادی که با وعده ایجاد امکانات جدید و مهم در سال ۲۰۱۷ سرمایه بسیار زیادی کسب کردند توضیح داد که دو سال بعد شاهد ثمره دادن این پروژه ها خواهیم بود.

پامپ همچنین خاطر نشان کرد:

من تنها به دنبال پذیرش هستم. عرضه محصول قدم اول است و بسیاری از پروژه ها این مرحله را خواهند گذراند اما مسئله مهم تر این است که چه میزان کاربر از این محصولات ارائه شده به طور روزانه استفاده خواهند کرد.

پامپ همچنین افزود که چشم انداز و نقطه عطف فوق العاده ای برای اتریوم وجود دارد و در آینده پتانسیل های آن پر رنگ تر خواهد شد.

وی همچنین اینگونه ادامه داد ممکن است سال ۲۰۱۹ برنامه های کاربردی و مفیدی بر بستر اتریوم ایجاد شود اما وی نمی داند چه برنامه ای قرار است محبوب و کاربردی باشد. به طور کل از نظر وی برنامه هایی کاربردی هستند که کاربران زیادی بر روی آنها وقت بگذارند و از آن استفاده کنند.

آنتونی پامپلیانو در خصوص برنامه های کاربردی و محبوب اذعان داشت:

به نظرم توسعه دهندگان بسیار زیادی وجود دارند که محصولات بسیار جالبی ایجاد می‌کنند اما موضوعی که این داده ها به ما می‌گوید این است که کدام برنامه به محبوب ترین برنامه تبدیل خواهد شد و این موضوع بسیار دور از انتظار و هیجان انگیز است‌. بنابراین حتی نمی‌خواهم حدس بزنم که کدام برنامه به محبوب ترین برنامه تبدیل می‌شود.

پامپ هم چنین در خصوص زنجیره ای که توسعه دهندگان، برنامه های خود را بر بستر آن زنجیره ایجاد می‌کنند توضیحاتی ارائه داد. وی بیان کرد با فرض اینکه زنجیره مورد نظر، اتریوم نباشد در این شرایط، زنجیره مورد نظر بیت کوین خواهد بود. وی افزود که اگر ویژگی پریتی (parity) در بیت کوین موجود باشد، برنامه های بسیار زیادی به سمت بیت کوین، امن ترین زنجیره موجود حرکت خواهند کرد. وی گفت:

اگر بتوانید همانند اتریوم، قرارداد هوشمندی بر بستر بیت کوین ایجاد کنید، تمام ویژگی و کاربردهای جدید مهم می‌باشند. اکنون چنین شرایطی که افراد مختلف بتوانند چیزهای جدید ایجاد کنند توسط مواردی نظیر لایتنینگ امکان پذیر می‌باشد. به نظرم اتریوم در آینده جایگاه ویژه ای خواهد داشت اما بیت کوین نیز بسیار بیشتر از آنکه مردم فکر می‌کنند مهم خواهد بود.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا