اخبار آلتکویناخبار عمومی

نظرسنجی فایندر: اکنون زمان مناسبی برای فروش ایپ کوین است

طبق گزارش فایندر، حدود ۵۰٪ متخصصان شرکت‌کننده در نظر سنجی آن معتقدند اکنون زمان مناسبی برای فروش ApeCoin است. اکثر آن‌ها توکن APE را یک نوع میم‌کوین می‌دانند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ‌Bitcoin.com، پلتفرم مقایسه محصولات Finder.com، در این هفته گزارش جدیدی را منتشر کرد که در آن از ۳۶ متخصص فین‌تک درباره پیش‌بینی قیمت ایپ کوین (ApeCoin)، نظرسنجی کرده است. توکن APE در روزهای گذشته موج‌ جدیدی ایجاد کرد و تا ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) به جایگاه بیست و پنجم رمزارزها از نظر ارزش بازار رسید. توکن APE در این روز بالاترین سطح تاریخی خود را در ۲۶.۷ دلار ثبت کرد؛ با این حال، قیمت APE پس از ثبت این رکورد تا امروز تقریبا ۱۱٪ کاهش یافته است. در زمان نگارش خبر قیمت لحظه‌ای APE برابر با ۲۳.۵۳ دلار است.

نظرسنجی Finder پیش‌بینی می‌کند که قیمت APE تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۲۷.۷۰ دلار و تا پایان ۲۰۲۵، به ۲۵ دلار خواهد رسید. ۵۰٪ از متخصصان شرکت کننده در این نظرسنجی معتقدند که زمان فروش رمزارز APE فرا رسیده است و تنها ۳۳٪ از این جمع ۳۶ نفره، به نگه داشتن APE در دراز مدت اعتقاد دارند. ۱۷٪ از آن‌ها هم معتقدند اکنون زمان مناسبی برای خرید است. جالب است که ۷۵٪ از تمام شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که ApeCoin یک نوع میم‌کوین است و افزایش قیمت آن دلیلی مشابه با افزایش قیمت رمزارزهایی مانند دوج کوین یا شیبا اینو دارد.

منبع
news.bitcoin

کوشیار حیدری

علاقه‌مند به ریاضیات، موسیقی و بیت کوین. میتونم در قالب یه بیت کوین مکسی فشار خون هواداران اتریوم رو بالا ببرم اما در عین حال به برنامه نویسی اتریوم هم شدیدا علاقه‌ دارم. مهندسی برق خوندم و دکترای نفت رو بعد از آشنایی با کریپتو ول کردم. روز و شبم رو با زیر و رو کردن داده‌های مختلف و تلاش برای بیشتر کردن آگاهیم در مورد اقتصاد کلان، برنامه‌نویسی و تحلیل آنچین می‌گذرونم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا