اخبار کوتاه

فوجی دائو با اتصال به پل کانکست به اولین پلتفرم تجمیع وام میان‌زنجیره‌ای تبدیل شد

فوجی دائو (FujiDAO)، پلتفرم تجمیع وام (Loan Aggregator)، که به کاربر کمک می‌کند بهترین نرخ‌ها را در پروتکل‌های مختلف شناسایی کند، امروز اعلام کرد که با اتصال به پل بلاکچینی کانکست (Connext)، قابلیت‌ خود را به تمام بلاکچین‌ها گسترش داده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتونیوز، فوجی دائو اعلام کرد با اتصال به پل کانکست تبدیل به اولین پلتفرم تجمیع وام میان زنجیره‌ای شده است. اتصال به پل کانکست با استفاده از پروتکل Connext nxtp انجام شده است و این پل از انتقال دارایی بین شبکه‌های لایه ۲ اتریوم و زنجیره‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می‌کند.

تیم FujiDAO سیستمی را طراحی کرده است که کاربران را قادر می‌سازد تا با یک کلیک موقعیت بدهی خود (ضمانت + بدهی) را از یک زنجیره به زنجیره دیگری که نرخ وام بهتری دارد منتقل کنند و ناچار به پرداخت کارمزد شبکه اتریوم نباشند. با این امکان جدید کاربران می‌توانند از وثیقه خود در یک زنجیره‌ برای وام گرفتن در هر زنجیره دیگر استفاده کنند و ناچار به انتقال وثیقه از زنجیره‌ای به زنجیره‌ دیگر یا محدود به موقعیت‌های در دسترس در یک زنجیره خاص، نباشند.

منبع
cryptonews

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا