اخبار کوتاه

گیم استاپ قرارداد همکاری با صرافی FTX امضا کرد

گیم‌ استاپ (Game Stop)، فروشگاه بازی‌های رایانه‌ای در اطلاعیه‌ای خبر همکاری خود با بخش آمریکایی صرافی FTX را اعلام کرد. هدف از این همکاری گسترش تجارت الکترونیک و آشنایی گیمرها با نسل سوم وب (وب ۳) و افزایش محبوبیت این فروشگاه اعلام شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو بریفینگ، به موجب این همکاری صرافی FTX نیز مشتریان جدیدی از سمت گیم استاپ جذب خواهد کرد. این کار با ارائه کارت هدیه‌های مربوط به این صرافی موجود در فروشگاه‌های خرده‌فروشی گیم استاپ تقویت خواهد شد.

علاوه بر این در تبلیغات گیم استاپ از این پس نام صرافی FTX هم قرار خواهد داشت. هنوز جزییاتی از اینکه نام گیم استاپ نیز در تبلیغات صرافی FTX حضور خواهد داشت منتشر نشده است.

مطابق گزارش پیشین میهن بلاکچین، گیم استاپ در ماه جولای (تیر) فروشگاه NFT خود را راه‌اندازی است. سهام این شرکت در سال جاری با ۳۵٪ افت مواجه شد. از آنجایی که سهام این شرکت از نوع میم است (سهامی که به لطف شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود و ارزش پیدا می‌کند)؛ گیم استاپ در تلاش است تا با حرکت به سمت رمز ارزها و NFT بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کند.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا