اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

گری اسکیل تمام ۳ میلیون موجودی ETHW خود را می‌فروشد

صندوق‌های ETHE و GDLC گری اسکیل در فرآیند مرج اتریوم مجموعا حدود ۳ میلیون واحد رمزارز اتریوم اثبات کار (ETHPoW) را دریافت کردند. حال این شرکت سرمایه‌گذاری اعلام کرده است قصد دارد تمام ETHW خود را به فروش برساند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو اسلیت، شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale Investment) اعلام کرده است که قصد دارد موجودی ETHW را که پس از آپدیت مرج اتریوم از هارد فورک اثبات کار اتریوم (ETHPoW) دریافت کرده است را بفروشد. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد فشار فروش و ریزش قیمت ETHW شود.

اندکی پس از آپدیت مرج اتریوم در ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، ماینرهای شبکه فورک اثبات کار اتریوم، به سختی تلاش کردند تا شبکه ETHPoW را سرپا نگه دارند. همچنین پس از انجام این هاردفورک، معادل ETH هر کیف پول، رمزارز ETHW بین کاربران واجد شرایط توزیع شد.

دو صندوق متعلق به گری اسکیل در فرآیند فورک مجموعا ۳,۱۰۰,۶۲۹ کوین ETHW دریافت کردند. صندوق Grayscale Ethereum Trust به اختصار ETHE تقریبا ۳,۰۵۹,۹۷۶ کوین ETHW دریافت کرد؛ در حالی که Grayscale Digital Large Cap یا به اختصار GDLC معادل ۴۰,۶۵۳ کوین ETHPoW دریافت کرد.

صندوق‌های ETHE و GDLC مالکیت موجودی ETHW خود را تا ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) به گری اسکیل منتقل می‌کنند. انتظار می‌رود Grayscale کوین‌ها را تا زمانی که بتواند آن‌ها را بفروشد، نگه دارد. این زمان بنا بر اطلاعیه گری اسکیل زمانی فرا می‌رسد که بازار معاملات ETHW به حجم قابل قبولی از معاملات برسد. قرار است پس از فروش این دارایی درآمد ناشی از آن بین سهامداران تقسیم شود.

گری اسکیل اضافه کرد در حال حاضر نمی‌تواند ارزش موجودی ETHW خود را تعیین کند؛ زیرا نقدینگی کمی برای معامله در صرافی‌های کریپتو ایجاد شده است.

معاملات اتریوم اثبات کار در بازار اسپات آغاز شد

مدت کوتاهی پس از آپدیت مرج اتریوم، چندین صرافی بزرگ رمز ارز معاملات اسپات EthereumPoW (ETHW) را راه‌اندازی کردند.

صرافی FTX راه‌اندازی معاملات اسپات خود را برای ETHW اعلام کرد و تاکنون معاملاتی به ارزش ۲۸.۷ میلیون دلار انجام داده است. سایر صرافی‌هایی که معاملات اسپات را برای رمزارز ETHW آغاز کرده‌اند عبارت‌اند از؛ بای بیت، MEXC Global، بیتفینکس، کراکن و هوبی.

صرافی اوکی اکس (OKX) برای راه‌اندازی معاملات دائمی USDT به ETHW تلاش می‌کند. اطلاعات نشان می‌دهد صرافی اوکی اکس ۳۸.۱۹٪ از معاملات ETHW را اداره می‌کند که تقریبا ۳۹.۷ میلیون دلار است.

در زمان نوشتن این مطلب، قیمت ETHW در حدود ۸ دلار معامله می‌شود که نشان دهنده کاهش بیش از ۸۷٪ از بالاترین قیمت هفتگی آن یعنی ۶۰.۶۸ دلار است. بنابرین می‌توان گفت گری اسکیل در حال حاضر چیزی حدود ۲۴ میلیون دلار از این رمزارز در اختیار دارد.

  • صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل چه تعداد کوین اتریوم اثبات کار دارد؟

دو صندوق متعلق به گری اسکیل مجموعا ۳,۱۰۰,۶۲۹ رمزارز ETHW در اختیار دارند.

  • صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل برای موجودی اتریوم اثبات کار (ETHPoW) خود چه برنامه‌ای دارد؟

انتظار می‌رود Grayscale کوین‌ها را تا زمانی که حجم بازار مناسبی پیدا کنند؛ نگه دارد و سپس دست به فروش آن‌ها بزند.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا