اخبار آلتکوین

آیا رالی‌ آلت کوین‌ها در سال ۲۰۲۱ دوباره تکرار می‌شود؟ تحلیلگران پاسخ می‌دهند

تحلیلگران زیادی به رشد آلت کوین‌ها خوشبین هستند و بعضی از آن‌ها باور دارد که رالی سال ۲۰۲۱ دوباره تکرار می‌شود و مارکت کپ آلت کوین‌ها را به ۱.۵ تریلیون دلار می‌رساند.

به نقل از کوین گیپ، هنریک زبرگ (Henrik Zeberg)، یکی از تحلیلگران مشهور بازار کریپتو، اعلام کرده است که بازار آلت کوین‌ها در روزهای آینده چند برابر می‌شود. طبق گفته‌های او، بازار آلت کوین‌ها ممکن است مثل ژانویه ۲۰۲۱ (دی ۱۳۹۹) به رشد چشمگیری برسد؛ چراکه در حال حاضر در مرحله انباشت قرار دارد و می‌تواند رالی باشکوهی را آغاز کند.

زبرگ خاطرنشان کرد که این رالی می‌تواند مارکت کپ TOTAL3 (مارکت کپ بازار کریپتو بدون در نظر گرفتن اتریوم و بیت کوین) را به ۱.۵ تریلیون برساند. شایان ذکر است که مارکت آلت کوین‌ها در حال حاضر در محدوده ۵۴۲.۹ تریلیون دلار قرار دارد. او خاطرنشان کرد:

هرچند که بسیاری از معامله‌گران در ژانویه (دی) نگران عقب‌نشینی بیت کوین بودند، بازار آلت کوین‌ها فاز شتابش را شروع کرد. شرایط الآن مثل ژانویه ۲۰۲۱ (ژانویه ۲۰۲۱) است با این تفاوت که بازار گاوی ۲۰۲۴ می‌تواند شدیدتر باشد. آیا برای آلت سیزن آماده هستید؟

مارکت کپ آلت کوین‌ها
مارکت کپ TOTAL3 – منبع« پلتفرم اکس

تحلیلگری دیگری به اسم تایتان آف کریپتو (Titan of Crypto) هم با بررسی نمودار ماهانه مارکت کپ TOTAL2 (مارکت کپ بازار کریپتو بدون در نظر گرفتن مارکت کپ بیت کوین) اعلام کرد:

آلت کوین‌ها اخیرا رشد کردند و کسی متوجه آن‌ها نشد. قبلا هم گفته بودم که وقتی بتوانند مقاومت گردن الگوی W خود را بشکند، روند صعودی آن شروع می‌شود. خودتان را آماده کنید. آلت کوین‌ها در آستانه یک رالی قوی قرار دارند. فقط نظاره‌گر نباشید!

نمودار ماهانه مارکت کپ کل آلت کوین‌ها
نمودار ماهانه مارکت کپ TOTAL2 – منبع: پلتفرم اکس

تحلیلگر مشهوری به اسم جل (Jelle) نیز تایید کرد که مارکت کپ کل TOTAL2 از مقاومت خود عبور کرده است. او با انتشار مراحل انباشت این بازار خاطرنشان کرد:

بازار آلت کوین‌ها مرحله انباشت خود را کامل کرده است. تکان نخورید، توکن‌هایتان را محکم هولد کنید و سپس از رالی آن‌ها لذت ببرید. این بازار باز هم رشد می‌کند.

نمودار مارکت کپ کل آلت کوین‌ها
نمودار مارکت کپ TOTAL2 – منبع: پلتفرم اکس

با این حال بسیاری از تحلیلگران و معامله‌گران به چنین پیش‌بینی‌هایی با شک و تردید نگاه می‌کنند. آنچه که مشخص است این است که آلت کوین‌ها برای رشد خود نیاز دارند دامیننس بیت کوین کاهش یابد. گفتنی است دامیننس BTC در حال حاضر در محدوده ۵۳.۸٪ قرار دارد.

دامیننس بیت کوین – منبع: تریدینگ‌ویو

این در حالی است که دامیننس بیت کوین در سال ۲۰۲۱ از محدوده ۷۰٪ تا محدوده ۴۰٪ سقوط کرده بود. هرچند که سرمایه‌گذاران مشتاقانه منتظر رشد آلت‌ کوین‌ها هستند، بسیاری از آن‌ها در ماه‌های قبل ناامید شدند و همچنان در آرزوی رالی سال ۲۰۲۱ هستند تا آلت کوین‌های کم‌تر شناخته‌شده هم رشد کنند. حال باید دید که آیا پیش‌بینی‌ تحلیلگران درست خواهد بود یا خیر.

این مطلب جنبه آموزشی دارد و به هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا