اطلاعیه صرافی

فروش اولیه توکن IXS در صرافی کوکوین برگزار می‌شود

کاربران صرافی کوکوین می‌توانند تا تاریخ ۱۷ شهریور ماه در فروش اولیه توکن IXS ثبت‌نام کنند. جزییات فروش اولیه توکن IXS در بخش اطلاعیه‌های صرافی کوکوین توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی کوکوین

سرویس Spotlight صرافی کوکوین برنامه فروش توکن IXS را برگزار کرده است.

  • جزییات: کاربران صرافی کوکوین می‌توانند تا تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) در این برنامه شرکت کنند. برای شرکت در این برنامه تکمیل مراحل احراز هویت سطح KYC2 الزامی است. همچنین کاربران برای شرکت در خرید توکن IXS حداقل ۱۰۰ KCS در حساب خود داشته باشند. میزان تخصیص توکن IXS بر اساس نسبت موجودی KCS هر کاربر به تمام شرکت‌کنندگان محاسبه خواهد شد. این صرافی در هر روز تا ۸ سپتامبر از موجودی حساب کاربران اسنپ شات می‌گیرد و میانگین موجودی KCS هر کاربر را برای انجام محاسبات مدنظر قرار می‌دهد. هارد کپ این برنامه ۷۰۰،۰۰۰ USDT درنظر گرفته شده است و ۵،۰۰۰،۰۰۰ توکن IXS بین کاربران توزیع خواهد شد. برای خرید حتما لازم است که هر کاربر در روز ۸ سپتامبر حداقل ۴۵ KCS در حساب Trading خود داشته باشد تا هزینه خرید توکن پرداخت شود. در غیر این صورت واجد شرایط خرید توکن IXS نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید. قیمت فروش اولیه توکن IXS در این برنامه ۰.۱۴ USDT است.

صرافی اکسیر

صرافی ایرانی اکسیر در اطلاعیه به کاربران اعلام کرد از تاریخ ۱۶ شهریور ماه امکان واریز تتر (USDT) به آدرس‌های قدیمی تتر این صرافی بر بستر ERC20 میسر نخواهد بود. جهت وایز تتر بر بستر ERC20، از آدرس جدید خود در پلتفرم اکسیر استفاده نمایید.

بایننس

صرافی بایننس کمپین رفرال خود را با ۲۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: صرافی بایننس کمپین رفرال KYC خود را تا تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) راه‌اندازی کرده است. این کمپین در ادامه کمپین جایزه ۵۰۰ دلاری بایننس برای تشویق کاربران به احراز هویت برگزار شده است. کاربرانی که احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند برای شرکت در طرح رفرال باید این فرم را تکمیل کنند و حداقل ۱۰ نفر از دوستان آنها به وسیله لینک رفرال کاربری در صرافی بایننس ثبت‌نام کرده باشند. در این کمپین ۵ استخر جایزه ۵۰۰۰ دلاری برای کاربران تدارک دیده شده است که بر اساس تعداد کاربران دعوت شده بین شرکت‌کنندگان تقسیم خواهد شد.

صرافی بایننس جوایز ۳ مسابقه قبلی خود را بین کاربران توزیع کرده است.

  • جزییات: بایننس جوایز مسابقات ترید توکن‌های QTUM و DEGO و همچنین کمپین LATAM را بین برندگان توزیع کرده است. کاربران با مراجعه به بخش Reward Center می‌توانند ووچر جوایز خود را دریافت نمایند. اعتبار ووچرها تنها ۱۴ روز پس از توزیع آنها خواهد بود.

صرافی بایننس برنامه انتقال توکن TRXDOWN را برگزار خواهد کرد.

  • جزییات: صرافی بایننس در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور)  معاملات توکن TRXDOWN را متوقف خواهد کرد و از موجودی حساب کاربران اسنپ‌شات می‌گیرد. پس از آن توکن‌های قدیمی به نسبت ۱۰۰،۰۰۰ به یک به توکن‌های جدید تبدیل خواهند شد و یک روز بعد معاملات آنها آغاز خواهد شد.

صرافی بایننس تمام بازارهای معاملاتی ارز فیات سنگاپور (SGD) را در تاریخ ۱۰ سپتامبر حذف خواهد کرد. همچنین به دلیل انطباق با قوانین این کشور، برنامه بایننس از سرویس‌های ارائه دهنده اپلیکیشن‌های موبایل نیز حذف خواهد شد.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی MDEX دومین هاوینگ موفق توکن خود را به پایان رسانده است. بعد از این هاوینگ پاداش استخراج هر بلاک ۵۰٪ کاهش یافته است. بنابراین تعداد توکن استخراج شده در روز به ۱.۱۵ میلیون توکن در هر دو شبکه HECO و BSC کاهش یافته است.

صرافی پنکیک سواپ برنامه رای‌گیری اضافه کردن استخر سپرده‌گذاری توکن HERO را برگزار کرده است. این رای‌گیری تا تاریخ ۱۵ شهریور ساعت ۱۲:۳۰ ادامه خواهد داشت. برای ثبت رای به این لینک مراجعه نمایید.

صرافی جمینی

صرافی جمینی توکن رپد شده فایل کوین (EFIL) را ارائه کرده است. کاربران می‌تواند رمز ارز FIL خود را به راحتی بر بستر شبکه اتریوم به صورت توکن رپد شده EFIL منتقل کنند. همچنین خرید فایل کوین و تبدیل سریع آن به توکن رپد شده در این صرافی فراهم شده است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر توضیحات
نوبیتکسAAVEبازار ریالی
تبدیلBAT
SNX
بازار ریالی
بایننسARPA/TRY,XRP/BIDR,SUSHI/BIDR, SOL/AUD, C98/BRL, XEC/USDT, OGN/BUSD, MTL/BUSD PROM/BTC
کوینکسQRDOQRDO/USDT
Crypto.comAGLD,WAXPSOL/BTC,HOT/USDT, EFI/USDT,CELR/USDTمعاملات آتی AVAXUSD,ALICEUSD,YGGUSD
کوکوینYGGYGG/USDTدر تاریخ ۱۵ شهریور
گیتDOGNFT
SPO, JOE
VEGA,WEMIX
PLAY,SKU
DOGNFT/USDT,DOGNFT/ETH
, JOE/USDT JOE/ETH SPO/USDT
VEGA/USDT, WEMIX/USDT
PLAY/USDT, SKU/USDT
معاملات آتی POLY
هوبیRLY
AGLD
RLY/USDT,RLY/BTC
AGLD/USDT,AGLD/BTC
FTXAGLDAGLD/USDمعاملات‌ آتی AGLD
پولونیکسPUNK,GLYPH,MASK,COOL PUNK/USDT, GLYPH/USDT
MASK/USDT, COOL/USDT
اوکی‌اکسAGLDAGLD/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا