اخبار عمومی

جان مک آفی بسیار خوشبین به آینده بازار؛ بازار صعودی در راه است!

جان مک آفی بنیانگذار شرکت مک آفی پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین هزار دلار افزایش خواهد یافت و به بازار صعودی نزدیک می‌شویم.

مسئله ای که میلیونر مشهور جان مک آفی را از دیگران متمایز می‌کند این است که او هیچگاه از برنامه کاری خود دست نمی‌کشد. با بیش از ۸۰۰ میلیون فالوور در توییتر، گذشته لکه دار و پیشنهاد رییس جمهور شدن، این کارشناس حوزه کریپتوکارنسی که یکی از تاثیرگذاران این بازار می باشد حال به سراغ پیش بینی قیمت بازار رفته است. این بار او معتقد است که قیمت اخیر بیت کوین هزار دلار افزایش می‌یابد و این امر آغاز سیر صعودی افزایش قیمت ها خواهد بود.

جان مک آفی در توییتر آخر خود گفت:

بیت کوین در یک هفته ۱,۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد. آیا بازار صعودی پیش رو است؟ من هیچ سرنخی و نظری درباره آن ندارم. این نکته را بدانید که بازار صعودی به زودی فرا خواهد رسید.

هنگامی که صحبت از بیت کوین به میان می‌آید، نمی‌توان انکار کرد که جان مک آفی تمایلاتی به بازار صعودی دارد. وی سال گذشته پیش بینی کرد که در ماه دسامبر قیمت بیت کوین ۵ هزار دلار افزایش می‌یابد و در سال ۲۰۲۰  قیمت آن به ۵۰۰ هزار دلار می‌رسد. با افزایش قیمت به بیش از ۲۰ هزار دلار همه شگفت زده خواهند شد.

اخیرا او از سرمایه گذاران خواسته بود تا دارایی های دیجیتال خود را حفظ کنند. در ماه نوامبر درست پیش از افزایش شدید قیمت ها با گفتن اینکه تا پایان سال ۲۰۲۰ قیمت ها به ۱ میلیون دلار می رسد، همه را سردرگم کرد. او معتقد است که فیات (پول اعتباری و بی پشتوانه) بی ارزش خواهد شد و ارزهای دیجیتال همه گیر و قوی تر می‌شوند.

آیا می توانیم به توصیه های مک‌آفی اعتماد کنیم؟

وی سابقه دستگیری دارد، سبک زندگی وی عجیب و غیرعادی است و در حساب کاربری توییتری خود مدعی شده است که پشتوانه مالی ۱۰۰ هزار دلاری در ICOها و سایر تجارت ها در حوزه ارزهای دیجیتالی دارد.

هرچند هنگامی که صحبت از تاثیر وی بر فضای ارزهای دیجیتال می‌شود، می‌توان از این مسائل چشم پوشی کرد. هنگام صحبت درباره ارزهای دیجیتال، وی می‌داند که درباره چه چیزی صحبت می‌کند.

افراد حاضر در حوزه بیت کوین نیز بسیار زیاد می‌باشند. اما  استانداردهای آنها به اندازه مک‌آفی کارآمد نمی‌باشند. برای مثال، وینکلووس تویینز پیش بینی کرده است که ارزش بیت کوین در دو دهه آتی ۳۰ الی ۴۰ برابر ارزش کنونی خواهد شد. تیم دراپر و راجر ور بیان کردند ارزش بیت کوین می‌تواند به ۲۵۰ هزار دلار برسد. بعضی افراد این حوزه معتقدند که ارزش بیت کوین در محدوده ۱۰۰ هزار دلاری باقی می‌ماند. در حال حاضر مک آفی مشغول بازاریابی کیف پول BitFi در حساب کاربری توییتر خود می‌باشد.

منبع
blokt

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا