صرافی متمرکز

بدون انجام معاملات کسب درآمد کنید؛ معرفی 10 برنامه زیرمجموعه گیری برتر صرافی‌ها!

فرقی ندارد که در حوزه ارزهای دیجیتال تازه وارد هستید یا تقریبا یک دهه است که به انجام معاملات می‌پردازید؛ به هر ترتیب احتمالا بخشی از دلایل معاملاتی شما این است که از کسب درآمد لذت می‌برید. خوشبختانه یکی از روش های قدرتمند رشد صرافی‌ها، به اشتراک گذاری سود با کاربران خود از طریق برنامه های مختلف زیرمجموعه گیری (Affiliate Program) است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

لینک‌های زیرمجموعه گیری روشی ساده برای معامله کنندگان معمولی و متوسط برای کسب درآمد است، بدین شکل که معامله کنندگان با به اشتراک گذاری صرافی یا شبکه، خانواده و دوستان خود به درآمد دست می‌یابند. اساسا شرکت ها و برندهای صنایع مختلف، برای جذب کاربران بیشتر به منظور خرید محصولات یا ثبت نام در پلتفرم آنها، از طریق مشوق های مختلف به کاربران خود در ازای به اشتراک گذاری محصولات و خدمات پاداش می‌دهند.

برای مثال آمازون که یکی از خرده فروشی‌های برتر آنلاین است، دارای برنامه زیرمجموعه گیری است که درصدی از فروش حاصل شده از لینک منحصر به فرد اعضا را به آنها پرداخت می‌کند. به علاوه، بسیاری از بلاگ‌های کارت اعتباری نیز از برنامه زیرمجموعه گیری برای ایجاد کسب درآمد استفاده می‌کنند.

این موضوعی منطقی است که پلتفرم های برتر معاملاتی از قدرت برنامه های زیرمجموعه گیری برای افزایش تعداد کاربران خود و توسعه برندی معتبر در دنیای ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

در این مقاله فهرستی از بهترین برنامه های زیرمجموعه گیری برای پلتفرم های معاملاتی را تهیه کرده ایم. این صرافی‌ها نه تنها تجربه های معاملاتی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهند، بلکه به شما کمک می‌کنند تا در این فرآیند به کسب درآمد بپردازید. در واقع، بعضی از معامله کنندگان و مشتاقان کریپتو می‌توانند صرفا با پیشنهاد کردن صرافی‌ها به شبکه های خود و اعضای آن، کسب درآمد ۵ الی ۶ رقمی داشته باشند.

کسب درآمد تا ۴۰ درصد از کارمزد معاملات ارجاع شوندگان در بایننس

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

برنامه زیرمجموعه گیری بایننس که یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در جهان است، با برنامه‌های سایر صرافی‌های برتر هماهنگ است. پس از آن که کاربری را به این صرافی ارجاع دهید، ۲۰ درصد حق کمیسیون کارمزد معاملات کاربران جدید را به طور همزمان دریافت خواهید کرد.

به علاوه، کاربرانی که ۵۰۰ توکن BNB دارند، می‌توانند تا ۴۰ درصد حق کمیسیون کارمزد معاملات کاربران جدید ارجاع داده شده را به عنوان کسب درآمد دریافت کنند.

بایننس، همچنین طی برنامه های مختلف و رویدادهای مهم مرتبط با ارزهای دیجیتال، کارمزد ارجاع را افزایش می‌دهد.

کسب درآمد ۱۰ درصدی از تخفیف کارمزد به مدت ۶ ماه در صرافی بیتمکس

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

بیتمکس که پلتفرم معاملاتی محبوبی برای معامله کنندگان باتجربه به حساب می‌آید دارای برنامه ارجاعی است که به کاربران جدید و کاربران ارجاع دهنده پاداش می‌دهد. پس از آن که کاربر جدیدی از طریق لینک مخصوص شما به بیتمکس ارجاع داده شد، باید ثبت نام خود را طی ۷ روز تکمیل کند تا اعتبار مورد نظر را دریافت کند.

کاربران ارجاع داده شده پس از تکمیل ثبت نام، برای دریافت ۱۰ درصد تخفیف به مدت ۶ ماه واجد شرایط می‌شوند. بیتمکس بر اساس مقدار بیت کوین های حساب کاربران در این صرافی طبق جدول زیر، درصد حق کمیسیون را افزایش می‌دهد.

 

کسب درآمد از پرداخت ۵۰ درصد کارمزد معاملات ارجاع شوندگان به مدت ۳ ماه در صرافی کوین بیس

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

کوین بیس که یکی از شناخته شده‌ترین و معتبرترین صرافی‌های عرصه ارزهای دیجیتال است، اخیرا برنامه زیرمجموعه گیری رسمی خود را به طور عمومی اعلام کرد و به نظر می‌رسد که پرداخت‌های اولیه آن بسیار سخاوتمندانه است. قبل از معرفی برنامه زیرمجموعه گیری، پاداش ارجاع ها تا ۱۰ دلار به صورت بیت کوین بود.

ارجاع دهندگان کوین بیس هم اکنون ۵۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به مدت ۳ ماه دریافت می‌کنند. برای موفق بودن برنامه زیرمجموعه گیری، پرداخت‌ها به صورت ارز کشور کاربران انجام می‌شود و می‌توان نحوه پرداخت را به صورت الکترونیکی از طریق پی پال یا حساب بانکی انتخاب کرد.

اگر تعداد مخاطبان شما زیاد است (برای مثال بلاگ نویس یا اینفلوئنسر هستید)، بهتر است قبل از ثبت نام در این برنامه، به مطالعه اطلاعات آن بپردازید.

 

آیا مخاطبان زیادی ندارید، اما هم چنان می‌خواهید درآمد کسب کنید؟

تمام کاربران می‌توانند به شیوه‌ای آسان کاربران جدید را ارجاع دهند. پس از آن که دوست شما حداقل ۱۰۰ دلار ارز دیجیتال خرید و فروش انجام داد، هر دو ۱۰ دلار به صورت بیت کوین دریافت می‌کنید.

کسب درآمد از پرداخت ۳۰ درصد کارمزد معاملات ارجاع شوندگان به صورت ارز سنتی در صرافی CEX.IO

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

صرافی CEX.IO بیش از ۲ میلیون کاربر فعال دارد و به تدریج محبوبیت آن نیز افزایش می‌یابد. برنامه زیرمجموعه گیری CEX.IO بسیار ساده می‌باشد. برنامه زیرمجموعه گیری صرافی CEX.IO بدین صورت است که ۳۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به صورت ارز سنتی دریافت می‌کنید و در حال حاضر هیچ سقفی برای این مقداری که می‌توانید کسب کنید وجود ندارد.

برخلاف سایر صرافی‌های حاضر در این فهرست، صرافی CEX.IO هیچ سودی به کاربران ارجاع داده شده اختصاص نمی‌دهد، اما هنگامی که کاربری را ارجاع می‌دهید، برای همیشه ۳۰ درصد از کارمزد معاملات او را دریافت خواهید کرد.

 

کسب درآمد از ۲۰ درصد کمیسیون به صورت روزانه و ۱۰ درصد تخفیف به ازای هر ثبت نام جدید در صرافی دریبیت

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

صرافی معاملات آتی و آپشن های ارزهای دیجیتال دریبیت دارای برنامه زیرمجموعه گیری است که به کاربران ارجاع دهنده و کاربران جدید پاداش می‌دهد.

کاربران جدیدی که از لینک زیرمجموعه گیری معتبر استفاده می‌کنند، هنگام ثبت نام ۱۰ درصد تخفیف کارمزد معاملات دریافت خواهند کرد. کاربران برنامه زیرمجموعه گیری که کاربران جدید را ارجاع می‌دهند نیز ۲۰ درصد کارمزد معاملات کاربران جدید را دریافت خواهند کرد.

کاربران آمریکایی نمی‌توانند در این برنامه حساب ایجاد کرده و در آن به کسب درآمد بپردازند.

 

کسب درآمد با پرداخت کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده تا ۵۰ درصد در پلتفرم EMX

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

پلتفرم EMX برنامه ارجاع بسیار سودمندی را برای کسب درآمد وعده داده تا بتواند به کارش ادامه دهد. برنامه این صرافی از سخاوتمندانه‌ترین برنامه‌های فهرست ماست و این موضوع نیز منطقی است؛ زیرا EMX به دنبال جذب مخاطبان بسیار زیاد است.

برنامه زیرمجموعه گیری این صرافی، نه تنها پرداخت‌های آنی و بسیار خوب و رقابتی را به هر دو کاربر ارائه می‌دهد، بلکه به آنها امکان دسترسی به مدیریت حساب شخصی را ارائه می‌دهد تا عملکرد این برنامه را بهبود ببخشد.

صرافی EMX همانند بیتمکس به هر دو کاربر پاداش می‌دهد که باعث می‌شود این برنامه شرایط برد-برد برای تمام کاربران داشته باشد.

کمیسیون ۵۰ درصدی نیز به شرکای منتخب ارائه می‌شود و می‌توانید برای دستیابی به این ویژگی، درخواست خود را ارائه دهید.

صرافی EMX با نزدیک شدن به زمان عرضه عمومی  شرایط ویژه برای مدت محدود ارائه می‌دهد که طی آن، پاداش ارجاع افزایش می‌یابد.

 

کسب درآمد با پرداخت ۳۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده به مدت ۹۰ روز در صرافی هیوبی

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال و پلتفرم معاملاتی سنگاپوری هیوبی، میزبان معاملات و مبادلات بسیاری از کاربران سراسر جهان است. برنامه زیرمجموعه گیری هیوبی در حال حاضر ۳۰ درصد از کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به مدت ۹۰ روز از افتتاح حساب ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن کسب درآمد کنید.

پاداش‌ها به شکل تتر USDT یا امتیازاتی پرداخت می‌شود که می‌توان این امتیازات را با طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال یا ارزهای سنتی معامله کرد.

پرداخت‌ها به اعضای برنامه زیرمجموعه گیری در ساعت ۱۲ بامداد روز بعد انجام می‌شود.

 

کسب درآمد با پرداخت بر اساس سطح کاربر دعوت شده در صرافی کوکوین

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

کوکوین یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی محبوب به ویژه در آسیا و یکی از صرافی‌های فعال است که به یک برند معتبر تبدیل شده است. صرافی کوکوین با ظاهر زیبا و کاربری آسان خود، همچنان محبوب‌تر می‌شود.

برنامه زیرمجموعه گیری کوکوین به کاربران خود درصدی از کارمزد معاملات کاربران جدید را به عنوان کسب درآمد به مدت یک سال و بر اساس سطح کابران دعوت شده که در تصویر نشان داده می‌شوند، ارائه می‌دهد. در جدول بالا میزان درصد توزیع کارمزد معاملات بر اساس سطح کاربران دعوت شده ذکر شده است.

 

کسب درآمد با پرداخت کارمزد تراکنش‌های موفق تا ۴۰ درصد در صرافی لوکال بیت کوینز

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

لوکال بیت کوینز یک پلتفرم معاملاتی معمول نیست و با تشویق مبادلات بیت کوین بین افراد، به گسترش این ارز دیجیتال کمک می‌کند.

کاربران لوکال بیت کوینز می‌توانند بر اساس قیمت ارزهای دیجیتال به راحتی به خرید و فروش آنها بپردازند. در برنامه زیرمجموعه گیری لوکال بیت کوینز، ۲۰ درصد کارمزد معاملات هر کاربر به شما تعلق می‌گیرد که مجموعا ۴۰ درصد حق کمیسیون کارمزد می‌شود.

همانطور که در وبسایت لوکال بیت کوینز خاطر نشان شده است، اگر دو کاربر ارجاع دهید که مجموعا ۱۰۰ بیت کوین خرید و فروش کنند، ۰.۴ بیت کوین دریافت خواهید کرد.

پرداخت‌ها به صورت روزانه انجام می‌شود که مزیت بسیار بزرگی است.

 

کسب درآمد با پرداخت ۳۰ الی ۸۰ درصد کارمزد معاملات بر اساس کل ارجاع‌ها در صرافی OKEx

کسب درآمد صرافی ارز دیجیتال

صرافی OKEx یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی برتر است که برنامه زیرمجموعه گیری آن مقداری پیچیده‌تر از سایر صرافی‌های حاضر در این فهرست است.

پاداش ‌ها و پرداخت‌های این صرافی بر اساس مقدار توکن های OKB در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. نحوه توزیع پاداش‌ها و پرداخت‌ها در جدول بالا بیان شده است.

همچنین همانند سایر برنامه‌های زیرمجموعه گیری برتر دیگر، برنامه این صرافی نیز به صورتی است که اسپم و سایر اقدامات نامناسب و غیراخلاقی دیگر را کاهش می‌دهد. کاربرانی که مقدار قابل توجهی توکن OKB دارند، می‌توانند تا ۸۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را دریافت کنند.

اگرچه صدها پلتفرم معاملاتی در حال فعالیت هستند، اما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا ثبت نام در این برنامه‌های زیرمجموعه گیری برتر و شناخته شده را برای کسب درآمد مد نظر قرار دهید.

منبع
medium

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا