میهن پادکست – استخراج (ماینینگ) ارز دیجیتال به زبان ساده!

پس از ارائه میهن پادکست های قبلی که در رابطه با بیت کوین، بلاک چین و موضوع غیرمتمرکز بود لازم دیدیم میهن پادکستی در رابطه با استخراج و نحوه ی انجام آن به زبانی ساده بیان کنیم. در این میهن پادکست نحوه استخراج بیت کوین و همچنین نحوه ی تشکیل بلاک ها و رمزگشایی آن ها به زبانی ساده، همراه با مثال های ملموس مورد بررسی قرار گرفته و توضیح داده شده است.

شاید شنیده باشید که در استخراج ارزهای دیجیتالی (در شبکه هایی که بر اساس گواه اثبات کار) عمل می کنند، ماینرها می بایست یک مسئله سنگین ریاضی را حل کنند تا بلاکی به زنجیره بلاک ها اضافه شود. بسیاری از کاربران می خواهند بدانند منظور از این مسئله و محاسبات ریاضی چیست؟ یعنی ماینر ها دقیقا به حل چه چیزی می پردازند؟ که در این پادکست سعی شده به صورت علمی و با مثال هایی خودمانی به این سوالات و ابهامات پاسخ داده شود.

قطعا پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیز می تواند ما را در ارائه ی بهتر میهن پادکست ها در جهت افزایش رضایت شما، یاری کند.

 


54321
امتیاز 4.3 از 8 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
امیر

سلام همه جا میشنویم و یا میخونیم که ماینرها وظیفشون تایید تراکنش هاست و وقتیA میخواد به Bبیت کوین بفرسته تا اینجا که مثلا Cو……به عنوان ماینر و یک شخص بی طرف تراکنش رو تایید کنند قابل قبوله اما چرا شرکت این وسط باید از جیب خودش به هر کدوم از ماینرها که برنده شده بیت کویین جایزه بده این وسط چی گیر خودش میاد و همیشه که قرار نیست انتقال باشه اگر انتقالی در کار نبود اون موقع بیت کویین چطور بدست میاد

ادمین سایت

با سلام
برای طرح این سوالتون به فروم میهن بلاکچین مراجعه کنید:
فروم میهن بلاکچین

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین