اخبار اتریوماخبار بیت کوین

قرادادهای آتی اتر موجب افزایش قیمت بیت کوین می‌شود!

تام لی که یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه کریپتوکارنسی می‌باشد، معتقد است که معاملات آتی اتر ممکن است به این ارز دیجیتالی ضربه بزند اما می‌تواند برای بیت کوین مفید باشد.

تام لی فردی است که درباره بیت کوین بسیار خوش بین است. اوایل ماه جولای لی پیش بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال شماره یک جهان یعنی بیت کوین تا انتهای سال به ۲۵ هزار دلار خواهد رسید. از آن زمان به بعد وی دائما بیان کرده است که روند بازار نشان می‌دهد قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ افزایش خواهد یافت. اکنون وی دلیلی برای افزایش قیمت بالقوه بیت کوین یافته است و آن معاملات آتی اتر می‌باشد.

لی اخیرا در خصوص بیانیه CBOE نظر داد. طی این بیانیه اعلام شد که CBOE در آستانه عرضه معاملات آتی اتر می‌باشد. وی از این رویکرد چنین برداشت کرد که این شرایط می‌تواند به آلتکوین ها ضربه بزند.

دلیل اصلی اینکه چرا معاملات آتی می‌تواند برای اتر بد باشد این است که به افراد تاثیر گذار در کاهش قیمت بیت کوین اجازه می‌دهد تا علیه آن اقدام کنند. لی اشاره می‌کند که پس از اجرای معاملات اخیر بیت کوین، قیمت بیت کوین به طور چشمگیری کاهش یافت. CBOE در انتظار تایید کمیسیون معاملات اخیر دارایی (CFTC) می‌باشد. منابع مختلف می‌گویند که CBOE به محض گرفتن چراغ سبز، الگوی به کارگرفته شده توسط جمینای را دنبال خواهد کرد.

نظرات لی در مورد اینکه معاملات آتی اتر چگونه می‌تواند به اتر آسیب برساند معقول می باشد. اگر با شرط بندی در مقابل موفقیت چیزی پول به دست آورید، در واقع مسبب اصلی افول آن خواهید بود.

طبق گفته لی، توجه به اتر می‌تواند باعث افزایش عملکرد بیت کوین شود. وی معتقد است که معاملات آتی اتر می تواند فشاری که اخیرا بر روی بیت کوین است را کم کند. این اتفاق با کاهش تمرکز خرس ها (افراد تاثیر گذار در کاهش قیمت بیت کوین) بر بیت کوین و تمرکز بیشتر بر اتر رخ می دهد. لی توضیح داد:

از دسامبر امسال، هر کسی که در هر قسمتی احساس می کرد که بازار روندی نزولی خواهد داشت، در معاملات آتی بیت کوین درخواست فروش ثبت می کرد و باعث کاهش بیشتر قیمت بیت کوین می شد. معامله گران اکنون می توانند اتر را همانند بیت کوین کاهش دهند و این امر بدان معناست که بیت کوین از کانون توجه آن ها خارج شده و فرصت افزایش قیمت پیدا می کند.

جالب خواهد بود که ببینیم آیا نظرات لی در این خصوص درست خواهد بود. آیا شما با تام لی در مورد تاثیر معاملات آتی اتر موافق می‌باشید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
livebitcoinnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا