اطلاعیه صرافی

راه‌اندازی فارم و استخر TUSD در صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ استخر استیبل کوین تراست توکن (TUSD) را به لیست فارم‌ها و استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE در این استخر، استیبل کوین TUSD دریافت کنند.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


رمزارزها و بازارهای زیر به صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

رمزارز جدیدبازار آنی (Spot)تعلیق واریز رمزارزسایر سرویس‌هاتوضیحات
بایننسBNDBND/BTC
BND/USDT
BND/ETH
BND/BNB
BND/BUSD
BND/DAI
استخرهای
BCH/BNB, BCH/BTC,
BCH/USDT,
LTC/ETH, LTC/BNB, LTC/BTC و LTC/USDT
(سرویس Binance Liquid Swap)
BND ارز فیات کشور رونئی است
کوینکسSTMX 
VGX 
STMX/USDT
VGX/USDT
کوکوینPDEX/BTC
DIVI/USDT
HT
گیت

شبکه آزمایشی کوینکس اسمارت چین راه‌اندازی شد. شبکه CSC برای توسعه دهنده‌ها محیطی را فراهم می‌کند که بتوانند با هزینه کم، برنامه‌های قرارداد هوشمند غیرمتمرکز را اجرا کنند و دارایی‌های دیجیتال را در آن ذخیره کنند.

پروتکل Pool-X و صرافی کوکوین برنامه تبلیغی پروژه TCP Flexible را از ۱۱ خرداد اجرا می‌کنند.

  • جزییات: کاربران می‌توانند تا تاریخ ۱۱ جولای، با سپرده‌گذاری توکن TCP در پروتکل Pool-X تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه کسب کنند. برای این برنامه ثبت نام در هردو پروتکل الزامی است.

حجم معاملات صرافی crypto.com در ماه می از مرز ۲ تریلیون دلار عبور کرد. حجم معاملات ماهانه این صرافی در چهار ماه اخیر از ۱ تریلیون دلار بیشتر بوده است. بایننس همچنان در رتبه اول مبادلات رمزارز به رمزارز قرار دارد؛ نسخه اصلی این صرافی از معاملات با ارز فیات دلار آمریکا USD پشتیبانی نمی‌کند. با این حال حجم معاملات صرافی بایننس در این ماه حدود ۱.۵ تریلیون دلار بوده است. از طرف دیگر، Coinbase در رتبه اول صرافی‌ها از نظر حجم خرید رمزارز با استفاده از ارز فیات به ارزش ۱۹۸ میلیارد دلار قرار دارد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند با توجه به اینکه برخی از صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی انجام می‌دهد، با این حال کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد و هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد؛ لذا احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه ما این است که از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرافی‌هایی که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهند، مقاله زیر را مطالعه کنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا