اطلاعیه صرافیاخبار بلاکچین

صرافی پنکیک سواپ پشتیبانی از شبکه آربیتروم را آغاز می‌کند

صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ پشتیبانی از شبکه لایه ۲ آربیتروم را آغاز می‌کند. چف کوکوآ (Chef Cocoa)، توسعه‌دهنده پنکیک سواپ، اعلام کرده که این ادغام برای گسترش پذیرش بخش دیفای، بهبود مقیاس‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه کردن کارمزدهای صرافی مذکور انجام شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از تریدرسانین، صرافی پنکیک‌ سواپ به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند و نیاز به واسطه در فرآیندهایی مثل معامله کردن، وام‌دهی و خدمات لاتاری را از بین می‌برد. این پلتفرم تاکنون ثابت کرده است که می‌تواند از رویکرد غیرمتمرکز مذکور در شبکه‌هایی مثل بی‌ان‌بی (BNB)، پالیگان زدکی‌ ای‌وی‌ام (Polygon zkEVM)، زدکی سینک (zkSync) و آپتوس (Aptos) استفاده کند.

حال، پنکیک سواپ با پشتیبانی از آربیتروم قصد دارد کارمزدهای کاربرپسندتری داشته باشد. به عبارت دقیق‌تر، کارمزدهای پنکیک‌ سواپ قرار است به کم‌تر ۰.۰۱٪ برسد و جایگاه آن در بین بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز را تثبیت کند. علاوه بر این، با این ادغام اعتبار پنکیک سواپ با جایگاه آربیتروم به عنوان یکی از مشهورترین راهکارهای لایه ۲ صنعت کریپتو تقویت خواهد شد.

طبق گفته‌های چف کوکوآ، پنکیک‌ سواپ با این همکاری استراتژیک قصد دارد کاربران بیشتری جذب کند و از مقیاس‌پذیری و کارایی کارمزدهای شبکه آربیتروم وان (Arbitrum One) استفاده نماید. شایان ذکر است که پنکیک‌ سواپ همواره خود را به عنوان نقطه ورود تازه‌واردان دنیای دیفای و یک پلتفرم قابل دسترس و کاربرپسند معرفی کرده است.

داده‌های وب‌سایت دیفای‌لاما (DefiLlama) نشان می‌دهد که ارزش کل سرمایه قفل‌شده پنکیک سواپ تا زمان نگارش این مطلب، در محدوده ۱.۴۹ میلیادر دلار قرار داشته است. این مسئله ثابت می‌کند که پلتفرم مذکور اهمیت زیادی در بخش دیفای دارد.

ارزش کل سرمایه قفل‌شده پنکیک‌ سواپ – منبع: دیفای‌لاما

علاوه بر این، قیمت توکن پنکیک‌ سواپ (CAKE) هم در حال حاضر در محدوده ۱.۴۸ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته‌‌ حدود ۱٪ کاهش یافته است.

نمودار روزانه قیمت پنکیک‌ سواپ به دلار – منبع: TradingView

به طور کلی، به نظر می‌رسد که با پیشرفت و تکامل صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ، نقش این پلتفرم در دنیای امور مالی غیرمتمرکز به طور فزاینده‌ای برجسته‌تر شده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا