اخبار آلتکویناخبار عمومی

ریپل قانونگذاری ارزهای دیجیتال را همسو با منافع خود می‌داند!

ریپل که یکی از استارت‌آپ های بلاک چین بوده و توکن مرتبط با آن که XRP می‌باشد از قانونگذاری قریب الوقوع دولت استقبال می‌کند. این‌ موضوع شرایط تازه ای برای ارائه دهندگان راهکارهای مالی ایجاد می‌کند. بر اساس چشم انداز این ارز دیجیتال که کسب پذیرش و حضور در سراسر جهان می‌باشد، تیم توسعه دهنده آماده ایجاد بسترهای همکاری با مقامات و قانونگذاران می‌باشد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

کوری جانسون، رییس راهکارهای بازاریابی ریپل، طی مصاحبه ای نظرات خود در این خصوص را بیان کرد. وی تاکید کرد که این‌ نوع مداخله ممکن است جوابگو باشد و برای ورود قانونگذاران به دنیای کریپتو بسیار هیجان زده است. جانسون در این خصوص ادامه داد:

قانونگذاری در مورد یک شخص باعث محافظت از شخص دیگری می‌شود. معتقدم برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که احساس امنیت کنند و بدانند که از آن ها محافظت می‌شود. در گذشته دیده ایم که اگر محافظت مناسبی از سرمایه گذاران صورت نگیرد چه اتفاقی خواهد افتاد. در دنیای کریپتو شاهد از دست دادن پول سرمایه گذاران زیادی بوده‌ایم و تجربه حضور عاملین نامناسب را در این حوزه داشته‌ایم، بنابراین از ورود قانونگذاران به دنیای کریپتو بسیار هیجان زده‌ایم.

BitLincese که شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ سازمانی را هدف قرار گرفته، حق فروش XRP II را از ریپل دریافت کرده است. XRP ریپل سه ماه اخیر افت شدید فروش داشته است. فروش آن ۵۶ درصد کاهش یافته و از ۱۶۷.۷ میلیون دلار به ۷۳.۳ میلیون دلار رسیده است. نکته مهم تر کاهش حجم بازار بوده است که در طول ۲۰۱۸ شیب نزولی داشته و نسبت به اواخر سال ۲۰۱۷ نیز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. هرچند ریپل و به طور کل رمز ارز، شور زیادی در بازار و علاقه شرکت های سازمانی ایجاد کرده‌اند. همان طور که اشاره شد، علاقه شرکت های سازمانی به کریپتو نیز افزایش یافته است.

معمولا سرمایه گذاران سازمانی که XRP II خریداری می‌کنند بیشتر علاقه به استفاده از این کوین یا سرمایه گذاری بلند مدت دارند و تمایل دارند که چند درصد سود از بازار ببرند.

همانطور که آقای جانسون خاطر نشان کرد، با اقدامات قانونگذاری شاهد فضای ایمن تری حول اکوسیستم ارز دیجیتال خواهیم بود. اما زیاده روی در هر چیزی باعث بدتر شدن آن امر می‌شود. کوری در خصوص ایالات متحده و ارز دیجیتال گفت:

بسیاری از کشورهای دیگر نسبت به ایالات متحده پیشرفت سریع تری دارند تا مسیر شفاف تری برای ساز و کار تجارت ها فراهم کنند و مسیر صحیح و اشتباه را نشان دهند.

منبع
ethereumworldnews

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا