اخبار عمومی

سازمان SEC نشستی در مورد بیت کوین و ICO برگزار می‌کند!

کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) پنجمین کنفرانس سرمایه‌گذاری در آتلانتا را در تاریخ ۱۳ ژوئن در دانشگاه جورجیا برگزار خواهد کرد. بعد از این کنفرانس یک نشست برگزار خواهد شد که در آن شرکت کنندگان می‌توانند با اعضای کمیسیون در مورد مسائل مربوط به مقررات در دنیای فناوری مالی، پیش‌گیری از تخلف و ارزهای رمزنگاری شده ملاقات کنند. پستی در صفحه اصلی وب‌سایت کمیسیون در مورد این نشست منتشر شده است:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در این رویداد با افرادی ملاقات خواهید کرد که در جریان اصلی بورس وال استریت فعالیت می‌کنند. از تمام اقشار جامعه که به هر نحوی با این موضوع مرتبط هستند، حضور خواهند داشت و می‌توانند در گفتگو و مباحث حضور داشته باشند.

هر پنج عضو اصلی از جمله جی کلیتون در این کنفرانس حضور خواهند داشت. کلیتون مدتی پیش هم سخنرانی در ارتباط با ارزهای دیجیتال و ICO ها در دانشگاه پرینستون داشت. وقتی از او این سوال را پرسیدند که آیا ICOها کلاهبرداری هستند، در جواب گفت :

به هیچ وجه فکر نمی‌کنم اینطور باشد. من امید دارم با قانون‌گذاری‌هایی که توسط سازمان SEC انجام خواهد شد، روند استاندارد مناسبی برای ICO ها فراهم شود و دست کلاهبرداران و متخلفان از این صنعت کوتاه شود.

بسیاری از اعضای جامعه کریپتوکارنسی اخیرا نگران این موضوع بوده‌اند که کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا طبق سیاست‌های خود، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم را شامل دارایی های مشمول مالیات قرار دهد. این اتفاق به این معنی است که هر نوع سرمایه‌گذاری یا فعالیت در بازار بورس کریپتوها منجر به پرداخت مالیات خواهد شد و قطعا این موضوع هم روی قیمت‌ها و نوسانات بازار تاثیر خواهد داشت.

 با این حال، کلیتون در نهایت خیال خیلی ها را راحت کرد و اعلام کرد که هدف اصلی سازمان SEC توکن هایی است که برای ICO ها ایجاد شده است، نه بیت کوین و غیره. بنیان‌گذار اتریوم هم مدتی پیش به طور رسمی اثبات کرد که اتریوم و ویژگی‌های کوین اتر، شامل دارایی نمی‌شود و مالیات نباید به آن تعلق گیرد.

سردرگمی در مورد چگونگی طبقه‌بندی توکن‌ها و موارد مربوط به سرمایه‌گذاری در ICO ها، دلیلی است که بحث‌هایی مثل آنچه در ماه ژوئن برگزار می‌شود را الزامی می‌کند. از طرف دیگر این نشست ممکن است موضع دولت آمریکا را در مورد برخی از مسائل که در جامعه کریپتوکارنسی زیاد بحث می‌شود روشن کند.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا