اخبار اتریوماخبار بلاکچین

توضیحات ساده ای از مفهوم استیکینگ و مقیاس پذیری توسط فردی ناشناس

فردی به صورت ناشناس از طریق پست مدیوم، مفهوم ساده ای از اتریوم ۲.۰ ارائه کرده است.

عرصه ارزهای دیجیتال منتظر نسخه استیکینگ از اتریوم ۲.۰ هستند اما در این میان، فردی با اسم مستعار heyheeyheeey مقاله ای در خصوص راهکار مبتنی بر این پروتکل در مدیوم منتشر کرده است.

نویسنده این مقاله در تاریخ ۲ ژوئن نوشته است که مفهوم این مقاله، طراحی راهکار استیکینگ اتریوم ۲.۰ بر بستر Argent است. استفاده از این راهکار، سریع و ساده است تا کاربرانی با زمان، دانش یا مهارت کمتر بتوانند از ابتدا به این پروتکل ملحق شوند. آرجنت (Argent) یک راهکار کیف پول ارز دیجیتال با المان هایی از امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای است.

پیشروی اتریوم ۲.۰ در مسیر خود

یک بحث مهم در سال ۲۰۲۰ این است که اتریو‌م ۲.۰ اساسا یک به روزرسانی برای شبکه اتریو‌م است و در صدد افزایش مقیاس پذیری می‌باشد. این به روزرسانی، اجماع گواه اثبات سهام را به همراه می‌آورد که دارندگان ارز دیجیتال به اسم استیک کنندگان را به جای ماینرها برای تایید شبکه فرا می‌خواند.

اظهارنظرهای اخیر افری شوئدان (Afri Schoedon) هماهنگ کننده شبکه آزمایشی اتریو‌م ۲.۰ هم چنان تاریخ عرضه دقیقی برای عرضه اتریو‌م ۲.۰ تعیین نکرده است.

راهکار اخیر به دنبال ساده سازی اتریوم ۲.۰

با اسم مستعاری که یادآور دوران طرح پانزی بیت کانکت (Bitconnect) است، این نویسنده گفته است هیچ هزینه ای برای حضور در اتریوم ۲.۰ دریافت نکرده است.

مفهوم بیان شده توسط این نویسنده به دنبال ساده سازی است تا نکات مختلف برای عموم مردم آسان شود. وی با اشاره به پیش نیازهای برای حضور در استیکینگ این شبکه گفت:

استیکینگ به زودی به اتریوم وارد می‌شود اما فقط برای کاربران دارای دانش فنی می‌باشد و به مقدار بسیار زیادی از نیاز دارد.

وی افزود:

آرجنت یکی از کیف پول های موجود برای کاربران مبتدی است و می‌تواند این شکاف را از بین ببرد.

نکته عجیب این است که این نویسنده در مدیوم فقط ۱۷ دنبال کننده دارد. به نظر می‌رسد این مقاله، اولین پست او در این شبکه اجتماعی باشد.

اتریو‌م ۲.۰ طی هفته های اخیر پوشش رسانه ای چشمگیری داشته است، به طوری که بعضی از افراد مهم این صنعت به این رویداد به عنوان یک محرک صعودی برای بازار ارز دیجیتال می‌نگرند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا