رپورتاژ آگهی

در درآمد صرافی ارز دیجیتال تبدیل سهیم شوید!

این مقاله یک رپورتاژآگهی است و مجموعه میهن بلاکچین هیچ مسئولیتی در قبال صحت و درستی این محتوا ندارد و بررسی این موضوع به عهده کاربر خواهد بود.

ارز دیجیتال یک عبارت دو کلمه‌ای است که این روزها تبدیل به اصلی‌ترین صحبت تمام محافل اقتصادی و حتی غیراقتصادی شده است. از وضع هر روزه قوانین دولتی برای درآمدزایی بیشتر از بازار رمز ارزها گرفته تا صحبت‌های درگوشی همسایه‌ها و فامیل برای خرید بیت کوین، اتریوم و دوج کوین با سودهای کلان، نشان از این دارد که دنیا در حال تغییر و گذر از فاز شناخت اولیه ارز دیجیتال به سمت معامله‌گری و سودآوری در این بازار است. پس باید کمی بیشتر و دقیق‌تر درباره صرافی تبدیل بدانید. چرا؟ چون صرافی‌ها دروازه ورود به بازار رمز ارزها هستند و انتخاب بهترین مسیر ورود به این بازار اهمیت زیادی برای یک ورود موفق دارد. از کارمزدها گرفته تا امنیت خرید و فروش و نگهداری از ارز دیجیتال همگی می‌توانند چالش‌های سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی باشند که در این باره هر صرافی باید پاسخگوی کاربران خود باشد.

در این مقاله در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا به تمام سوالات و چالش‌های سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال در پلتفرم تبدیل پاسخگو باشیم. البته که وظیفه هر پلتفرمی مخصوصا درباره فناوری‌های جدید پاسخگو بودن و ارائه تمام نکات و قوانین در کمال صداقت و شفافیت است. بنابراین پاسخگویی در این مقاله را نه یک مزیت بزرگ بلکه یک وظیفه در مجموعه تبدیل می‌دانیم تا کاربران ایرانی هم به بهترین‌ها در بازار ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند. از شرایط سرمایه‌گذاری و خرید آسان ارز دیجیتال تا نحوه سهیم شدن در درآمد تبدیل، موضوع گپ و گفت ما در ادامه خواهد بود.

تبدیل یک برند دانش بنیان

صرافی ارز دیجیتال تبدیل
منبع: صرافی تبدیل

بیایید برای اولین بار خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال از طریق صرافی‌های مختلف در جهان را از دید یک مجموعه دانش‌بنیان ببینم. همه ما با مزیت‌های خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های بزرگ بین‌المللی مانند بایننس و کوکوین اطلاع داریم. اما به نظر شما آیا پتانسیل تبدیل شدن به بهترین صرافی ارز دیجیتال برای صرافی‌های ایرانی از جمله تبدیل، در صورت برقراری ارتباط کامل جهانی وجود ندارد؟

در اینترنت جستجو کنید که چند صرافی در سطح جهان از کیف پول توزیع‌شده برای نگهداری از رمز ارزهای کاربران در حساب شخصی استفاده می‌نمایند تا نهایت امنیت را برقرار کرده و احتمال از بین رفتن دارایی‌های کاربران را به نزدیک صفر برسانند. شاید اگر ارتباط مستقیم و نامحدود جهانی برای شرکت‌های دانش بنیان هم‌رده با تبدیل وجود داشت، در حال حاضر میزبان کاربران خارجی زیادی نیز بودیم. نداشته‌هایمان را درک می‌کنیم، اما به داشته‌هایمان احترام بگذاریم.

مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال در تبدیل

اختراع از نیاز متولد می‌شود. برای اینکه یک پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال تمام شرایط کافی و لازم برای یک خرید و فروش ایده‌آل در بازار ارز دیجیتال را برای کاربران ایفا کند، لازم است که تیم توسعه‌‌دهنده آن از فعالان بازار بوده و به تمام نیازهای کاربران تسلط کافی و کامل داشته باشند. شما نمی‌توانید از یک متخصص سرمایه‌گذاری در بازار مسکن بخواهید که بهترین پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال را طراحی و راه‌اندازی کند.

مسیر ما در تبدیل شدن به صرافی تبدیل با انبوهی از مزیت‌های مختلف برای کاربران ایرانی، از نیاز آغاز شده است. خودمان سرمایه‌گذار بازار ارز دیجیتال هستیم و درک می‌کنیم که چرا باید کاربران ایرانی برای خرید رمز ارزها کارمزدهای بالایی بپردازند؟ چرا باید کاربران ایرانی برای خرید یک ارز دیجیتال چندین بار پول خود را به توکن‌های مختلف تبدیل کرده و در نهایت درصد زیادی از سرمایه‌های خود را صرف هزینه‌های بی‌جهت نمایند؟ چرا کاربران ایرانی نتوانند به صورت مستقیم و با تومان رمز ارز بخرند؟ ماه‌ها تلاش ما و همکاری با متخصصان بسیار زیاد منجر به رسیدن به مزیت‌های زیر شده است.

امنیت و حجم معاملات

در تبدیل اولین رسالت خود را بالا بردن امنیت خرید و فروش رمز ارزها و نگهداری از آنها در یک کیف پول توزیع شده (Distributed Wallet) که حداکثر میزان امنیت را در پلتفرم تبدیل برای معامله گران ایجاد می‌کند، گذاشته‌ایم. خیلی اصراری به نگهداری از رمز ارزها در حساب صرافی نداریم اما با این حال امنیت توکن‌های شما را برای همیشه در تبدیل تضمین می‌کنیم.

البته رسیدن به امنیت بالا در معاملات بدون قیمت‌های مناسب به دست نخواهد آمد و قیمت رمز ارزها در یک صرافی داخلی زمانی متناسب با قیمت جهانی خواهد شد که حجم معاملات بالایی را در آن شاهد باشیم. در صرافی تبدیل می‌توانید همراه با بیش از نیم میلیون کاربر ایرانی و با حجم معاملات ۲۰ میلیارد تومانی در هر ۲۴ ساعت معامله کنید.

شفافیت

رسیدن به امنیت بالا بدون شفافیت شعاری بیش نیست. ارز دیجیتال به عنوان یک فناوری غیرمتمرکز با شفافیت کامل وارد عرصه فناوری‌های جهانی شده و شفافیت عضو جدایی‌ناپذیر و اصلی این بازار است. بدون شفافیت صحبت کردن درباره امنیت چندان منطقی نیست. شما می‌توانید تمام کارمزدها، هزینه‌ها، حجم معاملات و هر فاکتور مهم دیگر در بازار را به صورت شفاف در پلتفرم تبدیل مشاهده کنید.

کسب درآمد رایگان

کسب درآمد از صرافی تبدیل
منبع: صرافی تبدیل

بعد از ثبت نام و عضویت در سایت، می‌توانید بدون ترید هم از طریق تبدیل درآمد به دست آورید. در پنل کاربری شما در صرافی تبدیل، قسمتی به عنوان درآمد رایگان تعبیه شده که با ورود به این‌ بخش شما می‌توانید پنل درآمدی خود را در تبدیل ببینید. به ازای هر شخصی که با لینک دعوت شما وارد سایت شده و معامله انجام داده باشد، ۲۰ درصد از کارمزدها به حساب شما واریز شده و ۱۰ درصد نیز به عنوان تخفیف کارمزد به دوست شما تعلق می‌گیرد. در واقع از این طریق هم می‌توانید درآمد داشته باشید و هم برای دوستان‌تان تخفیف کارمزد بگیرید.

در همین ‌بخش از حساب کاربری می‌توانید تعداد افراد دعوت شده از طریق لینک همکاری خود را مشاهده کرده و مبلغ درآمدی حاصل از معاملات آنها را نیز ببینید. امکان برداشت تمام درآمدهای شما نیز به راحتی وجود خواهد داشت. بی‌صبرانه مشتاق همکاری با شما در تبدیل هستیم.

کارمزد تبدیل

یکی از پلن‌های درآمدی برای تمام صرافی‌ها در سطح جهان دریافت درصدی از حجم معاملات به عنوان کارمزد در معاملات مشتریان است. این کارمزدها البته باید منجر به ارائه بهترین کیفیت خدمات شده و از آن برای ارتقاء شرایط خرید و فروش و ارائه خدمات بیشتر استفاده شود. اما قرار نیست شما نیمی از سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین یا خرید هر ارز دیجیتال دیگری پرداخت کنید. کارمزد در بازار ارز دیجیتال مقدار مشخصی دارد و خروج از استانداردهای معمول برای این هزینه، نشان از ضعف در سیستم مدیریتی یک صرافی خواهد داشت. در تبدیل یک پلن کارمزد منطقی برای معامله گران در نظر گرفته‌ایم.

بر اساس حجم معاملات کاربران در ۳۰ روز گذشته مقدار کارمزد معاملات در تبدیل از ۰.۴ درصد در بیشترین حالت ممکن تا ۰.۱۵ درصد در کمترین حالت ممکن متغیر است. دقت کنید که نه ۰.۴ از حجم معامله شما بلکه ۰.۴ درصد از حجم معامله. در واقع در این پلن شما در بدترین حالت ممکن برای یک معامله ۱ میلیون تومانی تنها ۴۰۰۰ تومان کارمزد پرداخت خواهید کرد. کارمزد خرید آسان و سریع نیز بسته به خرید با تومان یا تتر به ترتیب ۰.۲۵ درصد و ۰.۲ درصد است. ۲۵۰۰ و ۲۰۰۰ تومان برای یک معامله ۱ میلیون تومانی.

خرید آسان ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال از صرافی تبدیل
منبع: صرافی تبدیل

خرید آسان ارز دیجیتال خدماتی است که شما می‌توانید با استفاده از آن در بهترین قیمت‌های بازار، رمز ارزهای مورد نظر خود را در کمتر از چند ثانیه بخرید. البته در این روش خرید، قیمت با توجه به قیمت‌های در نظر گرفته شده از سوی فروشنده‌ها تعیین می‌شود و بهترین قیمت اعلام شده در نظر گرفته خواهد شد. این روش خرید می‌تواند بهترین گزینه برای زمانی باشد که کاربر به دنبال یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت بر روی یک ارز دیجیتال است. به عنوان مثال برای خرید دوج کوین در کمتر از چند ثانیه می‌توانید از این روش استفاده کرده و از مزیت‌های اصلی آن یعنی جا نماندن از صعودهای هیجانی این رمز ارز استفاده کنید.

پشتیبانی از بیش از ۱۹۰ ارز دیجیتال

قبل از هر چیزی باید یادآوری کنیم که هیچ صرافی در سطح جهان از همه ۴۰,۰۰۰ توکن موجود در بازار برای خرید و فروش پشتیبانی نمی‌کند. در تبدیل نیز چنین ادعایی نداریم. اما شما می‌توانید تمام توکن‌های محبوب و جذاب برای سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید و بخرید. امکان خرید و فروش بیش از ۱۹۰ ارز دیجیتال برتر بازار در تبدیل برای شما فراهم آمده است.

نگرانی‌های شما را در خرید و فروش ارز دیجیتال درک می‌کنیم

سعی کردیم که به تمام نیازها و سوالات کاربران ایرانی برای استفاده از پلتفرم صرافی تبدیل برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال پاسخ دهیم. البته این پاسخ‌ها اولین و آخرین پاسخگویی ما در این باره نیست و همیشه سعی می‌کنیم که به صورت کاملا صادقانه و شفاف پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم. در نهایت شما می‌توانید برای بررسی‌های بیشتر و مشاهده توکن‌های جدید لیست شده وارد پلتفرم تبدیل شوید. مقالات آموزشی و خبری بسیار جذابی را نیز برای کاربران بازار رمز ارزها به قلم افراد حرفه‌ای سرمایه‌گذار در بازار گردآوری کرده‌ایم تا در کنار ارائه امکانات خرید و فروش و اتصال شما به بازار، امکان انتخاب بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری را نیز برای شما فراهم نماییم.

این مقاله یک رپورتاژآگهی است و مجموعه میهن بلاکچین هیچ مسئولیتی در قبال صحت و درستی این محتوا ندارد و بررسی این موضوع به عهده کاربر خواهد بود.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا