اخبار آلتکوین

۵۰۰ میلیون توکن تتر سوزانده شد!

تتر صدور ارز دیجیتال USDT با پشتوانه دلار خود را محدود کرد و مقدار ۵۰۰ میلیون توکن از ارز باثبات خود را از بین برده است. اطلاعات بدست آمده از بلاک چین نشان می دهد که این شرکت ۵۰۰ میلیون USDT از آدرس خزانه داری این توکن به آدرسی دیگر منتقل کرد و وبسایت این شرکت نشان می دهد آدرسی که این ۵۰۰ میلیون توکن به آنجا منتقل شده است همان آدرس رسمی USDT است. بلافاصله پس از تأیید این تراکنش، آدرس مورد نظر توکن ها را باطل کرد، و نه تنها این توکن ها را از گردش خارج کرد بلکه به محض تأیید تراکنش، آنها را کاملا از بین برد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

از بین بردن 500 تتر usdt

همانطور که خبرگزاری CCN گزارش داد، ارزش بازار USDT در ماه اکتبر کاهش یافته است، به این دلیل که دارندگان توکن از ابتدای ماه جاری حدود ۸۰۰ میلیون USDT بازخرید کرده اند. در پی این اتفاق، تقریبا ۱ میلیارد توکن در خزانه و درون زنجیره باقی ماندند اما از گردش خارج شدند. در زمان نگارش این خبر، خزانه داری این ارز دیجیتال حدود ۴۶۷ میلیون USDT را نگهداری می‌کند.

تتر در قالب بیانیه ای صحت نابودی این تعداد توکن را تائید کرد:

طی هفته گذشته، تتر میزان قابل توجهی از USDT را از گردش عرضه توکن خارج کرده است. در همین راستا، تتر ۵۰۰ میلیون USDT از کیف پول خزانه تتر را نابود خواهد کرد و در حدود ۴۶۶ میلیون USDT را به عنوان پشتوانه صدور USDT در آینده نگه می دارد. به لحاظ مفهومی، فرآیند صدور و بازخرید تتر در وایت پیپر این ارز دیجیتالی شرح داده شده است، صدور و بازخرید از طریق میزان دارایی خزانه تتر در بلاک چین اومنی (OMNI) قابل مشاهده است.

نظر شما در مورد اقدام این ارز دیجیتال چیست؟ آیا مشکلات این شرکت حل خواهد شد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا