اخبار آلتکوین

بازار ارزهای دیجیتال دوباره سبز شد

روز چهارشنبه ۳۰ می، ۱۰ کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال روندی صعودی داشتند.

بازار ارزهای رمزنگاری شده

بیت کوین بعد از رسیدن به کمترین مقدار خود در چند ماه گذشته، در ۲۴ ساعت رشد ۳.۹۴ درصدی داشت و در حدود قیمتی ۷۵۱۳ دلار مبادله می‌شد.

قیمت بیت کوین

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته رشد قابل توجه ۹ درصدی داشت و در قیمت ۵۷۱ دلار مبادله می‌شد. آلتکوین‌های اصلی در طی هفته گذشته کاهش چشمگیری داشتند که حدود ۱۲ درصد این کاهش برآورد شده است.

قیمت اتریوم

حجم سرمایه کل بازار ۱۴ میلیارد دلار در طی ۲۴ ساعت افزایش داشت و باعث شد حجم سرمایه کل بازار به ۳۳۰ میلیون دلار برسد.

مارکت کپ

کاردانو (Cardano)  و آیوتا (IOTA)  که در بین ۱۰ کوین برتر قرار دارند، بیشترین سود را در ۲۴ ساعت گذشته در این لیست تصحاب کردند. این دو ارز دیجیتالی حدود ۱۵-۱۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته داشتند. آیوتا با قیمت ۱.۶۲ دلار و کاردانو با قیمت ۰.۲۰ دلار به ازای هر توکن معامله شد.

همچنین EOS در ۲۴ ساعت ۱.۹ درصد افزایش قیمت داشت و با قیمت ۱۲.۳۷ دلار معامله شد. البته اخیرا Qihoo 360، یک شرکت تحقیقاتی اینترنتی و امنیتی چینی، یک سری آسیب پذیری‌ها را در بلاک چین EOS کشف کرد. در واقع، برخی از این آسیب پذیری‌ها می‌توانند مهاجم را قادر به کنترل از راه دور تمام گره‌های در حال فعالیت بر روی شبکه EOS کند. قرار بود شبکه اصلی EOS در ۲ ژوئن راه اندازی شود که تیم EOS این اتفاق را به بعد از حل شدن این مشکل به تعویق انداخت.

منبع
cointelegraph

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا