اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

جدال ترون با اتریوم؛ عبور از یک میلیون حساب کاربری!

طبق اطلاعات منتشر شده، تعداد کاربران پروتکل بلاک چین ترون (TRX) از یک میلیون حساب کاربری گذشت. آمارهای منتشر شده از بلاک چین ترون توسط میشا لدرمن یکی از بنیانگذاران پروژه IAmDecentralized.org  در شبکه اجتماعی تایید می کند که این شبکه در حال حاضر بیش از یک میلیون آدرس دارد.

ترون که شبکه اصلی خود را اوایل سال 2018 عرضه کرد، به دنبال آن است به اکوسیستمی برای توسعه دهندگان تبدیل شود که برنامه های غیرمتمرکز (DApps) خود را ایجاد کنند.

جاستین سان مدیرعامل ترون که به طور عمومی از اتریوم، رقیب اصلی ترون به انتقاد پرداخته است، در هفته جاری روند کند صعودی را برای آلتکوین ها پیش بینی کرد.

لدرمن با اظهار نظر در خصوص آدرس ها بیان کرد که افزایش سرعت در فعالیت های مختلف به طور چشمگیری بیش از اتریوم می‌باشد. وی توضیح داد:

به عنوان مقایسه، اتریوم در ۲۲ ژانویه، طی ۵۴۲ روز یا ۱۸ ماه از زمان عرضه شبکه اصلی خود به یک میلیون حساب کاربری رسید.

واکنش ها به این مسئله، این واقعیت را مشخص کرد که اتریوم کاربران خود را زمانی که علاقه و کنجکاوی به ارزهای دیجیتال زیاد بود بدست آورد.

عده دیگری نیز افزودند علی رغم این رشد، قیمت ترون در مقایسه با اتر کاهش یافته است به طوریکه اتر حتی پس از 90 درصد کاهش از بالاترین قیمت خود، حدود 73 دلار می باشد.

ترون (TRX) این هفته رشد داشته است و این توکن طی 24 ساعت 15 درصد کاهش قیمت داشته است. اتر (ETH) نیز در همین زمان 12.6 درصد کاهش قیمت داشته است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا