اخبار خارجی

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ترون (به همراه نمودار)

ترون (TRX) قصد دارد اتریوم را در صحنه رقابت از میان بردارد زیرا این ارز دیجیتال ادعا می کند در زمینه برنامه های غیرمتمرکز عملکرد بهتری دارد. به نظر می‌رسد ترون که نهمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار است عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد.

ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر ۱.۷ میلیارد دلار است و در این بازار نزولی ترون روند صعودی دارد که با قیمت ۰.۰۲۶ دلار معامله می شود و حجم معاملات روزانه ترون ۲۶۱ میلیون دلار است.

نمودار یک ساعته

نمودار یک ساعته ترون

ترون در نمودار یک ساعته از دیگر ارزهای دیجیتال جایگاه بهتری دارد. این افزایش قیمت باعث می شود ترون بین قیمت ۰.۰۲۳ تا ۰.۰۲۶ دلار معامله شود. سطح حمایتی این ارز دیجیتال در محدوده قیمت ۰.۰۲۳ دلار قرار دارد و سطح مقاومتی این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۰۲۷ می باشد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از رسیدن به منطقه خرید بیش از حد، در وسط نمودار ثابت مانده است. کاهش یا سقوط این محدوده میانی بدان معنا است که فشار فروش و فشار خرید هر دو در حال حاضر به یک اندازه است.

باند بولینگر (Bollinger bands) به کف قیمت نزدیک می شود که نشان دهنده پایان افزایش ناگهانی قیمت است. حرکت تقریبا موازی باند بالایی و باند پایینی به علت حرکت جانبی قیمت است.

نمودار یک روزه

نمودار یک روزه ترون

نمودار یک روزه روند صعودی را نشان می دهد که از سودهای بلند مدت حاصل شده است. این روند صعودی قیمت ترون را از ۰.۰۱۴ به ۰.۰۲۸ دلار رسانده است، در حالی که سطح حمایتی این ارز دیجیتال بر روی قیمت ۰.۰۱۱۷ قرار دارد.

اندیکاتور جریان پول چایکین (Chaikin Money Flow)، طی دو هفته گذشته زیر خط صفر باقی مانده است. این کاهش نشان می دهد که سرمایه ای که از بازار خارج می شود بیشتر از سرمایه ای است که به بازار تزریق می شود.

نوسانگر مهیب (Awesome Oscillator) به دلیل افزایش بازار در محدوده سالمی باقی مانده است.

نتیجه گیری

شاخص ها و اندیکاتورهای بالا نشان می دهند که یک حرکت پیوسته به سمت روند صعودی وجود دارد. نمودار یک روزه نیز نشانه های امیدبخشی برای این ارز دیجیتال در آینده نشان می‌دهد.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا