اطلاعیه صرافی

به‌روزرسانی کیف پول شبکه ترون؛ توقف برداشت ها در صرافی بایننس

صرافی ایرانی اکسیر سه بازار جدید معاملاتی LTC, DOT, DOGE را به لیست بازارهای خود اضافه کرده است.

توکن‌های زیر در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده‌اند و بازارهای معاملاتی با آنها به صورت زیر راه‌اندازی شده است:


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


واریز رمزارز (Deposit)بازار آنی (Spot)مارجین (Margin)بازار آتی (Futures)
کوکوینcUSD
STC
CELO
POLX
KDA
FCL
GOVI
FCL/USDT
KDA/USDT, KDA/BTC
FKX/USDT
ICP/USDT, ICP/BTC
CELO/USDT, CELO/BTC
STC/USDT, STC/BTC
GOVI/USDT, GOVI/BTC
SHIB/USDT
گیتYFX
GUM
ICP
LOWB
YFX/USDT
GUM/USDT
LOWB/USDT
CSPR/USDT
CSPR/ETH
ICP/USDT
هوبیICPICP/USDT
ICP/BTC
کوینکسBAKEBAKE/USDT

صرافی بایننس

مسابقه ترید الراند EGLD با استخر جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری برگزار می‌شود.

جزییات: این مسابقه از ۱۲ می لغایت ۱۹ می در بازارهای  EGLD/BTC, EGLD/BNB, EGLD/ USDT, EGLD/EUR. برگزار خواهد شد. در طرح اول این برنامه کاربران جدیدی که حساب بایننس خود را در این مدت راه‌اندازی کنند و حجم معاملات آنها در بازارهای معرفی شده از ۳ EGLD  بیشتر باشد، مشمول دریافت سهم برابری از استخر جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری خواهند بود. در طرح دوم تمام کاربرانی که حداقل حجم معاملات آنها در بازارهای معرفی شده از ۵۰ EGLD بیشتر باشد بر اساس حجم معاملات آنها رتبه بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۱۵،۰۰۰ دلار، ۱۰،۰۰۰ و ۵۰۰۰ دلار توکن EGLD دریافت خواهند کرد. نفرات چهارم الی ۱۵ هرکدام معادل ۱۲۵۰ دلار توکن EGLD و سایر برنده‌ها به نسبت حجم معاملات خود از استخر جایزه به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار توکن EGLD دریافت خواهند کرد.

مسابقه هفتگی بایننس با ۵۰۰۰ USDT جایزه در راه استو

جزییات: هر هفته روزهای دوشنبه و سه شنبه، تمام کاربران VIP0 که تاکنون در هیچ یک از بازارهای فیوچرز صرافی بایننس ترید نداشته باشند، می‌توانند شانس خود را برای دریافت تیکت ۵۰ USDT بازار فیوچرز امتحان کنند. کافیست این کاربران در هر یک از بازارهای فیوچرز، پوزیشن باز کنند و از پوزیشن خود اسکرین شات گرفته و در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #BinanceFutures  آن را به اشتراک بگذارند و این عکس را در این فرم ثبت کنند. در این برنامه هر هفته به قید قرعه به ۱۰۰ نفر جایزه اهدا خواهد شد.

صرافی بایننس در تاریخ ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران، کیف پول شبکه ترون را به مدت حداقل ۶۰ دقیقه به‌روزرسانی خواهد کرد. از پنج دقیقه قبل از آن، برداشت‌های این شبکه متوقف خواهد شد.

اطلاعیه‌های صرافی Gate.io

با استفاده از برنامه تشویقی HODL & Earn و محصول جدید هولد روزانه صرافی Gate.io، کاربران می‌توانند با قفل کردن دارایی  USDT  خود به مدت ۷ روز از سود سالانه ۶٪ بهره‌مند شوند. ۲۱۳مین دوره از این برنامه در تاریخ ۱۲ می آغاز خواهد شد.

برنامه تشویقی واریز توکن BUSY و استخر جایزه ۱۳ هزار دلاری از این توکن در صرافی گیت:

جزییات: این برنامه تا ۱۷ ماه می (۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۴:۳۰) ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان می‌بایست حداقل ۹۸۰ BUSY معادل تقریبا ۴۰۰ دلار واریز کرده باشند.  در طرح اول این مسابقه، ۱۵۰ نفر برتر از نظر حجم واریز توکن  BUSY، مشمول دریافت جایزه از ۱۰،۰۰۰ دلار توکن BUSY خواهند شد. ۵ نفر برتر به ترتیب معادل ۸۰۰ دلار، ۶۰۰، ۴۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار از این توکن و سایر نفرات به نسبت حجم واریز خود جایزه دریافت خواهند کرد. در طرح دوم این برنامه، ۱۰ نفر از بین کاربران توییتر که تسک‌های خواسته شده را انجام دهند به قید قرعه مشمول دریافت ۷۵ توکن BUSY خواهند شد. در طرح سوم، ۱۲۵۰ توکن BUSY به برخی از شرکت‌کنندگان در برنامه تلگرامی پرسش و پاسخ این گروه توزیع خواهد شد.

صرافی گیت ارز دیجیتال ICP و PIG را با سود سالانه تا ۳۶۵٪ به سرویس Lending خود اضافه کرده است.

صرافی گیت کارمزد برداشت USDT با استفاده از شبکه ترون را حذف کرده است. کاربران حتما می‌بایست ثبت درخواست برداشت، شبکه ترون (استاندارد TRC-20) را انتخاب کنند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین به مناسبت سالروز راه‌اندازی پروتکل دیفای چین، کمپین تشویقی با استخر جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری از توکن DFI برای کاربران راه‌اندازی کرده است.

جزییات: این برنامه تا ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. در طرح اول این کمپین، ۱۰ شرکت‌کننده برتر از نظر حجم خرید خالص آنها (برداشت-فروش-خرید= حجم خالص)در یکی از جفت ارزهای DFI/BTC و یا DFI/USDT مشمول دریافت جایزه به ارزش مجموعا ۲۵،۰۰۰ دلار توکن DFI خواهند شد. در طرح دوم این برنامه، هر روز ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از موجودی کاربران اسنپ شات گرفته می‌شود. ۲۰ کاربر برتر از لحاظ میانگین موجودی، مشمول دریافت جایزه به ارزش مجموعا ۱۵۰۰۰ دلار از توکن DFI خواهند بود. در طرح سوم کاربرانی که حجم خالص خرید آنها در صرافی کوکوین در این دوره بیش از ۴۰ و ۶۰ دلار باشد و بازارهای DFI/USDT و DFI/BTC را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند، به ترتیب مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۴۰۰۰ و ۶۰۰۰ دلار به صورت توکن DFI خواهند بود.

صرافی کوکوین برنامه تشویقی با استخر جایزه ۱۳۰،۰۰۰ توکن PHNX را اجرا کرده است.

جزییات: این برنامه از ۱۱ می لغایت ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه، هررزو راس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از موجودی حساب کاربران اسنپ شات گرفته می‌شود. ۳۰ کاربر برتر از نظر میانگین موجودی در این مدت مشمول دریافت جایزه به ارزش مجموعا ۱۰۰،۰۰۰ توکن PHNX خواهند شد. در طرح دوم تمام کاربرانی که موجودی حساب آنها در تمام این مدت بیشتر از ۵۰۰ PHNX باشد مشمول دریافت جایزه به مقدار برابر از استخر ۱۰،۰۰۰ PHNX خواهند شد. کاربرانی که علاوه بر آن، مراحل KYC1 را تکمیل کنند و بازارهای PHNX/BTC و PHNX/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود در صرافی کوکوین اضافه کنند، در استخر جایزه ۲۰،۰۰۰ PHNX سهیم خواهند شد.

برنامه تشویقی خرید توکن POLX با استخر جایزه ۳۰،۰۰۰ USDT در صرافی کوکوین آغاز شده است.

جزییات: این برنامه از امروز لغایت ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه تشویقی، ۲۰ کاربر برتر از نظر حجم خالص خرید آنها (برداشت-فروش-خرید= حجم خالص) مشمول دریافت جایزه از استخری به ارزش ۲۲۰۰۰ USDT خواهند بود. در طرح دوم، کاربرانی که حجم خرید خالص آنها بیش از ۴۰،۰۰۰ POLX باشد و مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند و همچنین بازار POLX/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند، مشمول دریافت جایزه‌ای برابر از استخر ۸۰۰۰USDT خواهند بود.

اطلاعیه‌های صرافی Huobi

صرافی Huobi برنامه تشویقی واریز و ترید ارز دیجیتال ICP را با استخر جایزه ۵۰،۰۰۰  HUSD برگزار کرده است.

جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۸ می در جریان است. در طرح اول این مسابقه، تمام کاربرانی که در این مدت میزان واریز خالص ICP آنها (واریز منهای برداشت) بزرگ‌تر از صفر باشد، مشمول دریافت جایزه از استخر به ارزش ۲۰،۰۰۰ HUSD خواهند بود. در طرح دوم این برنامه کاربرانی که احراز هویت کرده باشند و در این مدت در بازار اسپات صرافی هوبی به خرید و فروش ICP بپردازند مشمول دریافت ۳۰،۰۰۰ HUSD خواهند بود.

صرافی پنکیک سواپ استخر و فارم پروتکل Chemix را راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن KUN دریافت کنند.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا