اخبار بیت کویناخبار عمومی

نرخ تورم سالانه آمریکا به ۵٪ کاهش یافت؛ واکنش اولیه قیمت بیت کوین چه بود؟

آمار مرتبط با شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ماه مارس لحظاتی پیش منتشر شد. بر این اساس CPI سالانه ۵٪ اعلام شد. شاخص Core CPI نیز ۵.۶٪ اعلام شد. این آمار که یکی از عوامل مهم تعیین نرخ تورم و به تبع آن، سیاست‌های پولی فدرال رزرو است در تعیین نرخ بهره در جلسه ۳ می (۱۳ اردیبهشت) تاثیرگذار است.

شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا (CPI) برای ماه فوریه، مطابق پیش‌بینی‌ها منتشر شد و با توجه به افزایش ۰.۲۵٪ نرخ بهره در جلسه قبلی کمیته بازار آزاد فدرال رزرو، انتظارات برای توقف نرخ بهره در ماه می بیشتر شده بود. با این حال، توجه به این نکته ضروریست که امشب صورت جلسه نشست قبلی منتشر می‌شود و جزییات دقیق‌تری در این خصوص به تحلیل‌گران ارائه خواهد شد.

قیمت بیت کوین که دیروز و امروز در سطح ۳۰٬۰۰۰ دلار در حال نوسان بوده است، در زمان نگارش این خبر روی سطح ۳۰٬۴۸۰ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم روزانه
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم روزانه؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا