مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ‌های هفته؛ ایردراپ‌های ۱۲ تا ۲۰ آبان را چگونه دریافت کنیم؟

پروژه‌هایی که در حوزه رمز ارزها، دیفای و توکن‌های بی‌همتا (NFT) فعالیت می‌کنند، برای جذب مخاطبان بیشتر توکن‌هایشان را به کاربران ایردراپ می‌کنند. تیم میهن بلاکچین برنامه دارد تا هر سه‌شنبه، چند مورد از این توکن‌های رایگان، به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی کند. در این مقاله، به معرفی ایردراپ‌های NFTSea، KubeCoin، Arche Network و Starter می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ایردراپ پلتفرم NFTSea

ایردراپ پلتفرم NFTSea - معرفی ایردراپ
دوستان عزیز. متاسفانه طی تحقیقات ثانویه‌ای که توسط تیم میهن بلاکچین انجام شد و بر اساس بازخورد کاربران، متوجه شدیم که ایردراپ NFTSea کلاهبرداری و اسکم است. بنابراین وظیفه خود می‌دانیم که این موضوع را به اطلاع شما کاربران عزیز اطلاع برسانیم. شرکت NFTSea ارتباط خود با این ایردراپ را تکذیب کرده است؛ همچنین برخی کاربران اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند توکن‌های خود را برداشت کنند. زمانی که ما این مقاله را نوشتیم، عرضه کل توکن ۳ میلیون ثبت شده بود، اما اکنون به ۵ میلیون تغییر کرده است؛ این مورد باعث شک و تردید ما شد و با بازخوردهایی که دریافت کردیم و تحقیقاتی که انجام دادیم، مطمئن شدیم که ایردراپ NFTSea کلاهبرداری است؛ بنابراین در این ایردراپ شرکت نکنید و بسیار مراقب این‌گونه کلاهبرداری‌ها باشید. اکنون که بحث ایردراپ‌ها بسیار داغ شده، بهتر است با دانش بیشتری به سمت پروژه‌ها حرکت کنید. در صورت معرفی ایردراپ، حتما همیشه خودتان نیز تحقیق کنید و بلافاصله در ایردراپ شرکت نکنید. ایردراپ‌هایی که ما هر هفته معرفی می‌کنیم، اکثرا توسط کوین مارکت کپ برگزار می‌شوند و تا حد زیادی، می‌توان به اعتبار آنها اطمینان کرد؛ اما ایردراپ‌هایی نیز وجود دارند که در جاهای مختلف برگزار می‌شوند؛ بنابراین قبل از شرکت در این ایردراپ‌ها، آنها را حتما بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تشخیص کلاهبرداری‌های ایردراپ، حتما این مقاله را با دقت مطالعه کنید. با عرض پوزش خدمت کاربران گرامی، بابت معرفی این ایردراپ و با تشکر فراوان بابت همراهی همیشگی شما.

NFTSea فورکی از فروشگاه توکن‌های بی‌همتای OpenSea است که هدف آن سادگی خرید و فروش NFTها از طریق بازاری چندزنجیره‌ای و جامع است. این مارکت توسط جامعه آن اداره می‌شود و اعضای اصلی سازنده آن، از سرمایه‌گذاران بزرگ صنعت توکن‌های غیر‌مثلی هستند.

توکن حاکمیتی این پلتفرم NS است و کل عرضه آن ۳ میلیون توکن است؛ تیم سازنده این مقدار توکن را به منظور افزایش کمیابی آن انتخاب کرده، تا در نتیجه این کمیاب بودن، قیمت آن افزایش یابد. ۲۰ درصد از NSها بین کاربران ایردراپ خواهد شد، ۶۰ درصد آنها به صورت پیش‌فروش (Presale) به فروش می‌رسند و ۲۰ درصد باقی‌مانده نیز برای پیشرفت و توسعه پروژه استفاده خواهد شد. به گفته تیم سازنده NFTSea، این توکن قرار است در صرافی‌های بزرگی چون بایننس، هوبی و کوین بیس لیست شود (البته با این دیدگاه وارد پیش‌فروش توکن نشوید و حتما تحقیقات خود را انجام دهید).

ایردراپ پلتفرم NFTSea - معرفی ایردراپ

در صفحه اصلی سایت NFTSea، زمان آن را می‌بینید که در زمان نگارش مقاله، ۲۱ ساعت دیگر از این ایردراپ زمان باقی مانده است. بر روی Airdrop کلیک کنید تا به صفحه زیر منتقل شوید.

ایردراپ پلتفرم NFTSea - معرفی ایردراپ

در اینجا، شما باید آدرس اتریوم خود را وارد کنید و بر روی Submit کلیک کنید. با این کار، شما ۱۰ توکن NS دریافت خواهید کرد. برای افزایش توکن‌های NS ایردراپی، شما باید دوستان خود را نیز دعوت به این Airdrop کنید؛ بدین صورت که لینک ریفرال خود را برای دوستان خود ارسال می‌کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی خود این لینک را به اشتراک می‌گذارید. به ازای هر فردی که با لینک شما در این بخش آدرس اتریوم خود را وارد کند، شما ۱۰ توکن اضافی دریافت خواهید کرد.

ایردراپ پلتفرم NFTSea - معرفی ایردراپ

پس از وارد کردن آدرس اتریوم خود و سابمیت کردن آن، صفحه‌ای که در بالا می‌بینید را مشاهده خواهید کرد. در بخش Refer Link لینک خود را می‌بینید و با به اشتراک‌گذاری آن و ثبت شدن آدرس دوستان خود، هر آدرس ۱۰ توکن رایگان به دست می‌آورید.

در پایین صفحه و در بخش Withdraw History، تاریخچه برداشت خود را خواهید دید. در بخش Status نوشته شده که پس از این که پیش‌فروش به اتمام رسید، ایردراپ بین شرکت‌کنندگان توزیع خواهد شد.

نکته: باید تعداد توکن‌های دریافتی شما حداقل به ۵۰ برسد تا اجازه برداشت یا Withdraw را داشته باشید. با دعوت ۴ نفر از دوستان خود، می‌توانید برداشت کنید.

دوستان عزیز. متاسفانه طی تحقیقات ثانویه‌ای که توسط تیم میهن بلاکچین انجام شد و بر اساس بازخورد کاربران، متوجه شدیم که ایردراپ NFTSea کلاهبرداری و اسکم است. بنابراین وظیفه خود می‌دانیم که این موضوع را به اطلاع شما کاربران عزیز اطلاع برسانیم. شرکت NFTSea ارتباط خود با این ایردراپ را تکذیب کرده است؛ همچنین برخی کاربران اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند توکن‌های خود را برداشت کنند. زمانی که ما این مقاله را نوشتیم، عرضه کل توکن ۳ میلیون ثبت شده بود، اما اکنون به ۵ میلیون تغییر کرده است؛ این مورد باعث شک و تردید ما شد و با بازخوردهایی که دریافت کردیم و تحقیقاتی که انجام دادیم، مطمئن شدیم که ایردراپ NFTSea کلاهبرداری است؛ بنابراین در این ایردراپ شرکت نکنید و بسیار مراقب این‌گونه کلاهبرداری‌ها باشید. اکنون که بحث ایردراپ‌ها بسیار داغ شده، بهتر است با دانش بیشتری به سمت پروژه‌ها حرکت کنید. در صورت معرفی ایردراپ، حتما همیشه خودتان نیز تحقیق کنید و بلافاصله در ایردراپ شرکت نکنید. ایردراپ‌هایی که ما هر هفته معرفی می‌کنیم، اکثرا توسط کوین مارکت کپ برگزار می‌شوند و تا حد زیادی، می‌توان به اعتبار آنها اطمینان کرد؛ اما ایردراپ‌هایی نیز وجود دارند که در جاهای مختلف برگزار می‌شوند؛ بنابراین قبل از شرکت در این ایردراپ‌ها، آنها را حتما بررسی کنید. با عرض پوزش خدمت کاربران گرامی، بابت معرفی این ایردراپ و با تشکر فراوان بابت همراهی همیشگی شما.

ایردراپ KubeCoin

ایردراپ KubeCoin - معرفی ایردراپ

KubeCoin پلتفرمی مبتنی بر شبکه کاردانو است که قصد دارد صنعت تفریحی و گردشگری را متحول کند. توکن KUBE یک رمز ارز کاربردی در این پلتفرم است و برای پرداخت به مشتریان وفادار و تبلیغ‌کنندگان کیوب کوین، به عنوان پاداش برای همکاری به کار می‌رود. هدف بلندمدت این توکن نیز ایجاد تحول در صنایغ تفریحی و گردشگری است.

کیوب کوین محصولات زیادی ارائه می‌دهد؛ هر زمانی که کاربران یک محصول را خریداری یا استفاده کنند، ارزش این خرید به طور خودکار تبدیل به توکن KUBE می‌شود، که این باعث افزایش تراکنش‌ها و مبادلات این رمز ارز می‌شود؛ همچنین کاربران با در اختیار داشتن این ارز دیجیتال، می‌توانند از تخفیفات ویژه در سفرهای خود بهره‌مند شوند.

برای شرکت در ایردراپ کیوب‌کوین، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۷ روز و ۹ ساعت دیگر ادامه دارد.

۸۶۲۰۰۰ توکن KUBE در بین ۲۴۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۳۵۹.۱۷ توکن تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ KubeCoin - معرفی ایردراپ

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید.

 • KubeCoin را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • کیوب‌کوین را در توییتر فالو کنید.
 • پست توییتری ایردراپ را در توییتر لایک و ریتوییت کنید و ۲ نفر از دوستان خود را با هشتگ‌های kubecoinairdrop #cardano# تگ کنید.
 • در کانال تلگرامی KubeCoin عضو شوید.
 • به کانال تلگرامی KubeCoin Announcements بپیوندید.
 • به سرور دیسکورد کیوب‌کوین بپیوندید.
 • KubeCoin را در فیسبوک دنبال کنید.
 • کانال یوتیوب کیوب کوین را سابسکرایب کنید.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس کاردانو خود را ارائه دهید.

ایردراپ Arche Network

ایردراپ Arche Network - معرفی ایردراپ

Arche Network با هدف تبدیل E-Commerce (تجارت الکترونیک) به De-Commerce (تجارت الکترونیک غیرمتمرکز) طراحی شده است. این شبکه به تمام افراد اجازه می‌دهد تا از طریق خدمات شخصی‌سازی شده، بازار غیرمتمرکز و مکانیزم منحصر به فرد کمیسیون ارائه شده توسط شبکه Arche، در دنیای غیرمتمرکز مشارکت داشته باشند.

شبکه آرک قصد دارد تا تبدیل به درگاه وب در فضای وب ۳ شود و به کاربران اجازه دهد تا دارایی‌ها و سرویس‌های خود را در دنیای غیرمتمرکز این پلتفرم لیست کنند؛ از جمله این سرویس‌ها می‌توان به برگزاری عرضه اولیه بازی (IGO)، عرضه اولیه توکن‌های بی‌همتا (INO) و عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) و برای دارایی‌های متاورس و جعبه‌های معما (Mystery Box) اشاره کرد. در این شبکه پروژه‌ها، ایجادکنندگان سفارشات، دلالان و تریدرها یک اکوسیستم به هم پیوسته ایجاد می‌کنند، که توسط سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) و از طریق توکن‌های ARCHE مدیریت می‌شوند.

برای شرکت در ایردراپ Arche Network، شما باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ از زمان نگارش مقاله، ۴ روز و ۱۴ ساعت دیگر شروع خواهد شد.

۳۵۱۳ توکن بی‌همتا در بین ۳۵۱۳ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۱ توکن تعلق می‌گیرد.

در ماه نوامبر (آبان ۱۴۰۰) نسخه دوم شبکه Arche راه‌اندازی می‌شود. در این نسخه، آرک با بازار NFT بایننس همکاری می‌کند و اکنون به مناسبت همین همکاری، این پلتفرم تصمیم گرفته تا برخی از جعبه‌های معمایی را که هر کدام شامل یک توکن بی‌همتا با تصویر یکی از سوپراستارهای افسانه‌ای NBA است را بین کاربران به رایگان توزیع کند. همچنین در هر جعبه، نسخه NFT بازی T-Mac Time Collector’s Edition به همراه یک بلیت برای رویدادهای بعدی شبکه Arche قرار دارد. رویداد اصلی جعبه معمای T-Mac Time در ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان ۱۴۰۰) در لانچ‌پد NFT Mystery Box بایننس ارائه خواهد شد.

برای مشارکت در این ایردراپ پس از این که آغاز شد، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ Arche Network - معرفی ایردراپ

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید.

 • جایزه (اختیاری): از طریق این لینک وارد بایننس شوید و یک اکانت جدید ایجاد کنید؛ ایردراپ به آدرس بایننس اسمارت چین این حساب واریز خواهد شد.
 • اکانت‌های Arche_Network ، NFTKingsPro و AnchorDAO را در توییتر فالو کنید.
 • در کانال‌های تلگرامی ArcheNetwork و Binancenfts جوین شوید.
 • به سرور دیسکورد شبکه آرک بپیوندید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید و آدرس BSC خود را وارد کنید. این فرم زمانی که این ایردراپ شروع شد، در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 • زمانی که نسخه دوم Arche Network در اواخر ماه نوامبر (آذر ۱۴۰۰) راه اندازی شد، شما باید در داخل سایت Arche.Network کیف پول خود را متصل کنید، تا ایردراپ خود را دریافت کنید.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس بایننس اسمارت چین خود را ارائه دهید.

ایردراپ پلتفرم Starter

ایردراپ پلتفرم Starter - معرفی ایردراپ

Starter یک لانچ‌پد با مدیریت و حاکمیت جامعه خود است، که پروژه‌های مختلف می‌توانند در آن به جذب سرمایه از طریق IDO بپردازند. در این پلتفرم، جامعه تصمیم می‌گیرند که کدام پروژه برای جذب سرمایه انتخاب شود. این کار از طریق رای‌دهی صورت می‌گیرد و اگر بیش از ۵۱ درصد از آرا منفی باشد، پروژه مورد نظر لیست نخواهد شد.

شرکت کنندگانی که می‌خواهند توکن‌های این پروژه‌ها را در IDOهای پلتفرم استارتر خریداری کنند، باید مقدار مشخصی توکن START را استیک یا سپرده‌گذاری کنند تا واجد شرایط سرمایه‌گذاری شوند. پروژه‌هایی که بر روی شبکه‌های پالیگان، بایننس اسمارت چین، فانتوم، آوالانچ و اتریوم باشند، می‌توانند برای جذب سرمایه با Starter تماس بگیرند تا در صورت تایید اولیه از طرف پلتفرم، توکن‌هایشان وارد مرحله رای‌گیری شود.

برای شرکت در ایردراپ استارتر، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ از زمان نگارش این مقاله، ۶ روز و ۲ ساعت دیگر آغاز می‌شود.

۵۸۸۳ توکن START در بین ۱۰۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۵.۸۸ توکن تعلق می‌گیرد.

زمانی که ایردراپ استارت آغاز شد، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ پلتفرم Starter - معرفی ایردراپ

توکن استارت نقش مهمی را در اکوسیستم بازی Starchi ایفا می‌کند. این بازی توسط پلتفرم Starter ساخته شده است و توکن‌های START برای خرید آیتم‌های درون این بازی به کار می‌روند.

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید، این موارد هستند:

 • Starchi را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • اکانت توییتر استارچی را فالو کنید.
 • پست توییتری ایردراپ را در توییتر ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را تگ کنید.
 • در گروه تلگرامی Starchi جوین شوید.
 • در کانال تلگرامی این پروتکل عضو شوید.
 • همین مراحل را برای Starter.xyz نیز تکرار کنید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید و آدرس پالیگان خود را وارد کنید. این فرم زمانی که این ایردراپ شروع شد، در این صفحه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس پالیگان خود را ارائه دهید.

جمع‌بندی

هر سه‌شنبه، تیم میهن بلاکچین تعدادی ایردراپ را به شما معرفی می‌کند. Airdrop باعث جذب مخاطبان و کاربران بیشتر می‌شود و بسیاری از پلتفرم‌ها در حوزه رمز ارزها از این روش استفاده می‌کنند. در این مقاله ۴ ایردراپ را به همراه نحوه مشارکت در آنها را معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این ایردراپ‌ها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

18 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا