کوین پات (Coinpot) چیست، ارز دیجیتال رایگان کسب کنید!

این روزها سایت ها و منابع مختلفی را می بینید که به شما پیشنهاد و قول بیت کوین یا ارزهای دیجیتال رایگان می دهند. اما همیشه این سایت ها آن چیزی که وعده می دهند را یا عملی نمی کنند و یا درصد کریپتویی که به شما ارائه می دهند به صرفه نیست. کوین پات  Coinpot یکی از همین سایت هاست که با توجه به اینکه تازه در ابتدای راه است اما عملکرد بهتری نسبت به دیگر سایت ها داشته است.

برای شناخت کوین پات (Coinpot) بهتر است ابتدا به توصیف فاست بپردازیم. فاست (faucet) سایتی است که با مراجعه و فعالیت در آن به شما جایزه می دهند و می توانید مقدار کم و ناچیزی کریپتو بدست آورید. فاست ها معمولا پر از لینک های تبلیغاتی هستند که با تماشای آنها یا ریفرال گیری (زیر شاخه) مقدار کمی بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال رایگان به شما می دهند. فاست ها با توجه به نحوه فعالیت، انواع متفاوتی دارند. البته باید بیان کرد امروزه تعداد این فاست ها بسیار زیاد است و خیلی از آنها کلاهبرداری هستند.

در واقع این سایت ها به گونه ای هستند که صاحبان آنها از تبلیغات یا ریفرال گیری و فعالیت های متفاوت سود کسب می کنند و سهم کمی از آنها را به شما می دهند. نحوه کار در این فاست ها به گونه ای است که شما پس از اینکه اثبات کردید ربات نیستید می توانید مطالبه یا همان claim داشته باشید. از آنجایی که پرداخت ها در فاست ها کم است و اکثر این سایت ها به جایی نیاز دارند که این پرداخت ها بدون کارمزد باشد اکثر آنها از میکرو والت استفاده می کنند.

میکرو والت، کیف پول واقعی نیست بلکه تنها چند کوین با قابلیت های محدود ارائه می دهد. در واقع این سرویس یک فضای ذخیره موقت برای تراکنش های کوچک است. در این کیف پول، کوین ها به یک آدرس ارسال می شوند و در همان ذخیره می شوند.

نکته قابل توجه همین است که فاست ها مبلغ پرداختی را به کیف پول می فرستند و به اعتقاد عده زیادی در این روش راه های زیادی برای کلاهبرداری وجود دارد. اعتماد به این سایت ها بستگی به دیدگاه شما دارد.

Coinpot چیست؟

 

coinpot1

کوین پات Coinpot یک میکرو والت دارای چندین فاست معتبر است که در ماه جولای ۲۰۱۷ عرضه شد. در واقع Coinpot کیف پولی دارای چند ارز دیجیتال است که تراکنش و مبادلات به دلیل آنکه حجم کمی دارند، هیچ هزینه یا کارمزدی برای فاست ها به همراه ندارد و منبع مناسبی برای فاست هاست تا از این طریق پرداخت های خود را بدون هزینه ارسال کنند.

با Coinpot همچنین می توان به استخراج ارز دیجیتال پرداخت. این کیف پول گزینه برداشت نیز دارد و به محض اینکه کوین های شما به حد نصاب برسد می توانید آنها را برداشت کنید. فاست ها طرح های پانزی نیستند اما از آنجایی که فاست های کلاهبرداری و جعلی زیادی در بازار وجود دارد، خیلی قابل اعتماد نیستند.

علاوه بر استفاده از فاست ها در این کیف پول شما می توانید چندین ارز دیجیتال نظیر بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و غیره را استخراج کنید. اما چگونه می توان در این فاست ها ثبت نام کرد؟ در ادامه به توضیحی در مورد آن می پردازیم.

نحوه ثبت نام در Coinpot و به حداکثر رساندن برداشت

 

coinpot2

مراحل ثبت نام به شرح زیر است:

ابتدا باید در کیف پول کوین‌ پات Coinpot ثبت نام کنید. برای ثبت نام تنها به ایمیل شما نیاز است و حواستان باشد آدرس کیف پول خود را در این سایت ها وارد نکنید. هر فاست، مطالبه های شما را به کوین پات ارسال می‌کند. هنگامی که به حداقل میزان برداشت رسیدید می‌توانید ارز دیجیتال را به کیف پول خود انتقال دهید.

با ورود به Coinpot می توانید در فاست های زیر ثبت نام کنید. این فاست ها همگی به Coinpot متصل اند. اگر با همان آدرس ایمیلی که در کوین‌ پات ثبت نام کردید در این فاست ها نیز ثبت نام کنید به طور خودکار به یکدیگر متصل می‌شوند. در حال حاضر ۷ فاست در کوین پات وجود دارد که عبارتند از:

میزان مطالبه خود در هر فاست را مشخص کنید.

هر فاست ساختار تشویقی خود را دارد. به طور کل دو‌ نوع ساختار وجود دارد. هدف شما باید به حداکثر رساندن مطالبات باشد.

مون بیت کوین (Moon Bitcoin)

 

coinpot3

مون بیت کوین پرداخت های خود را با بیت کوین انجام می دهد. این فاست دارای  ۵ دسته بندی مجزاست و هر یک به شما قابلیت دو برابر کردن مقدار مطالبه را می‌دهد. همچنین ۵۰ درصد برای ریفرال ها را پرداخت می کند. علاوه بر زیرشاخه ها، مون بیت کوین دارای جایزه های زیر است:

  • جایزه وفاداری: برای دریافت این جایزه باید حداقل روزانه یک مطالبه انجام دهید‌. اگر یک روز مطالبه انجام ندهید این جایزه به عدد یک برمی‌گردد و باید مجددا تا ۱۰۰ درصد پیش بروید.
  • جایزه ریفرال یا زیرشاخه ها: برای دریافت آن باید حداقل ۱۰۰ زیرشاخه داشته باشید تا این جایزه را به طور کامل دریافت کنید.علاوه بر دریافت ۵۰ درصدی مطالبات زیرشاخه ها، از ثبت نام هر زیرشاخه نیز یک درصد و تا سقف ۱۰۰ درصد جایزه دریافت می‌کنید.
  • جایزه پیشنهاد: تا سقف ۱۰ پیشنهاد ارائه دهید تا از مزایای کامل این جایزه بهره مند شوید.
  • جایزه مخفی: برای دریافت این جایزه نیازی نیست کاری کنید و جایزه دریافت می کنید.
  • جایزه ماینینگ: با رایانه خود استخراج کنید تا بر اساس هش ریت خود جایزه دریافت کنید.

باید توجه داشته باشید تعداد دفعاتی که مطالبه انجام می‌دهید می‌تواند میزان مطالبه شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. نقطه مثبت این فاست، انجام مطالبه با فاصله زمانی حدودا ۲۵ دقیقه می‌باشد. این مدت ممکن است تغییر کند اما نرخ فعلی مطالبه نشان می‌دهد که انجام مطالبه با فاصله زمانی کمتر سودی ندارد. اگر نمی‌توانید هر ۲۵ دقیقه مطالبه انجام دهید، حداقل هر روز یکبار مطالبه انجام دهید تا جایزه وفاداری را دریافت کنید.

مون دوج کوین (Moon Dogecoin)

 

coinpot4

مون دوج کوین پرداخت ها را با دوج کوین انجام می‌دهد. تمام فاست های مون (Moon) ساختار یکسانی دارند اما گزینه های جایزه آن ها متفاوت است.

این فاست تنها دارای جایزه وفاداری، جایزه ریفرال و جایزه مخفی است و نحوه جایزه دهی به همان سبک مون بیت کوین است. در این فاست ما می توانید با فاصله زمانی ۲۵ دقیقه مطالبه یا Claim خود را دریافت کنید. اگر نمی‌توانید هر ۲۵ دقیقه مطالبه انجام دهید، می توان حداقل هر روز یکبار مطالبه انجام دهید تا جایزه وفاداری را دریافت کنید.

مون لایت کوین (Moon Litecoin)

عملکرد مون لایت کوین نیز مانند دو فاست قبلی است و لایت کوین پرداخت می کند. در این فاست برای اینکه جایزه بیشتری برداشت کنید باید فعالیت خود را افزایش دهید و مطالبه های بیشتری را انجام دهید. باید حداقل روزی یکبار مطالبه کنید تا جایزه وفاداری دریافت کنید. برای به حداکثر رساندن این مطالبه، باید هر ۵ دقیقه یکبار یا روزانه ۲۸۸ بار مطالبه انجام دهید. این موضوع باعث می‌شود که مون لایت کوین و مون دش کمی سخت تر از سایر فاست های مون شوند.

مون بیت کوین کش (Moon Cash)

مون بیت کوین کش جدیدترین فاست موجود است که ساختار جایزه دهی آن مشابه مون دوج و مون لایت کوین است اما پرداخت آن با بیت کوین کش است.

مون دش (MoonDash)

مون دش نیز مانند مون لایت کوین می‌باشد اما پرداخت آن با دش است.

بیت فان (Bit Fun)

 

coinpot5

در بیت فان پرداخت با بیت کوین است و نرخ پرداخت آن نیز بیشتر از مون بیت کوین است و همچنین محدودیتی در زمان انجام مطالبات ندارد. در این فاست هم چنین می‌توانید بازی کنید و پیشنهاد ارائه دهید. این ویژگی ها بیت فان را کمی متفاوت تر از دیگر فاست ها کرده است اما این فاست جایزه وفاداری ندارد.
جایزه ریفرال: هر تعداد کاربری که می‌توانید را در زیرشاخه خود قرار دهید تا ۵۰ درصد مطالبات آن ها را دریافت کنید‌. هر ۴ ساعت یکبار می توانید مطالبه انجام دهید.

بونس بیت کوین (Bonus Bitcoin)

پرداخت این فاست نیز با بیت کوین است. هر ۱۵ دقیقه می توانید مطالبه انجام دهید اما مقدار مطالبات متفاوت است. اگر هر روز مطالبه انجام دهید می‌توانید علاوه بر مطالبات، جایزه ۵ درصدی مطالبات ۳ روز گذشته خود و زیرشاخه ها را دریافت کنید.

جایزه ریفرال: هر تعداد کاربری که می‌توانید را در زیرشاخه خود قرار دهید تا ۵۰ درصد مطالبات آن ها را دریافت کنید‌.

نتیجه گیری

کوین پات شاید برای افرادی که به تازگی با دنیای ارز دیجیتال آشنا شده اند و نمی دانند چطور و چگونه ارز دیجیتال بدست بیاورند و یا حتی افرادی که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری ندارند روش جذابی باشد اما با توجه به اینکه روش های پرداختی فاست ها ناچیز و کم است، زمان زیادی باید صرف شود تا بتوان از آنها سود بدست آورد.

نکته مثبتی که کوین پات دارد این است که کار با آن آسان است و به دانش خاصی نیاز ندارد. اما نکته منفی و شک برانگیز کوین پات این است که این کیف پول چون کوین ها را در خود ذخیره می کند احتمال حمله های مختلف و یا کلاهبرداری در آن وجود دارد.

اما اعتماد به این نوع کیف پول ها بسیار سخت است زیرا سودهایی که می دهند کم است و امکان کلاهبرداری در آنها وجود دارد.


54321
امتیاز 4.3 از 32 رای

منبع میهن بلاکچین

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
alireza

سلام سایت به احتمال90 درصد اسکم شدهچون من 2درخواست دادم هنوز واریز نشده

Mahbanoo

سلام من چجوری باید زیرمجموعه گیری کنم؟؟میشه راهنمایی کنید

علی اکبر

من نمیفهمم چرا همتون میگید سایت واریزی نداره!!!!! مدرکی چیزی دارید ؟ من لینک میفرستم که اسکرین شات از واریزی سایت هست شما تاییدش نمیکنین از ی طرف دیگه میگین سایت اسکمه. من از 28 اسفند تا الان به فاصله هر دو روز حدودا 0.0002 بیت برداشت میزنم و کمتر از 24 ساعت واریز میشه .از موقعی هم که سایت تاسیس شد من عضو بودم تا الان . فقط یکبار ازین صد و خورده برداشتی که داشتم واریز نشد که اون هم توی بلاکچین گیر کرده بود و اخرم نفهمیدم چی شد که واریز نشد . وگرنه تا الان بلا… بیشتر بخوانید »

Mahtab

سلام دوست عزیز
من به تازگی با کوین پات اشناشدم واینکه نمه میگن این ارزهاروخریدوفروش نمیکنن وفروشش غیرقانونیه ممکنه راهنماییم کنید

مهدی.نصرت

سلام دوتا برداشت زدم تا الان ب حساب کیف پولم واریز نشده نمیدونم مشکل از کجاس 48 ساعت از هر دو برداشتم گذشته 7یا 9 روزهسش واریز نشده کیف پول منم هسش
Atomic Wallet
ب این سایت هم ایمیل زدم تا الان هیچ جوابی نیومده ن زیرمجموعه ن با ف..شکن هم کار نکردم چرا اکانت منو مشکل دونسته ؟

احسان

یه سوال یه کیف پول به من معرفی کنید

ادمین سایت

کوینومی، تراست ولت رو بررسی کنین، داخل سایت میهن بلاکچین هم در موردشون نوشتیم

احسان

یه سوال دیگه از سایت نمیشع استفاده کرد

ادمین سایت

طبق بازخوردهایی که کاربران دادن این سایت دیگه پرداختی نداره

مهیار

با سلام وخسته نباشید من برداشت زدم اما به کیف پولم انتقال نداد چه قدر زمان لازمه تا انتقال بده به کیف پول خواهشا کامل راهنمایی کنید من خیلی از این سایت تعریف شنیدم اما چون به کیف پولم واریز نکرده کمی دلسرد شدم خواهشا راهنمایی کلی کنید وبگووید چقدر زمان میبره تا انتقال بده

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، طبق بازخوردی که از کاربران گرفتیم این سایت دیگه پرداختی نداره

Khatereh

سلام وقتتون بخیر .کسی یک فیلتر شکن خوب برا کوین پوت سراغ داره ؟که اروره پروکسی رو نیاره ؟

علی اکبر

ییرو مطلب قبلیم بگم که درخواست برداشتم (0.00019 بیت) واریز شد . دو تا درخواست برداشت به فاصله زمانی 1 روز . در کمتر از 24 ساعت واریز شد (مخصوص عزیزانی که میگن اسکمه این دو تا مطلب رو فرستادم تا شبهات برای همه رفع بشه)

علی اکبر

سلام مجدد بر همگان:) در راستای پرداخت های کوین پات من 12 مارس 2020 مبلغ 0.00015 بیت درخواست برداشت کردم که در تاریخ 13 مارس 2020 واریز شد ( کمتر از 24 ساعت ) دیشب هم که 14 مارس 2020 بود 0.00019 بیت درخواست زدم . منتهی 25 مارس سایت کلا هیچ پرداختی ای نداشت ( یکم عجیبه . توی قسمت پرداختی های سایت این موضوع رو میتونین چک کنین. تا حالا سابقه نداشته کوین پات یک روز هیچ واریزی نداشته باشه ! البته من شک ندارم که میریزه )‌ولی گفتم که این جا بگم و اگر تا 24 ساعت… بیشتر بخوانید »

علی اکبر

سلام. خب خداروشکر که مشکل حل شد و سایت های کوین پات به راحتی در دسترس همه هستن. ولی همتون دیدین که یه عده که یک دوج هم برداشت نداشتن و فقط قصدشون تخریبه چه جوی میدادن . (فیلترمون کرده و نمیخواد پولامونو بده و…) پس به شایعات عدم پرداختی کوین پات هیچ توجهی نکنین و با قدرت ادامه بدین . معتبر تر از این کوین پات من توی این 3 سال ندیدم.

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین