کوین پات (Coinpot) چیست، ارز دیجیتال رایگان کسب کنید!

این روزها سایت ها و منابع مختلفی را می بینید که به شما پیشنهاد و قول بیت کوین یا ارزهای دیجیتال رایگان می دهند. اما همیشه این سایت ها آن چیزی که وعده می دهند را یا عملی نمی کنند و یا درصد کریپتویی که به شما ارائه می دهند به صرفه نیست. کوین پات  Coinpot یکی از همین سایت هاست که با توجه به اینکه تازه در ابتدای راه است اما عملکرد بهتری نسبت به دیگر سایت ها داشته است.

برای شناخت کوین پات (Coinpot) بهتر است ابتدا به توصیف فاست بپردازیم. فاست (faucet) سایتی است که با مراجعه و فعالیت در آن به شما جایزه می دهند و می توانید مقدار کم و ناچیزی کریپتو بدست آورید. فاست ها معمولا پر از لینک های تبلیغاتی هستند که با تماشای آنها یا ریفرال گیری (زیر شاخه) مقدار کمی بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال رایگان به شما می دهند. فاست ها با توجه به نحوه فعالیت، انواع متفاوتی دارند. البته باید بیان کرد امروزه تعداد این فاست ها بسیار زیاد است و خیلی از آنها کلاهبرداری هستند.

در واقع این سایت ها به گونه ای هستند که صاحبان آنها از تبلیغات یا ریفرال گیری و فعالیت های متفاوت سود کسب می کنند و سهم کمی از آنها را به شما می دهند. نحوه کار در این فاست ها به گونه ای است که شما پس از اینکه اثبات کردید ربات نیستید می توانید مطالبه یا همان claim داشته باشید. از آنجایی که پرداخت ها در فاست ها کم است و اکثر این سایت ها به جایی نیاز دارند که این پرداخت ها بدون کارمزد باشد اکثر آنها از میکرو والت استفاده می کنند.

میکرو والت، کیف پول واقعی نیست بلکه تنها چند کوین با قابلیت های محدود ارائه می دهد. در واقع این سرویس یک فضای ذخیره موقت برای تراکنش های کوچک است. در این کیف پول، کوین ها به یک آدرس ارسال می شوند و در همان ذخیره می شوند.

نکته قابل توجه همین است که فاست ها مبلغ پرداختی را به کیف پول می فرستند و به اعتقاد عده زیادی در این روش راه های زیادی برای کلاهبرداری وجود دارد. اعتماد به این سایت ها بستگی به دیدگاه شما دارد.

Coinpot چیست؟

 

coinpot1

کوین پات Coinpot یک میکرو والت دارای چندین فاست معتبر است که در ماه جولای ۲۰۱۷ عرضه شد. در واقع Coinpot کیف پولی دارای چند ارز دیجیتال است که تراکنش و مبادلات به دلیل آنکه حجم کمی دارند، هیچ هزینه یا کارمزدی برای فاست ها به همراه ندارد و منبع مناسبی برای فاست هاست تا از این طریق پرداخت های خود را بدون هزینه ارسال کنند.

با Coinpot همچنین می توان به استخراج ارز دیجیتال پرداخت. این کیف پول گزینه برداشت نیز دارد و به محض اینکه کوین های شما به حد نصاب برسد می توانید آنها را برداشت کنید. فاست ها طرح های پانزی نیستند اما از آنجایی که فاست های کلاهبرداری و جعلی زیادی در بازار وجود دارد، خیلی قابل اعتماد نیستند.

علاوه بر استفاده از فاست ها در این کیف پول شما می توانید چندین ارز دیجیتال نظیر بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و غیره را استخراج کنید. اما چگونه می توان در این فاست ها ثبت نام کرد؟ در ادامه به توضیحی در مورد آن می پردازیم.

نحوه ثبت نام در Coinpot و به حداکثر رساندن برداشت

 

coinpot2

مراحل ثبت نام به شرح زیر است:

ابتدا باید در کیف پول کوین‌ پات Coinpot ثبت نام کنید. برای ثبت نام تنها به ایمیل شما نیاز است و حواستان باشد آدرس کیف پول خود را در این سایت ها وارد نکنید. هر فاست، مطالبه های شما را به کوین پات ارسال می‌کند. هنگامی که به حداقل میزان برداشت رسیدید می‌توانید ارز دیجیتال را به کیف پول خود انتقال دهید.

با ورود به Coinpot می توانید در فاست های زیر ثبت نام کنید. این فاست ها همگی به Coinpot متصل اند. اگر با همان آدرس ایمیلی که در کوین‌ پات ثبت نام کردید در این فاست ها نیز ثبت نام کنید به طور خودکار به یکدیگر متصل می‌شوند. در حال حاضر ۷ فاست در کوین پات وجود دارد که عبارتند از:

میزان مطالبه خود در هر فاست را مشخص کنید.

هر فاست ساختار تشویقی خود را دارد. به طور کل دو‌ نوع ساختار وجود دارد. هدف شما باید به حداکثر رساندن مطالبات باشد.

مون بیت کوین (Moon Bitcoin)

 

coinpot3

مون بیت کوین پرداخت های خود را با بیت کوین انجام می دهد. این فاست دارای  ۵ دسته بندی مجزاست و هر یک به شما قابلیت دو برابر کردن مقدار مطالبه را می‌دهد. همچنین ۵۰ درصد برای ریفرال ها را پرداخت می کند. علاوه بر زیرشاخه ها، مون بیت کوین دارای جایزه های زیر است:

  • جایزه وفاداری: برای دریافت این جایزه باید حداقل روزانه یک مطالبه انجام دهید‌. اگر یک روز مطالبه انجام ندهید این جایزه به عدد یک برمی‌گردد و باید مجددا تا ۱۰۰ درصد پیش بروید.
  • جایزه ریفرال یا زیرشاخه ها: برای دریافت آن باید حداقل ۱۰۰ زیرشاخه داشته باشید تا این جایزه را به طور کامل دریافت کنید.علاوه بر دریافت ۵۰ درصدی مطالبات زیرشاخه ها، از ثبت نام هر زیرشاخه نیز یک درصد و تا سقف ۱۰۰ درصد جایزه دریافت می‌کنید.
  • جایزه پیشنهاد: تا سقف ۱۰ پیشنهاد ارائه دهید تا از مزایای کامل این جایزه بهره مند شوید.
  • جایزه مخفی: برای دریافت این جایزه نیازی نیست کاری کنید و جایزه دریافت می کنید.
  • جایزه ماینینگ: با رایانه خود استخراج کنید تا بر اساس هش ریت خود جایزه دریافت کنید.

باید توجه داشته باشید تعداد دفعاتی که مطالبه انجام می‌دهید می‌تواند میزان مطالبه شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. نقطه مثبت این فاست، انجام مطالبه با فاصله زمانی حدودا ۲۵ دقیقه می‌باشد. این مدت ممکن است تغییر کند اما نرخ فعلی مطالبه نشان می‌دهد که انجام مطالبه با فاصله زمانی کمتر سودی ندارد. اگر نمی‌توانید هر ۲۵ دقیقه مطالبه انجام دهید، حداقل هر روز یکبار مطالبه انجام دهید تا جایزه وفاداری را دریافت کنید.

مون دوج کوین (Moon Dogecoin)

 

coinpot4

مون دوج کوین پرداخت ها را با دوج کوین انجام می‌دهد. تمام فاست های مون (Moon) ساختار یکسانی دارند اما گزینه های جایزه آن ها متفاوت است.

این فاست تنها دارای جایزه وفاداری، جایزه ریفرال و جایزه مخفی است و نحوه جایزه دهی به همان سبک مون بیت کوین است. در این فاست ما می توانید با فاصله زمانی ۲۵ دقیقه مطالبه یا Claim خود را دریافت کنید. اگر نمی‌توانید هر ۲۵ دقیقه مطالبه انجام دهید، می توان حداقل هر روز یکبار مطالبه انجام دهید تا جایزه وفاداری را دریافت کنید.

مون لایت کوین (Moon Litecoin)

عملکرد مون لایت کوین نیز مانند دو فاست قبلی است و لایت کوین پرداخت می کند. در این فاست برای اینکه جایزه بیشتری برداشت کنید باید فعالیت خود را افزایش دهید و مطالبه های بیشتری را انجام دهید. باید حداقل روزی یکبار مطالبه کنید تا جایزه وفاداری دریافت کنید. برای به حداکثر رساندن این مطالبه، باید هر ۵ دقیقه یکبار یا روزانه ۲۸۸ بار مطالبه انجام دهید. این موضوع باعث می‌شود که مون لایت کوین و مون دش کمی سخت تر از سایر فاست های مون شوند.

مون بیت کوین کش (Moon Cash)

مون بیت کوین کش جدیدترین فاست موجود است که ساختار جایزه دهی آن مشابه مون دوج و مون لایت کوین است اما پرداخت آن با بیت کوین کش است.

مون دش (MoonDash)

مون دش نیز مانند مون لایت کوین می‌باشد اما پرداخت آن با دش است.

بیت فان (Bit Fun)

 

coinpot5

در بیت فان پرداخت با بیت کوین است و نرخ پرداخت آن نیز بیشتر از مون بیت کوین است و همچنین محدودیتی در زمان انجام مطالبات ندارد. در این فاست هم چنین می‌توانید بازی کنید و پیشنهاد ارائه دهید. این ویژگی ها بیت فان را کمی متفاوت تر از دیگر فاست ها کرده است اما این فاست جایزه وفاداری ندارد.
جایزه ریفرال: هر تعداد کاربری که می‌توانید را در زیرشاخه خود قرار دهید تا ۵۰ درصد مطالبات آن ها را دریافت کنید‌. هر ۴ ساعت یکبار می توانید مطالبه انجام دهید.

بونس بیت کوین (Bonus Bitcoin)

پرداخت این فاست نیز با بیت کوین است. هر ۱۵ دقیقه می توانید مطالبه انجام دهید اما مقدار مطالبات متفاوت است. اگر هر روز مطالبه انجام دهید می‌توانید علاوه بر مطالبات، جایزه ۵ درصدی مطالبات ۳ روز گذشته خود و زیرشاخه ها را دریافت کنید.

جایزه ریفرال: هر تعداد کاربری که می‌توانید را در زیرشاخه خود قرار دهید تا ۵۰ درصد مطالبات آن ها را دریافت کنید‌.

نتیجه گیری

کوین پات شاید برای افرادی که به تازگی با دنیای ارز دیجیتال آشنا شده اند و نمی دانند چطور و چگونه ارز دیجیتال بدست بیاورند و یا حتی افرادی که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری ندارند روش جذابی باشد اما با توجه به اینکه روش های پرداختی فاست ها ناچیز و کم است، زمان زیادی باید صرف شود تا بتوان از آنها سود بدست آورد.

نکته مثبتی که کوین پات دارد این است که کار با آن آسان است و به دانش خاصی نیاز ندارد. اما نکته منفی و شک برانگیز کوین پات این است که این کیف پول چون کوین ها را در خود ذخیره می کند احتمال حمله های مختلف و یا کلاهبرداری در آن وجود دارد.

اما اعتماد به این نوع کیف پول ها بسیار سخت است زیرا سودهایی که می دهند کم است و امکان کلاهبرداری در آنها وجود دارد.


54321
امتیاز 4.1 از 40 رای

منبع میهن بلاکچین

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
رسول

سلام
من با این کیف پول چند تا بازی رو به مدت حدود یکسال و تا حد برداشت پیش بردم، قابلیت تغیر کیف پول هم ندارم، میشه راهنمایی کنید؟

رسول

سلام
من با لینک های مختلفت کوین پات در سایت btcheat دارم یه جور بازی انجام میدم که تقریبا 50 درصد رو رفتم تا به این عدد 0.03500000 برسم و بتونم برداشت کنم و الان تقریبا 0.0200000 تاشو گرفتم ولی حالا که سایت رو بستن باید چه کار کنم که سوخت نره؟البته کماکان لینک های بیت و دوج و دش و لایت توی بازیه وارد میشه و از حیث بازی میشه ادامه داد ولی برداشت نمیشه کرد با این وضع چه کار کنم

ایا لینک ها ممکنه معتبر بمونه؟

احسان

سلام من میخام از سایت کوین پات برداشت کنم اما نمیشه ارز لیت کوین رو میخام برداشت بزنم و آدرس رو از تراست ولت بهش میدم ولی میگه آدرس معتبر نیست چکار کنم کمک کنید؟

رستمی

از کوینومی استفاده کن

سعخی

خوب دوستان الان متوجه شدم چند سایتی که بالا نمیاد فیلتر نشدن بلکه از طرف خود کوین پات برای بعضی از کشورها به صورت یواش یواش در حال بسته شدن هست کوین پات سایت عالی بود دمش گرم حیف شد که داره تعطیل میشه طبق عنوان خودشون قراره با یه پروژه دیگه برگردند ولی فعلا معلوم نیست پروژه بعدیشون هم در سطح رایگان اجرا میشه یا سایتی سرمایه گذاری میشه ، در کل بهترین سایت جهان بود که واقعا با زیر مجموعه درست و حسابی میشد درآمد فوق العاده آیی ازش درآورد واقعا ناراحتم کاش نظرشون برگرده و این اتفاق… بیشتر بخوانید »

مهران

سلام ، دوستان سایت coinpot در حال بسته شدنه و تا آخر ماه ژانویه ( 12 بهمن ) به فعالیت خودش پایان میده و دیگه نمیشه claim کرد .

برای برداشت هم تا آخر فوریه مهلت داده که توصیه میشه هرچی زودتر از این موعد ارزهای خودتون را برداشت بزنید موفق باشید .

https://coinpot.co/news/coinpot-and-partner-faucets-are-closing-down

رستمی

بله متاسفانه این خبر رو امروز دیدم
به دوستان پیشنهاد میکنم که تا 10 , 11 بهمن کلایم کنند و بعد برداشت کنند که کاملا استفاده کرده باشند

سعخی

چندتایی که به اصطلاح فیلتر شدن !! من فک میکنم فیلتر نشدن چون اگر بنا بر فیلتر بود همشون باس فیلتر میشدن اگر در گوگل نام سایت رو سرچ کنین مثلاً بیت فان و گزینه ترجمه سایت رو بزنین میبینیم خیلی راحت و سریع سایت با ترجمه فارسی بدون فیلتر باز میشه لطفا اساتید صاحب فن یا دوستانی که نرم افزار بلدن بیان کمک کنن ببینیم مشکل باز نشدن از فیلتر هست یا مشکلات نرم افزاری ؟! و دیگر دوستانی که بلدن جهت رفع فیلتر سایتی اقدام کنند لطفا اقدام کنند چون سه تا دیگه بدون مشکل کار میکنن در… بیشتر بخوانید »

اسماعیل

سلام خسته نباشید
الان که بیشتر سایتاش فیلتر شده اگه ما از فیلتر شکن های رایگان استفاده کنیم مسدود نمیشیم موقع برداشت ؟؟ چون با فیلترشکن میریم ارز هایی که بابت هر کلیک میده بیشتره

امیرحسین

سلام؛ احتمال مسدود شدن هست ولی چاره‌ای نیست. سایت‌هایی رو که فیلتر نشدند، به روش معمولی کلایم کنید. سایت‌هایی رو که فیلتر هستند، روزی یکبار یا دو بار کلایم کنید. نباید برای سایت‌هایی که فیلتر شده‌اند از فیلترشکن زیاد استفاده کنیم. شاید این‌جوری از مسدود شدن بشه جلوگیری کرد. دیگه راه‌حل دیگه‌ای نیست.

Moein

سلام
امروز یک سری سایت هاش فیلتر یا شاید تحریم شده سایت هایی هم که باز نمیشه bit fun ، bonus bitcoin ، moon lite coin ، moon dash شما اطلاع دارین ک ایران داره فیلتر میکنه یا اونا دارن ایران رو تحریم میکنن؟

Moein

خودم بررسی کردم این سایت ها فیلتر شدن میتونین برین تو سایت شکن بررسی کنین

امیرحسین

به نظر می‌رسه این سایت‌ها رو از داخل فیلتر کرده‌اند. واقعاً متأسفم. نمی‌دونم چی بگم؟ این سایت‌ها که ضرری به کسی نمی‌رسوند. واقعاً این آدم‌ها بیمار هستند و از اذیت کردن مردم لذت می‌برند. نمی‌خوان ۱۰۰۰ تومن هم به مردم برسه. خدا لعنتشون کنه.

Moein

حرف شما کاملا صحیح دوست دارن مردم تو بدبختی بمونن و خودشون از همه این راه ها بهره ببرن

آرش

چطور میتونیم دوستان رو دعوت کنیم ؟

arman

سلام یه موضوع این وسط خیلی مهمه اونم اینه برای واریزی باید کیف پول خاصی داشته باشیم ……آیا کیف Trust Wallet میشه آیا کیف پول بهتری میتونید معرفی کنید که فیلتر نباسه

امیرحسین

سلام؛ هیچ کیف پول خاصی احتیاج نیست. هر کیف پولی که دوست داشتید می‌تونید استفاده کنید. Trust wallet عالیه. فیلتر هم نیست.

مهران

سلام. من از والت کوین اومی استفاده کردم واسه برداشت ولی قبول نمیکنه، دوستانی که برداشت کردن با کدوم والت باید زد؟ برای برداشت بیت کوین کش دارم!