اخبار آلتکوین

یک روز مانده به آزادسازی توکن‌های آپتیمیزم؛ وینترمیوت ۴.۳ میلیون دلار OP به بایننس فرستاد

بازارساز وینترمیوت (Wintermute) با سرمایه‌گذاری در آپتیمیزم نزدیک به ۲۱ میلیون توکن دریافت کرده و به نظر می‌رسد که در آستانه آزادسازی چند صد میلیون دلاری توکن‌های OP قصد دارد بخشی از توکن‌های خود را بفروشد.

به گزارش کوین‌تلگراف، وینترمیوت نزدیک به ۲.۶۵۱ میلیون توکن OP (به ارزش ۴.۳۱ میلیون دلار) را در دو روز گذشته به صرافی بایننس منتقل کرده و فروش آن‌ها را در قیمت ۱.۶۳ دلار آغاز کرده است. دلیل این فروش مشخص نیست اما به نظر می‌رسد آزادسازی توکن‌های آپتیمیزم در روز ۳۱ مه (۱۰ خرداد) در این مسئله تأثیرگذار بوده است.

توسعه‌دهندگان آپتیمیزم قصد دارند در تاریخ مذکور ۹٪ از عرضه کل این ارز دیجیتال (معادل ۳۸۶.۵ میلیون توکن OP) را آزاد کنند. ارزش این توکن‌ها به ۵۸۷ میلیون دلار می‌رسد و با آزد شدن آن‌ها، عرضه در گردش آپتیمیزم بیشتر از ۱۰۰٪ رشد می‌کند.

توکنومیکس آپتیمیزم
منبع: توییتر

وینرتمیوت نزدیک به ۲۱.۳۱ میلیون توکن آپتیمیزم را به‌طور میانگین با قیمت ۱.۰۱ دلار خریداری کرده است. این شرکت تاکنون ۵.۹ میلیون توکن خود را به ارزش ۱۰.۶ میلیون دلار فروخته و حدود ۱۵.۳۷ میلیون از آن را هولد کرده است. با توجه به اینکه قیمت آپتیمیزم در حال حاضر در محدوده ۱.۵ دلار قرار دارد، ارزش توکن‌های وینترمیوت به ۲۳ میلیون دلار می‌رسد.

گفتنی است که وینترمیوت توکن‌های خود را به‌دلیل سرمایه‌گذاری در دور دوم تأمین سرمایه آپتیمیزم به دست آورده است. آپتیمیزم هم همچنان به توسعه خود ادامه می‌دهد و قصد دارد در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) به‌روزرسانی «Bedrock» را برای بهبود مقیاس‌پذیری خود با شبکه اتریوم انجام دهد.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا