اخبار اتریوماخبار بلاکچین

گران‌ترین گربه دیجیتالی به قیمت 600 اتر به فروش رسید!

حتی در میان بازار نزولی، برخی از کاربران هنوز مایل به سرمایه گذاری کردن ارزهای دیجیتالی خود در اپلیکیشن های غیرمتمرکز محبوب و قرارداد های هوشمند هستند. براساس گزارش CNET، کریپتوکیتی شماره ۸۹۶۷۷۵ به نام اژدها، به مبلغ ۶۰۰ اتر یا معادل ۱۷۲،۰۰۰ دلار فروخته شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در نگاه اول، “اژدها” پدیده خاصی به نظر نمی رسد، به عنوان یک گربه دیجیتالی، تنها دارای چشمان قهوه ای، دم کوچک و همچنین بدون ویژگی های پر زرق و برقی که در نمونه های خاص جهان کریپتوکیتی رایج است. او همچنین متعلق به نسل نهم گربه های دیجیتال است.

 به نظر نمی رسد که توضیحات مربوط به اژدها در وب سایت کریپتوکیتیز باعث اضافه شدن آن در بخش درخواست خرید شود. توصیفات مربوط به این گربه دیجیتالی به این شرح است:

سلام. من اژدها هستم وقتی جوانتر بودم از ربکا بلک سو استفاده می کردم، اما آن روزها رفته اند. باور کنید یا نه، جاسوسی همسایگان به طور جدی هیجان انگیز است. شما باید گاهی اوقات آن را امتحان کنید. بیایید در ICQ با هم ارتباط برقرار کنیم.

با توجه به این ویژگی ها، برخی کنجکاوند که چرا این خریداران مایل به خرید چنین مخلوقات دیجیتالی هستند. آیا یک اشتباه بود؟ آیا خریدار آن، گربه اشتباهی را خرید؟ آیا این نوعی از پولشویی است که توسط بلاک چین انجام می گیرد؟ آیا چیزی وجود دارد که ما در مورد ویژگی این گربه نمی دانیم؟

در روز سه شنبه یک کاربر مرموز به نام رابونو، گربه ERC-۷۲۱ را به مبلغ ۶۰۰ اتر خریداری کرد و باعث شد تا اژدها به عنوان گرانترین گربه دیجیتالی در این بازی محسوب شود. این عنوان قبلا متعلق به Founder Cat # ۱۸ از نسل ۰ بود که به قیمت ۲۵۳ اتر برابر با ۱۱۰,۰۰۰ دلار در ماه دسامبر فروخته شد.

خبرنگاران CNET از Axiom Zen (شرکت مربوط به پروژه کریپتوکیتیز) در مورد این خرید پرس و جو کردند. اما با تعجب، او در پاسخ اذعان کرد که سیاست گذاری های این شرکت به نمایندگانش اجازه اظهار نظر عمومی در رابطه با این خرید ها را نمی دهد. با این حال، نمایندگان این شرکت  اذعان دارند که دلایل گوناگونی برای خرید این گربه دیجیتالی توسط رابونو وجود دارد. آنها افزودند که:

شاید یک ارتباط شخصی بین خریدار با گربه و یا فروشنده بوده است … شاید واقعا آنها چهره و ظاهر آن کریپتوکیتی را دوست داشتند.

برای به دست آوردن  مفهوم قیمت سرسام آور ۱۷۰,۰۰۰ دلار، لازم به ذکر است که قیمت میانه ​​یک کریپتو کیتی ۹ دلار و قیمت میانگین  پرداخت شده ۶۰ دلار است. به همین دلیل خرید اژدها به این قیمت بسیار عجیب و غریب است. جدای از این خرید غیر عقلانی، بسیاری امیدوارند که بازی کریپتوکیتیز طی چند ماه آینده حیات دوباره بیابد. زیرا براساس گزارش خبرگزاری جهانی اتریوم در گذشته،  اپلیکیشن های غیرمتمرکز با کاهش ۵۶ درصدی کاربران به صورت میانگین و کاهش ۹۶ درصدی کاربران بازی کریپتوکیتیز به تنهایی، در حال سقوط هستند. پس آیا خرید اژدها  توسط رابونو می تواند به عنوان جرقه تازه ای برای افزایش علاقه به این بازی باشد؟

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا